تعمیرگاه پیکانتو | انجام کلیه خدمات خودروی پیکانتو در تعمیرگاه تخصصی کیا

خدمات کار فیکسر در ارتباط با خودروی پیکانتو :

۱- انجام سرویس های دوره ایی شامل روغن موتور ، فیلتر روغن ، فیلتر هوا و فیلتر کابین

۲- بازدید چهار چرخ جهت تعویض لنت و ریگلاژ دستی

۳- تعمیر جلوبندی و عقبندی ( سیستم تعلیق )

۴- تعمیر اساسی موتور جهت واشر سرسیلندر یا یاتاقان

۵-انجام کلیه کارهای برقی شیشه بالابرها ، فرمان ، کلید های و سیم کشی ها

۶- تنظیم موتور شامل تعویض شمع ، شستشوی انژکتور و صافی بنزین

۷- تعمیر و سرویس گیربکس اتوماتیک

شکل ۱: تعمیرگاه پیکانتو۱- حتما سرویس های دوره ایی تعویض روغن موتور و گیربکس را برای بهتر کار کردن خودروی خود در زمان تعیین شده انجام دهید . این سرویس ها شامل تعویض روغن، فیلتر هوا ، فیلتر روغن، کابین است.۲- بهتر است جلوبندی و عقب بندی بررسی و در صورت نیاز قطعات معیوب تعمیر یا تعویض شود.۳- عیب یابی تخصصی و دیاگ کیا پیکانتو۴- باید سیستم الکترونیکی و برق پیکانتو را با توجه به نقشه های موجود عیب یابی و بررسی کرد.۵- تنظیم و تعمیرجامع و کامل موتور و رفع کردن مشکلات آن (نشتی آب ، نشتی روغن تعویض تسمه دینام و… )تعمیر کلید شیشه بالابر ماشین کیا پیکانتو : علت کارنکردن کلیدهای شیشه بالابرچیست ؟چرا در بعضی مواقع کلید بالابرشیشه کار میکند اما گاهی کار نمیکند ؟کلید های بالابر شیشه ، همچنین فرمان و کلید های فعال کننده کولر وبخاری پیکانتو درکارفیکسر تعمیر می شود.

شکل ۲:تعمیر کلید شیشه بالابر کیا پیکانتودکمه های روی فرمان به چه دلایلی ممکن است کار نکنند ؟۱ –این نقص در برخی موارد مربوط به سیستم صوتی ماشین می باشد۲- تمام سیستم سیم کشی از سیستم صوتی تا فرمان باید بررسی گردد.۳- تعمیر و بررسی سیستم اسپیرال یا فنر ساعتی فرمان اتومبیل.

برای عملکرد مطلوب خودرو ، ما توصیه می کنیم از بنزین بدون سرب استفاده کنید. برای کارکرد بهتر وسیله نقلیه جدید فقط سوخت بدون سرب دارای اکتان استفاده کنید. 

تعمیر گیربکس کیا پیکانتو چگونه انجام می شود ؟تعمیر گیربکس اتوماتیک پیکانتودر تعمیرگاه کارفیکسر به صورت اصولی و دقیق و رفع ایراد در تعویض دند ها و تقه زدن در حین تعویض دنده ها . تعمیرگاه تخصصی کیا پیکانتو به مجهزترین امکانات و تجهیزات ومتخصصان خبره اماده خدمت رسانی به شما است. تعمیر دیسک و پلیت های داخل گیربکس و سرویس توربین گیربکس .برای تعمیر گیربکس به چه نکاتی باید بیشتر توجه کرد ؟با توجه به این موضوع گفته شده درقسمت قبل به مطالب زیر توجه کنید :به ارورهای جعبه دنده توجه کنید و در اسرع وقت به تعمیرگاه مراجعه کنید. اگرخرابی جعبه دنده برطرف نشه و به رانندگی ادامه بدهید صدمات غیر قابل جبرانی به خودرو وارد میشود. در واقع ممکن است به بقیه قسمت های ماشین هم نیز اسیب برساند و هزینه تعمیرات بیشترشود.به زمان تعویض روغن گیربکس دقت کنید و آن را پشت گوش نیندازید.اتومبیل های اتومات سیستم الکتریکی ملفوفی نسبت به بقیه ماشین ها دارند. سیستم جعبه دنده اتومات ، قسمت های الکترونیکی بسیارحساسی دارد و بهتر است موتورشویی نشود.روغن مناسب برای گیر بکس اتوماتیک این ماشین ها از نوع موبیس ۴ خط ساخت کشور کره می باشد .

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
اگر سوالی داری میتونی اینجا بپرسیx