جهت برقراری ارتباط با کارشناسان متخصص جهت تعمیر خودرو

تلفن‌های تماس : 02166064420 - 09127973117

آدرس : تهران خیابان آزادی ، خیابان حیدرتاش ، کارواش فربد تعمیرگاه کارفیکسر ( تهران رویال )

تعویض و تعمیر کمک موهاوی و ۱۰ اقدامی که باید در تعمیرگاه کیا انجام دهید

تعمیرگاه کیا | تعمیرگاه تخصصی کیا | تعمیرگاه کارفیکسر | carfixer | تعویض و تعمیر کمک موهاوی

عنوانتعویض و تعمیر کمک موهاوی
نویسندهفاطمه کرمانی
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات۹۷۱
مدت زمان مطالعه۹ دقیقه

 

فهرست عناوین:
تعویض و تعمیر کردن  کمک ماشین های کیا موهاوی

تعویض کمک ها و کالیبراسیون کیا موهاوی به صورت تخصصی

بررسی سیم کشی و یونیت تنظیم ارتفاع کیا موهاوی

تعویض و تعمیر کمک های پنوماتیکی موهاوی با گارانتی

انجام عیب یابی و  تعمیرات تخصصی دیاگ خودروی  کیا موهاوی

شکل ۱تعمیرگاه کیا

شکل ۲تعمیرگاه تخصصی کیا

شکل ۳ تعمیرگاه کارفیکسر

تنظیم ارتفاع عقب کیا موهاوی
انجام کلیه خدمات خودروی کیا موهاوی:
تعمیر موتور
تنظیم موتور موهاوی
جلوبندی و سیستم تعلیق
برق تخصصی
در تعمیرگاه در غرب تهران (محدوده آزادی)

 

تعویض و تعمیر کردن  کمک ماشین های کیا موهاوی

خودروی کیا موهاوی ساخت کشور کره است. مدل این ماشین شاسی بلند با سایزمتوسط و در مدل های ۶ و ۸ سیلندر وارد بازار شده است. تعمیرگاه کیا تعمیر انواع خودورهای داخلی و خارجی را به طور حرفه ای انجام میدهد. کیا موهاوی  با داشتن ۹ کیسه هوای در جلو خودور امنیت مسافران را تضمین میکند.

از دیگر ویژگی های این خودرو میتوان به داشتن سیستم تعلیق جداگانه در عقب اشاره کرد. این سیستم باعث حفظ تعادل ماشین در بلندی ها و پستی ها می شود. تعمیرگاه تخصصی کیا با داشتن قطعات خودور اورجینال تعمیر و تعویض انواع خودورها را انجام میدهد.

تعویض کمک ها و کالیبراسیون کیا موهاوی به صورت تخصصی

اکثر خودروهای جدید دارای سیستم ESP هستند که وظیفه پایداری خودرو را برعهده دارند. تعمیرگاه تخصصی کیا انواع کالیبراسیون خودور را انجام میدهد. برای درست کارکردن ان باید اطلاعات درستی از میزان درجه فرمان داشته باشد. برای تنظیم دقیق درجه فرمان باید با دستگاه های عیب یابی عملیات کالیبره سنسور درجه فرمان را انجام دهیم. چنانچه کالیبره کردن سنسورها به درستی انجام نشود چراغ ESP اخطارمیدهد و اخطار کالیبره نشدن سنسور را می دهد. ممکن است این اخطار به خاطر درست کار نکردن فنر ساعتی فرمان باشد که با چرخیدن فرمان نیزدرست نمیشود. عیب یابی وتعمیر و کالیبراسیون این سنسور در تعمیرگاه کیا به طور تخصصی انجام می شود.

کمک فنرها یکی از مهمترین قطعات خودورهاست که اکثر راننده ها اهمیتی به آن نمی دهند. تعمیرگاه تخصصی کیا  تعمیر انواع کمک فنر های خودرو را بطور تخصصی انجام میدهد. خرابی کمک فنر ها میتواند باعث خرابی و فرسایش قطعات دیگر شود. قطعاتی مثل دیفرانسیل، لاستیک و بلبرینگ چرخ ها، گیربکس، جعبه فرمان و سیستم تعلیق را میتوان نام برد. در شکل ۱تعمیرگاه کیا میتوان

شکل ۱تعمیرگاه کیا

بررسی سیم کشی و یونیت تنظیم ارتفاع کیا موهاوی

با  توسعه یافتن وسخت ترشدن سیستمهای سیم کشی خودورها تعمیرکار حرفه ای باید به سیم کشی های خودور وارد باشد. با توسعه  سیم کشی خودورها عیب یابی و تعمیرات آن نیز سخت تر خواهد شد. خودور با جرقه زدن موتور به کار می افتد و کامپیوتر ماشین  و تنظیم سوخت با سیم کشی ماشین ارتباط مستقیم دارد. بررسی سیم کشی خودور خود را به تعمیرگاه تخصصی کیا بسپارید.

تنظیم ارتفاع خودور با سیستم پنوماتیک صورت می گیرد. این سیستم با استفاده ازکمک های بادی و با  فشار باد میزان ارتفاعی که شما بخواهید را تنظیم میکنند.  تعمیرگاه کیا دارای بهترین متخصصین را در زمینه سیم کشی خودرو می باشد.

برای مشاهده اطلاعات در مورد کمک های پنوماتیکی جنسیس و سنتنیال اینجا کلیک کنید

تعویض و تعمیر کمک های پنوماتیکی موهاوی با گارانتی

تعمیرگاه کارفیکسر  بهترین تعمیرگاه تخصصی ماشین. به سیستم پنوماتیکی کف‌خوابی ماشین نیز گفته میشود. این سیستم نمای ظاهری خودرورا زیبا میکند. به جز زیبا کردن ظاهر ماشین مزیت های دیگری نیز دارد. استفاده از این سیستم میتواند ارتفاع ماشین را به پستی و بلندیهای جاده های درون و بیرون شهری ایمن کرد. این کار مانع اسیب دیدن جلوبندی ماشین وبقیه اجزا ماشین می شود. استفاده از این سیستم مانع کوتاه کردن کمک فنرها برای تنظیم ارتفاع می شود. در سیستم پنوماتیک بوسیله گازهای فشرده شده وزن ماشین تنظیم میشود. در سیستم پنوماتیک از یک کپسول هوا، دو کمپرسور هوا استفاده میشود. استفاده به جای استفاده از فنر از۴ بالن استفاده میشود. تعمیرگاه کیا بهترین متخصصین در عیب یابی خودور را دارا می باشد. در شکل ۲تعمیرگاه تخصصی کیا نمونه ای از انجام تعمیرات حرفه ای را میتوان مشاهده کرد. Carfixer بهترین در عیب یابی سیستم.

شکل ۲تعمیرگاه تخصصی کیا

کمپرسور کپسول را پرمی کند و وقتی فشارهوا در مخزن به حد نصاب رسید میتوان ارتفاع خودرو را تغییر داد.

سیستم پنوماتیک مزیت و معایب هایی نیز دارد.

از مزایای این سیستم داشتن ظاهری زیباتر خودرو نسبت به قبل میتوان نام برد. کارکرد بهتر هندلینگ خودرو نیز از دیگر مزایای این سیستم است.

کم شدن ارتفاع ماشین ممکن است باعث صدمه دیدن قطعات ماشین در دست انداز ها می شود. آمدن فشار زیاد به شلنگ ها و لوله ها و مخزن سیستم تلیق پنوماتیک یکی از معایب این سیستم است. تعمیرگاه تخصصی کیا تعمیرات  تخصصی پیچیده ترین ماشین های خارجی را در راس کار خود دارد. تعمیرگاه کارفیکسر بهترین در تعمیرات خودرو.

امدن فشار به این قطعات ممکن است باعث نشتی گاز شود. در صورت نیاز به قطعه  تعمیرگاه کیا  بهترین و با کیفیت ترین قطعات را روی خودرو شما نصب خواهد کرد. Carfixer بهترین تعمیرگاه خودورهای ایرانی و خارجی.

انجام عیب یابی و  تعمیرات تخصصی دیاگ خودروی  کیا موهاوی

تست کردن دیاگ ها از مهمترین مراحل عیب یابی خودور است. این روزها برای بالا بردن قیمت خودرو ها کیلومتر شمار خودور را دستکاری میکنند. حتما قبل از خرید خودور از یک کارشناس کمک بگیرید. داشتن سیستم فنی خوب از عوامل تاثیر گذار در خودروهای کیا موهاوی است. کارشناسان با تست دیاگ ها میتوانند ان را تشخیص دهند. کارشناسان با استفاده از دستگاه های مجهز میتوانند درست کاردن ایربگ ها و کالیبره نبودن سنسورهای ماشین را بررسی کنند. تعمیرگاه کیا با داشتن کارشناس میتواند از درست کارکردن دیاگ ها اطمینان داشته باشد. بهترین تعمیرات خودرو با  تعمیرگاه تخصصی کیا.

شکل ۳ تعمیرگاه کارفیکسر

 

ارسال یک پاسخ