تعمیر گیربکس کمری در خودرو به دست متخصص ترین تعمیرکاران

تعمیر گیربکس کمری | تعمیرگاه تویوتا | تعمیرگاه تخصصی تویوتا

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

گالری مطالب:
تعمیر گیربکس کمری به دست متخصص ترین و زبده ترین ها…!!

تعمیر تخصصی گیربکس تویوتا کمری با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه

صدا دادن ماشین در حین حرکت ماشین یعنی چه | تعمیرگاه تویوتا

دلیل گاز خوردن ماشین در حین دنده عوض کردن چیه؟؟؟

خرابی دیفرانسیل در تعمیرگاه تخصصی تویوتا با با تجربه ترین ها..

گالری تصاویر
شکل ۱ : تعمیر گیربکس اتوماتیک کمری

شکل ۲ : دنده دیشلی کمری

شکل ۳ : دیفرانسیل . #کرانویل

عنوانگریبکس کمری
دپارتماناوج شید
نویسندهحامد صانعی پور
تعداد کلمات۱۰۲۰
زمان مطالعه۱۰ دقیقه

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]تعمیر گیربکس کمری | تعمیرگاه تویوتا | تعمیرگاه تخصصی تویوتا | تعمیرگاه کارفیکسر | cafixer

تعمیر گیربکس کمری به دست متخصص ترین و زبده ترین ها…!!

اول از همه به شما همراهان عزیز دل باید مقدمه ای بگم ک مختصر اطلاعاتی رو در این باره بهتون بگیم. تعمیر گیریبکس کمری در تعمیرگاه تخصصی تویوتا مشه. چرا که  چنین ماشین هایی بسیار حساس و البته پیشرفته هستند. ک ذره ای نا بلدی می تونه چنین ماشین هایی رو نابود کنه. گیربکس کمری در هر ماشین از شرکت هیوندای، قسمتی هست که باعث قدرتی شدن تایر ها میشه. و همین علت  باعث حرکت دادن چرخ ها میشه. این قسمت ک مثل قلب برای ماشین هست. گاهی دچار مشکل میشود.  که در واقع باید آن را  به تعمیرگاه تویوتا و البته به تعمیرگاه تخصصی تویوتا باید برد. که تعمیرگاه کارفیکسر بهترین ها رو استخدام کرده. و می تونید با تماس با ما، افتخار کار با شما رو، به ما بدین. در ادامه شما رو بیشتر با گیربکس و تعمیرگاه هیوندای در carfixer اشنا می کنیم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تعمیر تخصصی گیربکس تویوتا کمری با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه

  • دلیل ضربه زدن  (تقه زدن ) در هنگام تعویض دنده در گیربکس اتوماتیک کمری چیست؟
  • علت گاز هرز خوردن در دنده های مختلف چه میتواند باشد ؟
  • علت گیر کردن در دنده ۳ یا دنده اضطراری چیست ؟
  • نقش مجموعه دیفرانسیل در گیربکس کمری چیست ؟

تعمیرگاه کارفیکسر در زمینه تعمیرگاه تخصصی تویوتا به سوال های بالایی جواب می ده. و تمامی سوالات شما رو در ادامه جواب خواهیم داد.

صدا دادن ماشین در حین حرکت ماشین یعنی چه | تعمیرگاه تویوتا

در خیلی از اتومبیل ها بیشتر اوقات ماشین شروع به تقه زدن و یا صدا دادن می کنه. که نیاز به تعمیرگاه تویوتا داره. صاحبان خودرو گاهی فکر می کنن با یه تعویض روغن و یا عوض کردن مارک روغن، این مشکل حل می شه. ولی باید بگم carfixer به شما می گه که نباید چنین کاری رو انجام دهید. چرا که این کار کاملا بی ربط به این موضوع هست و نیازی به این چنین کاری نیست. تعمیرگاه تویوتا در تعمیرگاه کارفیکسر به شما در ادامه مقاله میگه باید چیکار کنید. البته فراموش نکنید اگر برای ماشین شما چنین مشکلی پیش اومد میتوانید به شرکت ما برای مراجعه کنید. تعمیرگاه تخصصی تویوتا در خدمت شماست. گیربکس هم مثل تمام وسایل درست ساز ما ، امکان دارد که خراب شود. چرا که از قطعات زیاد و پیچیده ای ایجاد شده است. خرابی سیستم خنک کننده این بخش، فیلتر های موجود در اون، و یا روغن مخصوص این بخش. ممکنه دلیل این صدای گوش خراش و اذیت کننده باشه. که با مراجعه به تعمیرگاه تویوتا میتوانید  متوجه دلیل اون بشین و اونو تعمیر کنید….!!! می تونید برای دیدن بیشتر به شکل ۱تعمیر گیربکس اتوماتیک کمری را مشاهده کنید.

دلیل گاز خوردن ماشین در حین دنده عوض کردن چیه؟؟؟

این مشکل برای شخص من به خیلی پیش اومده، و توی این شایط واقعا نمی دونیم باید چه کاری باید انجام بدیم؟ اما در ادامه تعمیرگاه تخصصی تویوتا بهتون می گه باید چه کاری انجام بدین. چنین مشکلی در تعمیرگاه تویوتا بیشتر به فرسودگی شمع ها بر می گرده. چرا ک این بخش به سوخت و احتراق مربوط میشه. وقتی ک شمع های گفته شده درست جرقه نزنند، احتراق به خوبی اتفاق نمیفته و در نتیجه میتواند باعث گاز خوردن ماشین، در هنگام حرکت میشه. امان نگران نباشید. چرا که ما اینجا هستیم. و در تعمیرگاه تخصصی تویوتا اتومبیل لاکچری شما رو تعیر میکنیم. البته با بهترین های موجود در این زمینه…!!!

تعمیرگاه تویوتا
تعمیرگاه تویوتا

شکل ۱ : تعمیر گیربکس اتوماتیک کمری

۱- تهیه کیت کامل گیربکس اتوماتیک کمری به صورت اورجینال( تعمیرگاه تویوتا )

۲- تعمیر و تست توربین کمری

۳- تعویض صافی و فیلتر روغن گیربکس کمری

خرابی در دیسک و پلیت های داخلی باعث ایجاد ضربه در هنگام تعویض دنده می شود.

خرابی و فرار روغن در مجموعه اویل پمپ و اورینگ های آن باعث گاز هرز خوردن می شود.

علت خرابی و گیر کردن در دنده اضطراری مربوط به ساعت گیربکس و شیر برقی های آن می باشد که معمولا قابل تعمیر است. در ادامه به شکل ۲دنده دیشلی کمری نگاه کنید!!!

خرابی دیفرانسیل در تعمیرگاه تخصصی تویوتا با با تجربه ترین ها…

خرابی دیفرانسیل در گیربکس های اتوماتیک یک مشکل چند وجهی بوده. به این صورت که باعث خرابی پلوس ها مجموعه ی داخل گیربکس نیز میشود. گاها در تعویض دنده بین DوRشاهد تکان شدید در خودرو میباشیم. البته همیشه ایراد از دیفرانسیل نیست. اما در مواردی متعدد دیده شده که منشا ایراد از دیفرانسیل شروع شده. که در تصاویر مختصرا توضیح خواهیم داد.مشکل اصلی دیفرانسیل ها از دنده های دیشلی شروع میشود. که نیازی به نگرانی نسیت چرا ک هر مشکلی داشتید. ما براتون به بهترین شکل ممکن در تعمیرگاه تویوتا برطرف می کنیم. به شکل ۳دیفرانسیل . #کرانویل هم نگاهی بندازید.

 

تعمیرگیربکس کمری
تعمیرگیربکس کمری

شکل ۲ : دنده دیشلی کمری

تصویری که مشاهده میکنید یک نمونه مجموعه دیفرانسیل و کرانویل خودرو تویوتا کمری هستش. که در اثر اصطلاحا کچلی دیشلی ها و ایجاد فاصله بیش از حد بین دنده های دیشلی باعث شده. در مواقع تعویض دنده تکان های شدید به موتور وارد بشه. که باعث پارگی دسته موتور ها و حتی خرابی مجموعه ی داخلی گیربکس و لقی پلوس ها شود. که با توجه به موجود نبودن یا مقرون به صرفه نبودن خرید این قطعات.، بسیار گران قیمت در بازار  با یک عملیات تراشکاری پر زحمت ولی مقرون به صرفه تر میشه این ایراد مهم رو برطرف کرد. تعمیرگاه تویوتا در carfixer با بروز ترین ها در خدمت شماست…

تعمیر گیربکس کمری
تعمیر گیربکس کمری

شکل ۳ : دیفرانسیل . #کرانویل

تعمیرگاه تویوتا

تعمیرگاه تخصصی تویوتا

تعمیر گیربکس کمری

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
اگر سوالی داری میتونی اینجا بپرسیx