تعمیرگاه تخصصی هیوندای

تعمیرگاه تخصصی هیوندای

تعمیرگاه هیوندای | بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندای که تجربه میکنید

تعمیرگاه تخصصی هیوندای در غرب تهران به همراه خدمات نوین تر

به دنبال بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندای در تهران هستید؟ تیم تخصصی carfixer با بهره گیری از افراد مجرب و کارآزموده و همچنین با استفاده از تجهیزات روز دنیا. و داشتن سابقه ی طولانی در امر تعمیرات خودرهای هیوندای. قادر به ارائه ی خدمات تعمیرات موتور و عیب یابی ، برق تخصصی بررسی جز به جز سیم کشی. باز و بست اصولی داشبورد و ترمیم آن ، دیاگ  به روز ، پیدا کردن صداهای  جلوبندی و سیستم تعلیق می باشد. که در ادامه مطلب به صورت کامل در مورد هر یک توضیحات کاملی خدمت شما ارائه می دهیم.

تعمیر موتور خودوری هیوندای به همراه سرویس دهی کامل موتور

سرویس دهی کامل موتور در تعمیرگاه تخصصی هیوندای انجام میشود. به علاوه تشخیص صدای موتور و سرسیلندر، تعمیرات اساسی موتور هیوندای، بررسی نشتی روغن موتور و آب. تعویض و بررسی سطح کیفی مایعات موتور، تخمین هزینه های تعمیراتی خودرو هیوندای. بررسی ضعف روغن و اویل پمپ و… در تعمیرگاه هیوندای همه ی خدمات به شما ارائه میشود.

نمونه ایی از تعمیر موتور هیوندای جنسیس را مشاهده میکنید. که از مشکلات رایج این خودرو می توان به سی وی وی تی (cvvt)  و ضعف  واشر سرسیلندر اشاره کرد.

تعمیر گیربکس اتوماتیک  هیوندای و انجام سرویس های دوره ای گیربکس

قبل از هرچیز برای تعمیر گیریبوکس خودرو ی خود میتوانید به تعمیرگاه هیوندای مراجعه کنید. بررسی علت ضربه (تقه) شدید در حالت های مختلف. بررسی کارکرد یا عدم کارکرد سیستم چهار چرخ خودرو(۴WD). بررسی سطح کیفی روغن گیربکس ، تعویض روغن گیربکس با دستگاه مخصوص. تعمیرات توربین گیربکس اتوماتیک هیوندای، تعویض صافی روغن گیربکس و… بهترین اقدام این است که تعمیرات را به تعمیرگاه تخصصی هیوندای بسپارید.

تعمیر جلوبندی و عقب بندی و سیستم تعلیق خودرو هیوندای

تشخیص و رفع صدای جلوبندی و عقب بندی، بررسی نشتی بالون کمک های جلو و عقب. ایراد یابی سیستم کنترل پایداری خودرو، تنظیم زوایای چرخ خودروی هیوندای. تنظیم ارتفاع خودروهای هیوندای و… این خدمتی است که متخصصین ما در تعمیرگاه هیوندای به شما ارائه میشود.

کار جلوبندی هیوندای آزرا که میتوان  به ضعف در بوش های طبق و کمک فنر های آن اشاره کرد. در تعمیرگاه تخصصی هیوندای مشکلات خودروی خود را فراموش کنید.

خدمات برق خودروی هیوندای تعمیر سیم کشی، یونیت و سیستم های برقی

دیاگ تخصصی هیوندای، بررسی و برطرف کردن علائم هشدار دهنده پشت آمپر، بررسی مدارات و سیم کشی یونیت های هیوندای. برسی عملکرد صحیح سیستم گرمایش و سرمایش خودروی هیوندای، تنظیم موتور و پارامتر های الایندگی خودروی هیوندای و …

شکل ۵ خدمات تخصصی برق هیوندایدر تعمیرگاه تخصصی هیوندای شما انواع سرویس ها به خودرویتان داده میشود.خدمات تخصصی برق هیوندایتعمیرات برق و آپشن هیوندای که در تصویر بالا مشخص است. معمولا اسپیرال فرمان و پنل بخاری جزو عمده مشکلاتی است که در این خودرو به وجود می آید. شیشه بالابر ها یکی از مواردی هستند که در carfixer مورد بررسی و تعمیر قرار میگیرد. به شکل ۷ تعمیر کلید شیشه بالابر هیوندای دقت کنید. در تعمیرگاه هیوندای این موارد همگی رفع و تعمیر میشوند.

تعمیر کلید شیشه بالابر هیوندای تعمیر کلید سانروف هیوندای علت کار نکردن کلید های شیشه بالابر یا سانروف چه می تواند باشد؟ چرا در برخی این کلید ها کار میکنند و در برخی موارد کار نمیکنند؟ بسته به طول عمر خودروی هیوندای شما می تواند گفت که این کلید ها هر چند سال یکبار نیاز به تعمیر و سرویس دارند. البته در برخی موارد برد و یونیت این کلید ها به مشکل میخورد. که دلیل آن میتواند کمبود ولتاژ یا آمپر کشیدن باشد. که باید به صورت دقیق و تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد. و ما در تعمیرگاه هیوندای این کار را برای شما انجام میدهیم.

کار جلوبندی هیوندای آزرا که میتوان به ضعف در بوش های طبق و کمک فنر های آن اشاره کرد.

خدماتی که تعمیرگاه کارفیکسر در زمینه تعمیرات ارائه می دهد

دیاگ تخصصی هیوندای، بررسی و برطرف کردن علائم هشدار دهنده پشت آمپر. بررسی مدارات و سیم کشی یونیت های هیوندای، برسی عملکرد صحیح سیستم گرمایش و سرمایش خودروی هیوندای. تنظیم موتور و پارامتر های الایندگی خودروی هیوندای و همگی در تعمیرگاه هیوندای سرویس میشوند…

تعمیر کلید شیشه بالابر هیوندای و رفع مشکلات شیشه بالابر در carfixer

در برخی موارد دیگر خود موتور شیشه بالابریا موتور سانروف معیوب شده. که معمولا قابل تعمیر نمی باشند و باید کیت کامل برای آنها تعویض شود.

تعمیر صندلی برقی هیوندای و سرویس صندلی در هیوندای

معمولا خرابی این صندلی ها طوری است که در یک جهت کار میکند و در یک جهت کار نمیکنید. از نظر تامین قطعه برای صندلی های برقی هیوندای باید گفت که قطعات آن در بازار موجود نمیباشد. و باید کیت کامل تهیه کرد یا برخی از قطعات را به صورت استوک تهیه کرد. اما در برخی موارد مشکلات این صندلی ها قابل تعمیر هستند مانند تعمیر کلید ها، سیم کشی ها و موتور ها .همچنین به شکل ۶ تعمیرات جلوبندی و عقب بندی هیوندای نیز سری بزنید. شاید این تصویر نیز بتواند به شما کمک کند. ضمن اینکه متخصصین ما جلوبندی و عقب بندی را در تعمیرگاه هیوندای به بهترین شکل تعمیر خواهند کرد.

تعمیر و سرویس کلید صندلی هیوندای ، تعمیر سیم کشی ها صندلی و… به علاوه دیگر خدمات تخصصی را در تعمیرگاه تخصصی هیوندای دریافت کنید.

تعویض باطری ریموت و کیلس استارت

یکی از دلایلی که درب خودرو با ریموت باز و بسته نمیشود. و به عبارتی خودرو استارت نمیخورد می تواند همین کیلس استارت باشد. که در اولین قدم باید باطری آن را تعویض کنید.

تعمیر کلید صندلی برقی هیوندای

تعمیرگاه کارفیکسر متمایز ترین تعمیرگاه هیوندای در غرب تهران خیابان آزادی میباشد. در زیر اشاره ایی به تاریخچه هیوندای و مدل های آن در ایران میشود که همگی در تعمیرگاه تخصصی هیوندای به شما ارائه میشود:

گذشته و تاریخچه هیوندای
شرکت هیوندای یک شرکت خودرو سازی چند ملیتی مستقر در کشور کره میباشد. که از سال۱۹۶۷ در این کشور شروع به فعالیت کرده و امرزوه. به یکی از برند ای پر طرفدار بازار خودروی جهان و ایران تبدیل شده. و شروع این محبوبیت با تولید خودروی هیوندای آزرا کلید خورد که امروزه همچنان جزو خودرو های قدرتمند و با کیفیت این کمپانی محسوب میشود. از دیگر مدل های این برند خودرد سازی در ایران میتوان هیوندای سانتافه ،هیوندای جنسیس، هیوندای توسان. هیوندای سوناتا، هیوندای ولستر، هیوندای النترا، هیوندای اکسنت و هیوندای سنتنیال را نامبرد.
که همگی این خودرو ها به صورت رسمی توسط شرکت آسان موتور وارد کشور شده و در تعمیرگاه هیوندای تعمیر میشوند. و البته وارد کننده های فرعی به موازات واردکننده ی اصلی اقدام به وارد کردن خودرو های هیوندای از کشور های حاشیه خلیج فارس کرده. که این امر موجب پیچیدگی تعمیرات این گونه خودرو ها میباشد. لذا در صورت بروز هر گونه مشکل در زمینه های ذکر شده در بالا با کارشناسان کار فیکسر تماس حاصل فرمایید. تا ضمن مطلع کردن شما دوستان از علت ایراد پیش آمده از خسارات بیشتر به خودرو جلوگیری کرده. و تخمینی از هزینه ی تعمیر را به شما دوستان عزیز اعلام کنند. و در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه ایراد خودروی شما را مرتفع کنند.
در نهایت ما به شما بهترین خدمات را در تعمیرگاه هیوندای ارائه میدهیم. نگرانی هایتان را نیز رفع خواهیم کرد. پس به ما اعتماد کنید. و خودروی ارزشمند تان را به تعمیرگاه تخصصی هیوندای بسپارید.

سوالات متداول در تعمیرگاه تخصصی هیوندای از متخصصین تعمیرگاه کارفیکسر

بهترین تعمیرگاه هیوندای در تهران کجاست ؟

کارفیکسر بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندا در غرب تهران است که می‌توانید با مراجعه به آدرس تهران خیابان آزادی خیابان حیدرتاش کارواش فربد تعمیرگاه تهران رویال ( کارفیکسر ) مراجعه کنید و از کارشناسان برای تعمیر هیوندای خود کمک بگیرید. شماره تماس جهت هماهنگی ۰۹۱۲۷۹۷۳۱۱۷

تضمین هزینه های تعمیراتی خودروهای هیوندای

در هر مدل بسته به حساسیت قطعات متفاوت است ، چون گستردگی مطلب بسیار زیاد است با تماس با کارشناسان ما در مورپ خودروی خود اطلاعات مورد نیاز با توجه به نوع خودروی خود را کسب نمایید.

مقایسه هزینه های تعمییراتی هیوندای در تعمیرگاه و نمایندگی ها ؟

نمایندگی های هیوندای در ایران زیر نظر شرکت واذد کنند این محصول فعالیت دارند ولی تعمیرگاه زیر نظر اتحادیه صنف تعمیرکاران خودرو فعالیت دارند. در نمایندگی ها دیگر رفع عیب خودرو در اکثر مواقع با تعویض کلی مجموعه قطعات خراب همراه است که هزینهی بسیار بالایی را برای مالکین در پی دارد در صورتی که در تعمیرگاه ها دیگر بیشتر به رفع عیب قطعه معیوب می پردازند تا حدالامکان!

تامین قطعات اورجینال هیوندای به چه صورت امکان پذیر است؟

اولین نکته درباره این امر مهم یعنی تامین قطعات اورجینال این است که ملاک اصل بودن یک قطعه بر چسب و هولوگرام آن نیست این امر مالکین محترم را در بازار آشفته کنونی به خطا انداخته بلکه مشاهده قطعات توسط کارشناس تعمیرگاه و بر اساس تجربه و حسن سابقه ی تامین کننده قطعات تعمیرگاه روشی به مراتب مطمئن تر می باشد با وجود دلال ها و واسطه گر های زیاد در بازار قطعات این تفکر غلط را در ذعن عموم افراد ایجاد شده که اگر خود قطعه را خریداری کنند ارزان تر تمام میشود در صورتی که دلایل فوق الذکر این تفکر را مردود میکند مخصوصا برای قطعات حساس داخل موتور

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
88 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
فرشاد
2 ماه قبل

سلام
من یک آوانت اتوماتیک دارم که در حالت آیدل دور موتور ثابت و بدون مشکل است ولی وقتی دنده اتوماتیک را درگیر میکنم انگار با یک وقفه شروع بع کندن میکند و در مسیر که در دنده ایستاده ام دور موتور ۵۰ تا بالا و پایین میشه
مسخواستم بدونم تشخیص شما چیست
من اخیرا حدود دو ماه پیش شمع ها و وایر برق را تعویض کردم هر چند به نظرم لازم نبود . با تشکر

وحيد
3 ماه قبل

سلام من سانتافه ٢٠١۴ دارم کولرش خنک نمیکنه

مرتضی
3 ماه قبل

سلام وقت بخیر ، من توسان ۲۰۱۳ دارم تا حالا چندین بار کلید شیشه بالابر سمت شاگرد و عقب را تعویض کرده ام اما هردفعه یکی دو ماه بیشتر کار نمیکنه و از کار میفته ، بنظرتون چکار کنم ، بار اول در نمایندگی بصورت کامل عوض کردم و دفعات بعدی بیرون نمایندگی تعویض و تعمیر کردم. سپاس

محمد
3 ماه قبل

درود
یه ورنای ۱۶۰۰دارم که چند ثانیه بعد از روشن کردن ماشین سرد، فن ها روی دور آرام روشن میشن و دیگه خاموش هم نمی شن. رله و فیوزها چک شده و سنسور آب هم با قطعه ی اصلی تعویض شده، اما مشکل پابرجاست. بتونین راهنماییم کنین ممنون میشم

حسین م
4 ماه قبل

سلام.من توسان ۲۰۱۰ دارم پریشب باهاش دویست و خورده ای کیلومتر رانندگی کردم . مشکلی نداشت . دیروز یک دفعه تو خیابون در حال رانندگی از تو آینه دیدم دود خییلی زیادی داره میده و چراغ چک روغنش هم روشن و خاموش میشد و بعد کامل روشن موند.زود برگشتم خونه دیدم داره از زیرش روغن میریزه . روغنشو چک کردم دیدم تقریبا هیچی روغن توش نیست . در حالیکه قبلا اصلا روغن ریزی نداشت .
مشکلش چیه ؟و هزینه تعمیرش چه قدر میشه ؟

سعید
6 ماه قبل

با سلام بنده هم مثل امیر خان سوناتا ۲۰۱۰ دارم وقتی ماشین سرد است از ۳ به ۲ روی سرعت ۳۰ ماشین ایست وحشت ناکی میکند ولی موتور که گرم میشود مشکلی نیست روغن گیربکس را تازه عوض کردم ؟

مهدی
6 ماه قبل

سلام مهندس.
سانتافه ۲۰۱۶ gdi را میشه برا بررسی و چک کردن اویل پمپ از زیر موتور و کارتل اقدام کرد؟ یا باید کل موتور باز بشه؟
از کجا میشه از لجن نگرفتن داخل موتور و اویل پمپ بدون بازکردن موتور مطمئن شد؟

قره گوزلو
6 ماه قبل

سلام دوستان
من ی اسپورتیج دارم
ایراد کوچیکی داشت که البته به ظاهر ایراد کوچکی بود
به این تعمیرگاه مراجعه کردم و کارشناس فنی تعمیرگاه جناب مهندس فراهانی
بسیار با دقت نظر و حسن برخورد برای خودروی من وقت گذاشتن و ایراد رو پیدا کردن و قطعه ی مورد نظر رو تعویض کردن خلاصه بگم هزینه یک دهم جاهای دیگه مثل نمایندگیا شد
ممنونم از جناب مهندس فراهانی متخصص با اخلاق و مشتری مدار و تیم تحت مدیریتشون تیم کارفیکسر
به نظرم هر شخصی هیوندا کیا داره باید جناب فراهانی و مجموعه تعمیرگاهی خوبشونو بشناسه
ممنونم

بابک
6 ماه قبل

عرض احترام سوناتا ۲۰۱۰ ان اف هر دوسنسور اکسیژن و کاتالیست نو عوض کردم ولی باز هم چراغ چک اشکال سنسور دوم میدهد لطفا راهنمایی فرمایید درود بر شما

Samy
7 ماه قبل

سلام
وقت شما بخیر
من یه النترا ۲۰۱۴ دارم که بعد از تعویض فیلتر بنزین بعضی از مواقع خصوصا هنگام گرم بودن موتور ماشین زیاد استارت میخوره و کمی دیرتر روشن میشه(استارت دیر میگیره)
این مشکل در زمانی که موتور ماشین سرد هستش اتفاق نمیفته و به راحتی روشن میشه
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

جواد
8 ماه قبل

سلام خیلی ممنون از مطالبی که در سایت قرار میدید چون خیلی مفیدن،من توسان ۲۰۱۰دارم که ۲۰تا کار کرده بودم گرفتم وتا الان عالی بوده ،فقط هفته پیش تو جاده یه شی تیزی رادیات رو سوراخ کرده بود و آب نگه نمی‌داشت ،تماس گرفتم امداد خودرو کردستان اومد و دوتا چرخ جلو رو گذاشت رو یدک کش،۵۰۰متر حرکت نکرده بود که ماشین من قفل کرد از همون وقت موقع دور زدن صدا میده حتی ضربه هم میزنه چون شهرستانی هستم از هرکسی پرسیدم نتونستن علتشو پیدا کنن تا اینکه با یه متخصص تو نمایندگی تلفنی صحبت کردم گفتن که بویین چرخ عقبه،خواستم اگر امکان داشته باشه شما هم راهنمایی بفرمایید،ممنون

محمد علی زارعی فر
8 ماه قبل

سلام خیلی ممنون از خدماتتون بسیار عالی کم هزینه و با کیفیت خدا خیرتون بده واقعا

علی حسینی زاده
8 ماه قبل

با سلام
هیوندای IX35 2015 دارم. کولر ماشین بعد از نیم ساعت کار کردن و خنک کردن خاموش میشه و دوباره بعد از ۵ دقیقه روشن میشه. و همین سیکل تکرار میشه. ولی چراغ A/C روشن میمونه.
بردم نمایندگی سیستم را شستشو داد. گاز و روغن کمپروسور را تعویض کرد. یک روز خوب بود ولی دوباره مشکل بالا رو داره. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

آخرین ویرایش8 ماه قبل توسط علی حسینی زاده
مسعود شاهینی
8 ماه قبل

سلام مهندس جان . النترا مدل ۲۰۱۷ موتور ۲۰۰۰ دارم هفتاد و سه تا کارکرده چند روزی هست صبح ها روشن میکنم در حالت ایستاده لرزش و صدای بم میده که بعد از گرم شدن و یا حرکت رفع میشه . تا دوباره صبح روز بعد. خوزستان هستم هوا هم گرمه جهت اطلاع. ممنونم

Omid
9 ماه قبل

سلام من میخوام یک النترا ۲۰۱۵ بخرم نمیتونم شماره موتور رو با شماره نوشته شده در برگ سبز چک کنم. چطور میشه این کار رو انجام بدم؟

مسعود
10 ماه قبل

سلام
مهندس من سوناتا شش سیلندر دارم اول که روشن میشه صدایی مثل یاتاقان میده بعد از چند ثانیه صداش میافته الان دو سالی هست این صدا را داره ولی یک کمی بیشتر شده چه مشکلی میتونه داشته باشه و هزینه تعمیر ان چقدر است مدل ۲۰۰۷ است
در ضمن کمپرسور کولرش هم گفتند باید عوض بشه چه مارکی و از کجا میتونم جنس شناسنامه دار بخرم

رسول
10 ماه قبل

سلام جناب مهندس وقت عالی متعالی
من ساکن کرمان
من یک وراکروز ۲۰۱۱ دارم که وقتی پدال گاز رو تا انتها فشار میدیم به جای اینکه دنده رو تو دور موتور۶ هزار یا ۶ هزار پونصد عوض کنه تو دور موتور ۴ هزار دنده عوض میکنه گیربکس و دریچه گاز سنسور هواکش میل گاردن و ecu رو چک و بعضا تعمیر و تعویض شدن ولی مشکل حل نشده
کلافه شدیم
شما نظر و راهنمایی ای در این خصوص ندارین؟!

مهدی
10 ماه قبل

سلام مهندس
من توسان ۲۰۱۵ دارم کولر ماشین زمانی که ماشین رو روشن می کنم کار می کنه یک دقیقه که میگذره کمپرسور از مدار خارج میشه و دیگه هوای خنک ندارم و باد گرم میده یک هفته است اینطوری شده فقط یک دقیقه اول که ماشین رو روشن می کنم باد سرد دارم

خوش کار
10 ماه قبل

سلام‌ فرمون برقی خودروی هیوندای من در حالت در جا وقتی به چپ و راست تکان میدهم صدا میدهد می خواستم بدونم علت چیه ؟ و اینکه قابل تعمیر هست یا خیر؟

بهروز
10 ماه قبل

سلام
آی ایکس ۵۵ دارم.مدت طولانی هستش که هنگام استارت وقتی موتور سرده باصطلاح cvt حدود ۳ ثانیه صدا میده وبعدش قطع میشه.
میخواستم ببینم چقدر هزینه برام داره وچه مدت تو تعمیرگاه باید ماشین بخوابه.
ممنونم از سایت بسیار پاسخگویتون🙏

علی صالحی
1 سال قبل

سلام اقای مهندس من وراکوز دارم چراغ محور از سرعت حدود ا۰۰ به بالا روشن میشود باید چه کار کنم؟ممنون

مجید
1 سال قبل

سلام ، سانتافه ۲۰۱۵ دارم ۸۵ هزارتا کارکرده تو دنده عقب بعضی اوقات تقه میزنه دلیلش چیه میتونه باشه ، ممنون .

محمدی
1 سال قبل

سلام جناب مهندس یک سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید من یه سراتو دارم ۲۰ تا کار کرده الان به علت برنامه کاری حدود ۶ ماه نمیتونم بهش استارت بزنم اگه بست های باتریشو باز کنم کامپیوترش و چیزای دیگه به هم نمیریزه یا اسیب نمیبینه؟

محمدی
1 سال قبل
پاسخ به  علی صبور

بسیار متشکر از راهنماییتون

محمد
1 سال قبل

سلام عرض ادب و احترام من سوناتا ۰۷ دارم وقتی ماشین مدت بیش از ۲ ساعت خاموش بود هنگام استارت ریب می زد و بوی سوخت خام می داد با ۲ تا سرگاز رفع می شد البته همیشه نبود موتور ماشین رو تعمیر اساسی کردم بسیار بی صدا و روان کار میکنه لی مجداا این مشکل بعضی اوقات هست از چی می تونه باشه که مستقیم برم همونو تعمیر کنم با سپاس

علی
1 سال قبل

سلام من النترا ۲۰۱۸ دارم حدود هزار تا کارکرده حدود ۵ ماه خوابیده بود الان چند وقته که وقتی استارت میزنم قطره های اب از اگزوز بیرون میاد وقتی هم تو حالت خلاص گاز میدم اب با فشار. از اگزوز بیرون میاد ولی چند دقیقه که کار میکنه درست میشه اما دیروز رفتم بیرون و چند کیلومتر باهاش رانندگی کردم دیگه حتی استارت هم که میزنم یه قطره هم از اگزوزش اب نمیاد میخواستم راهنمایی کنید دلیلش چب بوده و اینکه امکان داره اب رادیات کم شده باشه البته ماشین تقریبا صفره

علی
1 سال قبل
پاسخ به  علی صبور

ممنون بابت راهنماییتون

Reza Elahi
1 سال قبل

با سلام و درود
توسان ۲۰۱۷ دارم که دو مشکل دارد:
۱- در هنگام تغییر جهت دریچه کولر به حالت بخارگیر و خاموش و روشن شدن ماشین با صدا این کار انجام می شود
۲- در هنگام عبور از مسیرهای ناهموار صدایی از داخل قاب فرمان می آیید.فرمان هیچ لرزشی ندارد
کارکرد ۶۵
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

محمد
1 سال قبل
پاسخ به  Reza Elahi

سلام و عرض ادب
بنده سوناتا ۰۷ دارم از مدتی قبل ماشین مدتی خاموش بود با استارت مجدد ریب می زد و بوی خام می داد شمع تعویض کردم دریچه گازو تمیز کردم و در آخر تعمیر اساسی موتور کردم ولی این عیب رفع نشد البته همیشگی نیست و موتور خیلی بی صدا و روان کار می کنه و دیاگ هم. می رنیم هیچ ایرادی نشون نمیده محبت کنید راهنمایی بفرمایید ممنون می شم

محمد
1 سال قبل

سلام هزینه تعویض واشر سر سیلندر یک النترا ۲۰۱۵ رو لطف میکنین اعلام کنین و ایا فقط خروج اب از اگزوز همراه با دود سفید و بدون کم شدن اب راریاتور میتونه علامت واشر سر سیلندر باشه؟ ممنون

امیر
1 سال قبل

سلام وقت به خیر بنده توسان ۲۰۱۵ دارم روغن ریزی از کاسه نمد موتور میباشد حدودقیمت تعویض آن چقدر هست

محمد رضا
1 سال قبل

سلام. ایا امکان هست بزرگواری کنید و قیمت و هزینه تعویض واشر سرسیلندر سانتافه نیوفیس ۲۰۱۶ را بفرمایید. ممنون

امیر
1 سال قبل

سلام بر مهندس ممنون از حوصله و صبوری شما
من سانتافه ۲۰۰۹ موتور ۲۷۰۰ سی سی دارم
الان مدتی هست که در حین رانندگی و در حالت dموقع عوض کردن دنده بخصوص سر پیچ یه تکان میخوره و انگار فرمان به یه سمتی ناگهانی حرکت داده میشه
میشه بفرمایید مشکلش چیه ؟
بادتشکر

حجت
1 سال قبل

سلام مهندس هیوندا ۲۰۱۳ دارم صبح ها وقتی روشن میکنم ماشین سردهست وقتی موتور دنده نزدم هیچ مشکلی نداره ولی وقتی میزنم دنده جلو یا عقب صدای درگیری موتور با بدنه میاد ولی وقتی که گرم میشه صدایی نداره فقط وقتی که تو سرعت کم میخواد دنده کم کنه همین صدا ولی خیلی خفیف احساس میشه ایراد چی هست به نظرشما؟

سیروس
1 سال قبل

سلام مهندس من یه هیوندا کوپه دارم اول صبح یکم دود آبی میکنه گرم که میشه برطرف میشه چیکارباید بکنم؟

موسي خاني
1 سال قبل

ًسلام دوست عزیز
من یه آزرا ٢٠٠٩دارم و ده روزی بود که از ماشین استفاده نکردم تا اینکه امروز رفتم کلا سیستم برقی ماشین کار نمیکرد و ماشین روشن نشد حتی مجبور شدم ماشین رو با سویچ باز کنم نه ریموت
باتری به باتری کردم سیستم برق راه افتاد ولی باز ماشین روشن نشد علتش چیه به نظرتون؟؟؟؟؟؟

حمید
1 سال قبل

سلام جناب مهندس.
من سانتافه ۲۰۱۰ -۲۰۰ دارم
زمانی که درسربالایی یک دفعه گاز رو میگیرم (اصطلاحآ پرگاز ) وبعد به سرازیری میرسم بوی بنزین شدید داخل کابین میپیچه . چندین بار باک و متعلقات داخلش رو بازکردن وچک کردن. هیچ نشت بنزینی هم نداره. واقعا کلافه ام کرده.لطفا راهنماییم کنید. میتونه ازکنیستر باشه سپاسگزارم

هومن
1 سال قبل

سلام وعرض ادب و احترام
چند وقیتی موقعی که کولر آزرا ۲۰۰۷ روشن میکنم
از دریچه های سمت راننده باد نسبتا گرم
واز درچه های سمت شاگرد باد خنک میزنه
کلید دوال هم خاموش.
یکبار هم نمایندگی گفت شارژ گاز کنیم درست میشه،
بعد از شارژ گاز مشکل برطرف شد ولی بعد از یکماه دوباره همون مشکل اومد
ممنون میشم کمکم کنید.
باتشکر

امید
1 سال قبل

سلام مهندس من یه سوناتا ۲۰۰۹ دارم در حین حرکت وقتی ترمز میکنم سرعت به ۳۰ که میرسه ماشین یهو استوپ میکنه فقط در حین کم کردن سرعت این اتفاق میافته اونم دقیقا روی سرعت ۳۰ کیلومتر و در حالت D
روغن گیربکس تازه عوض شه روی دیاگم خطایی نداشت گیربکس

Omid omidvat
1 سال قبل

درضمن روی دیاگ ماشین هیچ خطایی مداره

Omid omidvat
1 سال قبل

سلام مهندس حان وقت بخیر من سوناتا ۲۰۰۹ دارم چند وقتیه وقتی ماشین به اصطلاح گرم نشده در چند دقیقه ابتدایی رانندگی وقتی در حال حرکت ترمز میکنی سرعت که به ۳۰ میرسه ماشین ناگهان کپ میکنهانگار ترمز میخ کنه سریع هم ول میکنه
فقط هم وقتی دنده درحالت dهست این اتفاق میافته
علت این مشکل چی میتونه باشه
ممنون میشم راهنماییم کنید

جلیلی
1 سال قبل

با سلام وتشکر
من یک توسان ۲۰۰۸ دارم
نشتی روغن دارد
هزینه رفع نشتی ها چند است؟

پدرام
1 سال قبل

سلام مهندس من هیوندای سوناتا ۲۰۱۵ دارم میخواستم بدونم برای تنظیم موتور که شما اعلام کردین چه کارهایی باید انجام شود؟

هومن
1 سال قبل

سلام من یک النترا ۲۰۱۵ دارم ۲۳ تا کار بود خریدم وقتی روغنشو برای اولین بار بردم تعویض نمایندگی گفت موتور جرم داره باید زود به زود روغن عوض بشه تا جرمش کم بشه بعد از یک سال مشکلی نبود و من هم روی ۲۰۰۰ کیلومتر روغن عوض میکردم تا اینکه صبح ها ماشین یکم لرزش داشت که بردم نمایندگی گفت باید شمع و فیلتر بنزین عوض بشه و انژکتور سرویس بشه بعد از این کار ها لرزش برطرف نشد و حتی موقعی که ماشین گرم شده در حالت ایستاده موتور لرزش داره و بعضی مواقع خاموش میکنه. بردم مجدد نمایندگی گفت جرم موتور هست باید موتور تعمیر بشه و ۳۰ میلیون هزینه داره با کلی خواهش گفتن سنسور موتور و فیلتر بالای کارتر را گفتن تعویض و تمیز میکنن شاید درست بشه ولی باز جواب نداد و مشکل هنوز هستش ممنون میشم راهنماییم کنید

کاربران ناشناس
1 سال قبل
پاسخ به  هومن

سلام
کیفیت روغن پایین می‌باشد
اول وقت درست فیلر گیری نمیشه به خاطر همون

عباس
1 سال قبل

درود ممنون از مطالب مفید سایتتون در مورد تعمیرات هیوندای من هیوندا ازرا دارم که تقریبا هر هفته چراغ چک موتور اون روشن میشه چندتا تعمیرگاه مراجعه کردم تنظیم موتور کردن و کاتالیست تعویض کردم اما درست نشده و حالا میگن که ecu خرابه میشه راهنمایی کنین؟ ممنون از تیم کارفیکسر

محسن
1 سال قبل

درود وقت بخیر ، من یه گرنجور ۲۰۱۳ دارم یکی دوروزه موقعی از کولر استفاده میکنم لحظه اول کمپرسور تو مدار نمیاد تا ماشین گاز بخوره بعد اوکی میشه و وقتی دوره ماشین بالاست کولر به مراتب سرد تر میشه و البته روشن میمونه تا یکبار دکمه A/C زده بشه و دوباره با روشن کردن تا فشار بالا نره کمپرسور تو مدار نمیاد ! گاز کولر شارژ شده ولی مشکل حل نشد ، حدس میزدم مال بوبین باشه که شخصی گفت کلا گرنجور کمپرسورهاشون بوبین دار نیستن و از نوع چهارفصل هستن و فقط یه شیر برقی پشتشون داره که اون به مشکل میخوره !
آیا ایشون درست گفته و مشکل شیربرقی هست ؟ آیا شما قطعشو دارید ؟ این کد فنی کمپرسور هست ۹۷۷۰۱-۳R200

محسن
1 سال قبل
پاسخ به  علی صبور

درود مجدد وقتتون بخیر ، کاملا حق با شما بود و کمپرسور ضعیف شد ، یه تعمیرکاری به اشتباه گفت شیر برقی که با قیمت حدود یک میلیون شیر رو عوض کردم و مشکل بدتر شد که بهتر نشد و در نهایت با عوض کردن کمپرسور مشکل به طور کامل حل شد ، سپاس از شما و راهنماییتون

عرشیا
1 سال قبل

سلام.
مهندس من هیوندای سانتافه ۲۰۱۵ دارم لاستیک های عقبش کجه چندتا تعمیرگاه هیوندای بردم درست میکنن ولی بعد ی هفته بر میگرده به حالت قبلی دوباره لاستیکاش کج میشه مشکل از چی میتونه باشه؟

88
0
اگر سوالی داری میتونی اینجا بپرسیx
()
x