جهت برقراری ارتباط با کارشناسان متخصص جهت تعمیر خودرو

تلفن‌های تماس : 02166064420 - 09127973117

آدرس : تهران خیابان آزادی ، خیابان حیدرتاش ، کارواش فربد تعمیرگاه کارفیکسر ( تهران رویال )

تعمیر کمپرسور کولر هیوندای و تعمیر در تعمیرگاه تخصصی هیوندای؟

تعمیرگاه هیوندای | تعمیرگاه تخصصی هیوندای | تعمیرگاه کارفیکسر|carfixer  | تعمیر کمپرسور کولر هیوندای

 

فهرست مطالب :
تعمیر کمپرسور کولر هیوندای آوانته در تعمیرگاه تخصصی هیوندای :

قطعاتی که در کمپرسور کولرهیوندای استفاده میشود عبارت است از:

کمپرسور کولر هیوندا آوانته چیست و چگونه کار می کند؟

خرابی کولر ماشین چه اثری بر دیگر بخش ها دارد؟

تفاوت متراکم کننده های جدید و قدیمی درچیست؟

مهمترین مشخصه های کمپرسورکولرهیوندای آوانته در تعمیر‌گاه تخصصی هیوندای :

چه نکاتی را در مورد کمپرسورهای کولر باید بدانیم؟

 

فهرست شکل ها :
شکل ۱: تعمیرگاه تخصصی هیوندای آوانته

شکل ۲: تعمیر کمپرسور هیوندای آوانته

شکل ۳: شفت داخل کمپرسور کولر هیوندای

 

موضوع مقالهتعمیر کمپرسور کولر هیوندای
نام نویسندهمهسا پورنعمتی
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات۸۰۵
مدت زمان مطالعه۸ دقیقه

 

تعمیر کمپرسور کولر هیو‌ندای آوانته در تعمیرگاه تخصصی هیوندای :

تعمیرات تخصصی کولرهیوندای و کمپرسور کولرهیوندای و کیا در تعمیرگاه کارفیکسر به صورت تخصصی انجام می شود. مشتریان عزیز برخی از قطعات کمپرسور کولر نقش محوری در کارکرد کمپرسور دارند. اگر کمپرسورخراب شود شاید به دیگر قطعات هم آسیب برسد.در چنین شرایطی تعمیرسیستم امکان پذیر نیست. دقت کنید ممکن است خرابی به وجود آمده قابل تعمیردر تعمیرگاه هیوندای نباشد. با تعمیرات تعمیرگاه تخصصی هیوندای اسوده خاطر باشید و مشکلات اتومبیلتان را اصولی  حل کنید. پس در ادامه مطلب همراه ما باشید تا شما رابیشتر با سیستم سرمایشی اتومبیل های هیوندا اشنا سازیم.

شکل ۱: تعمیرگاه هیوندای آوانته

قطعاتی که در کمپرسور کولرهیوندای استفاده میشود عبارت است از:

  • بوبین،
  • فولی کلاج سر،
  • پیستون های کمپرسور،
  • محور دوار یا شیم های آن ،
  • شیربرقی و پوسته ،
  • خرابی شفت اسپیرال کمپرسور

تمامی موارد گفته شده در بالا از قطعات سیستم سرمایشی محسوب می شوند.

تمامی موارد گفته شده در بالا از قطعات سیستم سرمایشی محسوب می شوند.

شکل ۲: تعمیر کمپرسور هیوندای آوانته

کمپرسور کولر هیوندا آوانته چیست و چگونه کار می کند ؟

متراکم‌کننده یا کمپرسور پمپی است که از طریق طنابی به میل لنگ متصل می شود.  ابتدا گاز کولردرحالت کم فشار به متراکم کننده وارد می شود و بعد متراکم می شود. این گاز پس از متراکم شدن وارد کندانسور می شود. بهتراست بدانید که متراکم کننده فقط برای گازها کاربرد دارد و تاثیری برمایعات ندارد. برای این که از نفوذ اب به درون این سیستم جلوگیری شود برخی قطعات در این سیستم نصب می گردد. تعمیرات خودروی خود را به تعمیرگاه هیوندای  carfixerبسپارید.

خرابی کولر ماشین چه اثری بر دیگر بخش ها دارد؟

دلایل مختلفی در خرابی کولرخودرونقش دارند و موجب اختلال در روند سیستم کولر شود. درصورت بروزچنین شرایطی ممکن است شما تعمیرات خود را به تعمیرگاه های نامعتبرواگذارکنید. اگر سیستم سرمایشی را به طورحرفه ای تعمیر نکنید شاید دوباره مجبور به مراجعه به تعمیرگاه تخصصی هیوندای شوید. این ماشین ها اغلب سیستم سرمایشی پیچیده و حساسی دارند که باید شارژ کردن گازشان مورد توجه قرار گیرد. مهم است که این امررا در تعمیرگاه کارفیکسر به افراد حرفه ای و متخصص تعمیرگاه هیوندای واگذار کنید.

شکل ۳: شفت داخل کمپرسور کولر هیوندای

تفاوت متراکم کننده های جدید و قدیمی درچیست ؟
کولرهای جدید اتومبیل هیوندا درهردو حالت خاموش و روشن درحال فعالیت است. این در حالی است که نسل های قدیمی تراین سیستم در حالت خاموش فعالیتی نداشتند. متراکم کننده های نسل جدید به علت روشن بودن به صورت دائمی طول عمرشان کم تراست. این خودروی کره ای که از نسل دوم شرکت کیاموتوراست در سال ۱۳۸۴ در بازارایران carfixer عرضه شد. البته در دیگر کشورها مدل هاچ بک آن هم وارد بازار شده است. اتومبیل هیوندا اوانته از قدرت و سرعت خوبی دارد. تعمیرگاه هیوندای اماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد. تعمیرگاه تخصصی هیوندای بهترین پرسنل اماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

مهمترین مشخصه های کمپرسورکولرهیوندای آوانته در تعمیرگاه هیوندای :

متراکم کننده هیوندا اوانته یکی دیگرازکالاهای باکیفیت تولید شده درکیاموتوراست. این محصول از کره جنوبی وارد کشورمی شود. البته مارک های موبیس و جنیون پارت هم برای ماشین هسوندا آوانته در تعمیرگاه هیوندای موجود است.

چه نکاتی را در مورد کمپرسورهای کولر باید بدانیم ؟

کمپرسورها از مهم ترین قطعه های سیستم خنک کننده اتومبیل است که شامل پیستون ها وسیلندرهاست. کمپرسورقطعه ای است که مسئول انتقال گاز خنک کننده به کندانسور می باشد. گاز خنک کننده پس از متراکم شدن در کمپرسور، وارد کندانسورمی شود. تعمیرگاه تخصصی هیوندای به صورت حرفه ای مشکلات خودروی شما را حل میکنیم تا آسوده خاطر سفر کنید. چنان چه در روند کار این قطعه مشکل به وجود بیاید سیستم خنک کننده با مشکل مواجه می شود. علتش این است که دیگر گاز خنک کننده به کندانسور منتقل نمی شود. همچنین خراب شدن این قطعه می تواند منجر به خراب شدن سیستم سرمایشی شود. برای جایگزینی این قطعه باید به تعمیرگاه کارفیکسرمراجعه کنید. تعویض کردن این قطعه اگر به طور اصولی انجام نشود شما را با مشکل مواجه می کند. اگر میخواهید سیستم سرمایشی خودرو عملکرد بهتری داشته باشد از قطعه های اصلی و با کیفیت استفاده کنید. مفتحریم که تعمیرات اتومبیل خودرا به تعمیرگاه هیوندایcarfixer  واگذار میکنید.

ارسال یک پاسخ