جهت برقراری ارتباط با کارشناسان متخصص جهت تعمیر خودرو

تلفن‌های تماس : 02166064420 - 09127973117

آدرس : تهران خیابان آزادی ، خیابان حیدرتاش ، کارواش فربد تعمیرگاه کارفیکسر ( تهران رویال )

تعمیرگاه تخصصی هیوندای

راه های ارتباطی با متخصصین

۰۹۱۲۷۹۷۳۱۱۷

واحد تعمیرات

خودروهای هیوندای

 

فهرست مطالب

تعمیرگاه تخصصی هیوندای | بهترین تعمیرگاه هیوندای که تجربه میکنید

تعمیرگاه حرفه ای هیوندای در غرب تهران به همراه خدمات بی نظیر

تعمیر موتور خودوری هیوندای به همراه سرویس دهی کامل موتور

تعمیرات گیربکس های اتوماتیک خودروی هیوندای  به همراه بالانس خودرو

تعمیر جلوبندی و عقب بندی و سیستم تعلیق خودرو هیوندای

خدمات برق خودروی هیوندای و جلوگیری از آسیب سیستم های برقی

خدمات برق خودروی هیوندای و سرویس دهی کامل در قسمت های برقی

تعمیر کلید شیشه بالابر هیوندای و رفع مشکلات بالابرها

تعمیر صندلی برقی هیوندای و سرویس صندلی در هیوندای

تعویض باطری ریموت و کیلس استارت

تعمیر کلید صندلی برقی هیوندای

سوالات متداول در تعمیرگاه حرفه ای هیوندای از متخصصین تعمیرگاه کارفیکسر

فهرست اشکال

شکل ۱ تعمیرگاه هیوندای

شکل ۲ تعمیرگاه تخصصی هیوندای

شکل ۳ تعمیر موتور هیوندای

شکل ۴ تعمیرات جلوبندی و عقب بندی هیوندای

شکل ۵ خدمات تخصصی برق هیوندای

شکل ۶ تعمیرات جلوبندی و عقب بندی هیوندای

شکل ۷ تعمیر کلید شیشه بالابر هیوندای

شکل ۸ تعمیر شیشه بالابر و سانروف هیوندای

شکل ۹ تعمیر صندلی برقی هیوندای

شکل ۱۰ تعمیر کلید صندلی برقی هیوندای

تعمیرگاه تخصصی هیوندای | بهترین تعمیرگاه هیوندای که تجربه میکنید

تعمیرگاه تخصصی هیوندای در غرب تهران به همراه خدمات بی نظیر

به دنبال بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندای در تهران هستید؟ تیم تخصصی carfixer با بهره گیری از افراد مجرب و کارآزموده و همچنین با استفاده از تجهیزات روز دنیا. و داشتن سابقه ی طولانی در امر تعمیرات خودرهای هیوندای. قادر به ارائه ی خدمات تعمیرات موتور و عیب یابی ، برق تخصصی بررسی جز به جز سیم کشی. باز و بست اصولی داشبورد و ترمیم آن ، دیاگ  به روز ، پیدا کردن صداهای  جلوبندی و سیستم تعلیق می باشد. که در ادامه مطلب به صورت کامل در مورد هر یک توضیحات کاملی خدمت شما ارائه می دهیم.

همچنین به شکل ۱ تعمیرگاه هیوندای نیز دقت نمائید.

شکل ۱ تعمیرگاه هیوندای

تعمیر موتور خودوری هیوندای به همراه سرویس دهی کامل موتور

سرویس دهی کامل موتور در تعمیرگاه تخصصی هیوندای انجام میشود. به علاوه تشخیص صدای موتور و سرسیلندر، تعمیرات اساسی موتور هیوندای، بررسی نشتی روغن موتور و آب. تعویض و بررسی سطح کیفی مایعات موتور، تخمین هزینه های تعمیراتی خودرو هیوندای. بررسی ضعف روغن و اویل پمپ و… در تعمیرگاه هیوندای همه ی خدمات به شما ارائه میشود.

شکل ۲ تعمیرگاه تخصصی هیوندای

نمونه ایی از تعمیر موتور هیوندای جنسیس را مشاهده میکنید. که از مشکلات رایج این خودرو می توان به سی وی وی تی (cvvt)  و ضعف  واشر سرسیلندر اشاره کرد.

تعمیرات گیربکس های اتوماتیک خودروی هیوندای  به همراه بالانس خودرو

قبل از هرچیز برای تعمیر گیریبوکس خودرو ی خود میتوانید به تعمیرگاه هیوندای مراجعه کنید. بررسی علت ضربه (تقه) شدید در حالت های مختلف. بررسی کارکرد یا عدم کارکرد سیستم چهار چرخ خودرو(۴WD). بررسی سطح کیفی روغن گیربکس ، تعویض روغن گیربکس با دستگاه مخصوص. تعمیرات توربین گیربکس اتوماتیک هیوندای، تعویض صافی روغن گیربکس و… بهترین اقدام این است که تعمیرات را به تعمیرگاه تخصصی هیوندای بسپارید.

تعمیر جلوبندی و عقب بندی و سیستم تعلیق خودرو هیوندای

تشخیص و رفع صدای جلوبندی و عقب بندی، بررسی نشتی بالون کمک های جلو و عقب. ایراد یابی سیستم کنترل پایداری خودرو، تنظیم زوایای چرخ خودروی هیوندای. تنظیم ارتفاع خودروهای هیوندای و… این خدمتی است که متخصصین ما در تعمیرگاه هیوندای به شما ارائه میشود.

شکل ۳ تعمیر موتور هیوندای

شکل ۴ تعمیرات جلوبندی و عقب بندی هیوندای

کار جلوبندی هیوندای آزرا که میتوان  به ضعف در بوش های طبق و کمک فنر های آن اشاره کرد. در تعمیرگاه تخصصی هیوندای مشکلات خودروی خود را فراموش کنید.

خدمات برق خودروی هیوندای و جلوگیری از آسیب سیستم های برقی

دیاگ تخصصی هیوندای، بررسی و برطرف کردن علائم هشدار دهنده پشت آمپر، بررسی مدارات و سیم کشی یونیت های هیوندای. برسی عملکرد صحیح سیستم گرمایش و سرمایش خودروی هیوندای، تنظیم موتور و پارامتر های الایندگی خودروی هیوندای و …

شکل ۵ خدمات تخصصی برق هیوندایدر تعمیرگاه تخصصی هیوندای شما انواع سرویس ها به خودرویتان داده میشود.خدمات تخصصی برق هیوندایتعمیرات برق و آپشن هیوندای که در تصویر بالا مشخص است. معمولا اسپیرال فرمان و پنل بخاری جزو عمده مشکلاتی است که در این خودرو به وجود می آید. شیشه بالابر ها یکی از مواردی هستند که در carfixer مورد بررسی و تعمیر قرار میگیرد. به شکل ۷ تعمیر کلید شیشه بالابر هیوندای دقت کنید. در تعمیرگاه هیوندای این موارد همگی رفع و تعمیر میشوند.

تعمیر کلید شیشه بالابر هیوندای

تعمیر کلید سانروف هیوندای

علت کار نکردن کلید های شیشه بالابر یا سانروف چه می تواند باشد؟

چرا در برخی این کلید ها کار میکنند و در برخی موارد کار نمیکنند؟

بسته به طول عمر خودروی هیوندای شما می تواند گفت که این کلید ها هر چند سال یکبار نیاز به تعمیر و سرویس دارند. البته در برخی موارد برد و یونیت این کلید ها به مشکل میخورد. که دلیل آن میتواند کمبود ولتاژ یا آمپر کشیدن باشد. که باید به صورت دقیق و تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد. و ما در تعمیرگاه هیوندای این کار را برای شما انجام میدهیم.

شکل ۶ تعمیرات جلوبندی و عقب بندی هیوندای

کار جلوبندی هیوندای آزرا که میتوان به ضعف در بوش های طبق و کمک فنر های آن اشاره کرد.

خدمات برق خودروی هیوندای و سرویس دهی کامل در قسمت های برقی

دیاگ تخصصی هیوندای، بررسی و برطرف کردن علائم هشدار دهنده پشت آمپر. بررسی مدارات و سیم کشی یونیت های هیوندای، برسی عملکرد صحیح سیستم گرمایش و سرمایش خودروی هیوندای. تنظیم موتور و پارامتر های الایندگی خودروی هیوندای و همگی در تعمیرگاه هیوندای سرویس میشوند…

تعمیر کلید شیشه بالابر هیوندای و رفع مشکلات بالابرها در carfixer

در برخی موارد دیگر خود موتور شیشه بالابریا موتور سانروف معیوب شده. که معمولا قابل تعمیر نمی باشند و باید کیت کامل برای آنها تعویض شود.

شکل ۷ تعمیر کلید شیشه بالابر هیوندای

شکل ۸ تعمیر شیشه بالابر و سانروف هیوندای

تعمیر صندلی برقی هیوندای و سرویس صندلی در هیوندای

معمولا خرابی این صندلی ها طوری است که در یک جهت کار میکند و در یک جهت کار نمیکنید. از نظر تامین قطعه برای صندلی های برقی هیوندای باید گفت که قطعات آن در بازار موجود نمیباشد. و باید کیت کامل تهیه کرد یا برخی از قطعات را به صورت استوک تهیه کرد. اما در برخی موارد مشکلات این صندلی ها قابل تعمیر هستند مانند تعمیر کلید ها، سیم کشی ها و موتور ها .همچنین به شکل ۶ تعمیرات جلوبندی و عقب بندی هیوندای نیز سری بزنید. شاید این تصویر نیز بتواند به شما کمک کند. ضمن اینکه متخصصین ما جلوبندی و عقب بندی را در تعمیرگاه هیوندای به بهترین شکل تعمیر خواهند کرد.

 

شکل ۹ تعمیر صندلی برقی هیوندای

تعمیر و سرویس کلید صندلی هیوندای ، تعمیر سیم کشی ها صندلی و… به علاوه دیگر خدمات تخصصی را در تعمیرگاه تخصصی هیوندای دریافت کنید.

تعویض باطری ریموت و کیلس استارت

یکی از دلایلی که درب خودرو با ریموت باز و بسته نمیشود. و به عبارتی خودرو استارت نمیخورد می تواند همین کیلس استارت باشد. که در اولین قدم باید باطری آن را تعویض کنید.

تعمیر کلید صندلی برقی هیوندای

تعمیرگاه کارفیکسر متمایز ترین تعمیرگاه هیوندای در غرب تهران خیابان آزادی میباشد. در زیر اشاره ایی به تاریخچه هیوندای و مدل های آن در ایران میشود که همگی در تعمیرگاه تخصصی هیوندای به شما ارائه میشود:

شکل ۱۰ تعمیر کلید صندلی برقی هیوندای

گزشته و تاریخچه هیوندای

شرکت هیوندای یک شرکت خودرو سازی چند ملیتی مستقر در کشور کره میباشد. که از سال۱۹۶۷ در این کشور شروع به فعالیت کرده و امرزوه. به یکی از برند ای پر طرفدار بازار خودروی جهان و ایران تبدیل شده. و شروع این محبوبیت با تولید خودروی هیوندای آزرا کلید خورد که امروزه همچنان جزو خودرو های قدرتمند و با کیفیت این کمپانی محسوب میشود. از دیگر مدل های این برند خودرد سازی در ایران میتوان هیوندای سانتافه ،هیوندای جنسیس، هیوندای توسان. هیوندای سوناتا، هیوندای ولستر، هیوندای النترا، هیوندای اکسنت و هیوندای سنتنیال را نامبرد.

که همگی این خودرو ها به صورت رسمی توسط شرکت آسان موتور وارد کشور شده و در تعمیرگاه هیوندای تعمیر میشوند. و البته وارد کننده های فرعی به موازات واردکننده ی اصلی اقدام به وارد کردن خودرو های هیوندای از کشور های حاشیه خلیج فارس کرده. که این امر موجب پیچیدگی تعمیرات این گونه خودرو ها میباشد. لذا در صورت بروز هر گونه مشکل در زمینه های ذکر شده در بالا با کارشناسان کار فیکسر تماس حاصل فرمایید. تا ضمن مطلع کردن شما دوستان از علت ایراد پیش آمده از خسارات بیشتر به خودرو جلوگیری کرده. و تخمینی از هزینه ی تعمیر را به شما دوستان عزیز اعلام کنند. و در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه ایراد خودروی شما را مرتفع کنند.

در نهایت ما به شما بهترین خدمات را در تعمیرگاه هیوندای ارائه میدهیم. نگرانی هایتان را نیز رفع خواهیم کرد. پس به ما اعتماد کنید. و خودروی ارزشمند تان را به تعمیرگاه تخصصی هیوندای بسپارید.

سوالات متداول در تعمیرگاه تخصصی هیوندای از متخصصین تعمیرگاه کارفیکسر

بهترین تعمیرگاه هیوندای در تهران کجاست ؟

کارفیکسر بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندا در غرب تهران است که می‌توانید با مراجعه به آدرس تهران خیابان آزادی خیابان حیدرتاش کارواش فربد تعمیرگاه تهران رویال ( کارفیکسر ) مراجعه کنید و از کارشناسان برای تعمیر هیوندای خود کمک بگیرید. شماره تماس جهت هماهنگی ۰۹۱۲۷۹۷۳۱۱۷

 

چرا هیوندای بخریم ؟

هیوندای به عرضه ی محصولات با آپشن بالا و قیمت پایین در دنیا معروف است لذا آپشن های خورورهای هیوندای از هم رده های خود در برندهای دیگر بالاتر است و برای کاربری شهری بسیار مناسب علاوه بر طراحی بدنه و داخل اتاق بسیار جذاب هیوندای موجب تناسب برای مصارف عادی افراد می باشد.

 

تضمین هزینه های تعمیراتی خودروهای هیوندای ؟

در هر مدل بسته به حساسیت قطعات متفاوت است ، چون گستردگی مطلب بسیار زیاد است با تماس با کارشناسان ما در مورپ خودروی خود اطلاعات مورد نیاز با توجه به نوع خودروی خود را کسب نمایید.

دو سوال پر تکرار از تعمیرگاه کارفیکسر

مقایسه هزینه های تعمییراتی هیوندای در تعمیرگاه و نمایندگی ها ؟

نمایندگی های هیوندای در ایران زیر نظر شرکت واذد کنند این محصول فعالیت دارند ولی تعمیرگاه زیر نظر اتحادیه صنف تعمیرکاران خودرو فعالیت دارند. در نمایندگی ها دیگر رفع عیب خودرو در اکثر مواقع با تعویض کلی مجموعه قطعات خراب همراه است که هزینهی بسیار بالایی را برای مالکین در پی دارد در صورتی که در تعمیرگاه ها دیگر بیشتر به رفع عیب قطعه معیوب می پردازند تا حدالامکان!

 

تامین قطعات اورجینال هیوندای به چه صورت امکان پذیر است؟

اولین نکته درباره این امر مهم یعنی تامین قطعات اورجینال این است که ملاک اصل بودن یک قطعه بر چسب و هولوگرام آن نیست این امر مالکین محترم را در بازار آشفته کنونی به خطا انداخته بلکه مشاهده قطعات توسط کارشناس تعمیرگاه و بر اساس تجربه و حسن سابقه ی تامین کننده قطعات تعمیرگاه روشی به مراتب مطمئن تر می باشد با وجود دلال ها و واسطه گر های زیاد در بازار قطعات این تفکر غلط را در ذعن عموم افراد ایجاد شده که اگر خود قطعه را خریداری کنند ارزان تر تمام میشود در صورتی که دلایل فوق الذکر این تفکر را مردود میکند مخصوصا برای قطعات حساس داخل موتور

۳۶ نظرات
 1. عرشیا می گوید

  سلام.
  مهندس من هیوندای سانتافه ۲۰۱۵ دارم لاستیک های عقبش کجه چندتا تعمیرگاه هیوندای بردم درست میکنن ولی بعد ی هفته بر میگرده به حالت قبلی دوباره لاستیکاش کج میشه مشکل از چی میتونه باشه؟

  1. علی صبور می گوید

   سلام شما باید مندل های عقب هیوندای سانتافه را تعویض کنید و به اصطلاح از مندل های اصلاح شده استفاده کنید و این عیب شما صد در صد بر طرف خواهد شد موفق باشید

 2. محسن می گوید

  درود وقت بخیر ، من یه گرنجور ۲۰۱۳ دارم یکی دوروزه موقعی از کولر استفاده میکنم لحظه اول کمپرسور تو مدار نمیاد تا ماشین گاز بخوره بعد اوکی میشه و وقتی دوره ماشین بالاست کولر به مراتب سرد تر میشه و البته روشن میمونه تا یکبار دکمه A/C زده بشه و دوباره با روشن کردن تا فشار بالا نره کمپرسور تو مدار نمیاد ! گاز کولر شارژ شده ولی مشکل حل نشد ، حدس میزدم مال بوبین باشه که شخصی گفت کلا گرنجور کمپرسورهاشون بوبین دار نیستن و از نوع چهارفصل هستن و فقط یه شیر برقی پشتشون داره که اون به مشکل میخوره !
  آیا ایشون درست گفته و مشکل شیربرقی هست ؟ آیا شما قطعشو دارید ؟ این کد فنی کمپرسور هست ۹۷۷۰۱-۳R200

  1. علی صبور می گوید

   سلام درست راهنماییتون کردن و این کمپرسور ها بوبین ندارند و شیربرقی دارند بله قطعه شیر برقیش در بازار موجود است عمدتا همون شیر برقی خراب می شود اما این مشکلی که شما دارین احتمال داره از ضعیف بودن کمپرسور کولر باشه که در مرحله اول باید چک شود.

   1. محسن می گوید

    درود مجدد وقتتون بخیر ، کاملا حق با شما بود و کمپرسور ضعیف شد ، یه تعمیرکاری به اشتباه گفت شیر برقی که با قیمت حدود یک میلیون شیر رو عوض کردم و مشکل بدتر شد که بهتر نشد و در نهایت با عوض کردن کمپرسور مشکل به طور کامل حل شد ، سپاس از شما و راهنماییتون

    1. علی صبور می گوید

     خواهش میکنم بله بهتر قبل از تعویض هر قطعه در هیوندای از خرابی آن اطمینان حاصل پیدا کرد

 3. عباس می گوید

  درود ممنون از مطالب مفید سایتتون در مورد تعمیرات هیوندای من هیوندا ازرا دارم که تقریبا هر هفته چراغ چک موتور اون روشن میشه چندتا تعمیرگاه مراجعه کردم تنظیم موتور کردن و کاتالیست تعویض کردم اما درست نشده و حالا میگن که ecu خرابه میشه راهنمایی کنین؟ ممنون از تیم کارفیکسر

  1. علی صبور می گوید

   بله ممکن است از ecu باشه اما قبل از اون باید ببینیم دلیل روشن شدن چراغ چک چی بوده و سیم کشی هیوندای شما بررسی شود و اخریم مرحله چک کردن ecu می باشد

 4. هومن می گوید

  سلام من یک النترا ۲۰۱۵ دارم ۲۳ تا کار بود خریدم وقتی روغنشو برای اولین بار بردم تعویض نمایندگی گفت موتور جرم داره باید زود به زود روغن عوض بشه تا جرمش کم بشه بعد از یک سال مشکلی نبود و من هم روی ۲۰۰۰ کیلومتر روغن عوض میکردم تا اینکه صبح ها ماشین یکم لرزش داشت که بردم نمایندگی گفت باید شمع و فیلتر بنزین عوض بشه و انژکتور سرویس بشه بعد از این کار ها لرزش برطرف نشد و حتی موقعی که ماشین گرم شده در حالت ایستاده موتور لرزش داره و بعضی مواقع خاموش میکنه. بردم مجدد نمایندگی گفت جرم موتور هست باید موتور تعمیر بشه و ۳۰ میلیون هزینه داره با کلی خواهش گفتن سنسور موتور و فیلتر بالای کارتر را گفتن تعویض و تمیز میکنن شاید درست بشه ولی باز جواب نداد و مشکل هنوز هستش ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. علی صبور می گوید

   سلام باید در مرحله اول دیاگ زده بشه تا پارامترهای خودرو شما رو بررسی کنیم بعدش از شمع هایی که در نمایندگی انداختین مطمعن بشیم ببینیم چه نوع شمعی مصرف شده و در نهایت فشار پمپ بنزینو تست کنیم تا از مزاحل تنظیم موتور مطمعن بشیم در ضمن ممکن که لرزش موتور بخاطر گیربکس و توربین باشه که باید بازدید بشه

  2. ناشناس می گوید

   سلام
   کیفیت روغن پایین می‌باشد
   اول وقت درست فیلر گیری نمیشه به خاطر همون

 5. پدرام می گوید

  سلام مهندس من هیوندای سوناتا ۲۰۱۵ دارم میخواستم بدونم برای تنظیم موتور که شما اعلام کردین چه کارهایی باید انجام شود؟

  1. علی صبور می گوید

   سلام دوست عزیز تنظیم موتور عبارت است از تعویض فیلتر بنزین ، شستشوی سوزن انژکتور ها بازدید و تعویض شمع های معیوب ، شستشوی دریچه گاز و بازبینی پارامترهای سیستم سوخت رسانی خودرو که فواید تنظیم موتور عبارت است : کاهش مصرف سوخت و آلایندگی افزایش طول عمر موتور

 6. جلیلی می گوید

  با سلام وتشکر
  من یک توسان ۲۰۰۸ دارم
  نشتی روغن دارد
  هزینه رفع نشتی ها چند است؟

  1. علی صبور می گوید

   سلام
   باید ابتدا محل نشتی روغن مشخص شود تا بتوان هزینه آن رو براورد کرد
   مثلا واشر سرسیلندر ها کاسه نمد سر میلنگ و ته میلنگ ،گیربکس و پلوس ها یا کارتر موتور همه این مشکلات با هزینه کاملا متفاوتی حل می شوند.

 7. Omid omidvat می گوید

  سلام مهندس حان وقت بخیر من سوناتا ۲۰۰۹ دارم چند وقتیه وقتی ماشین به اصطلاح گرم نشده در چند دقیقه ابتدایی رانندگی وقتی در حال حرکت ترمز میکنی سرعت که به ۳۰ میرسه ماشین ناگهان کپ میکنهانگار ترمز میخ کنه سریع هم ول میکنه
  فقط هم وقتی دنده درحالت dهست این اتفاق میافته
  علت این مشکل چی میتونه باشه
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 8. Omid omidvat می گوید

  درضمن روی دیاگ ماشین هیچ خطایی مداره

 9. امید می گوید

  سلام مهندس من یه سوناتا ۲۰۰۹ دارم در حین حرکت وقتی ترمز میکنم سرعت به ۳۰ که میرسه ماشین یهو استوپ میکنه فقط در حین کم کردن سرعت این اتفاق میافته اونم دقیقا روی سرعت ۳۰ کیلومتر و در حالت D
  روغن گیربکس تازه عوض شه روی دیاگم خطایی نداشت گیربکس

 10. هومن می گوید

  سلام وعرض ادب و احترام
  چند وقیتی موقعی که کولر آزرا ۲۰۰۷ روشن میکنم
  از دریچه های سمت راننده باد نسبتا گرم
  واز درچه های سمت شاگرد باد خنک میزنه
  کلید دوال هم خاموش.
  یکبار هم نمایندگی گفت شارژ گاز کنیم درست میشه،
  بعد از شارژ گاز مشکل برطرف شد ولی بعد از یکماه دوباره همون مشکل اومد
  ممنون میشم کمکم کنید.
  باتشکر

  1. علی صبور می گوید

   سلام بله این مشکل بخاطر کمبود گاز کولر هستش
   نشتی گاز کولر در هنگامی که از کولر استفاده میکنید اتفاق میفته
   باید ابتدا نشتی گاز را در مدار سیستم کولر خود پیدا کنید سپس اقدام به شارژ دوباره کولر کنید.

 11. حمید می گوید

  سلام جناب مهندس.
  من سانتافه ۲۰۱۰ -۲۰۰ دارم
  زمانی که درسربالایی یک دفعه گاز رو میگیرم (اصطلاحآ پرگاز ) وبعد به سرازیری میرسم بوی بنزین شدید داخل کابین میپیچه . چندین بار باک و متعلقات داخلش رو بازکردن وچک کردن. هیچ نشت بنزینی هم نداره. واقعا کلافه ام کرده.لطفا راهنماییم کنید. میتونه ازکنیستر باشه سپاسگزارم

  1. علی صبور می گوید

   سلام
   بله باید کنیستر ، شیلنگ ها و لوله های کنیستر و همچنین شیر برقی آن بازدید شود مشکل بوی بنزین از موارد ذکر شده میتواند باشد.

 12. موسي خاني می گوید

  ًسلام دوست عزیز
  من یه آزرا ٢٠٠٩دارم و ده روزی بود که از ماشین استفاده نکردم تا اینکه امروز رفتم کلا سیستم برقی ماشین کار نمیکرد و ماشین روشن نشد حتی مجبور شدم ماشین رو با سویچ باز کنم نه ریموت
  باتری به باتری کردم سیستم برق راه افتاد ولی باز ماشین روشن نشد علتش چیه به نظرتون؟؟؟؟؟؟

  1. علی صبور می گوید

   احتمال خیلی زیاد کد سویچ پرونده باشه باید در قسمت ایموبلایزر حتما کد خطاهای آن بررسی شود.

 13. سیروس می گوید

  سلام مهندس من یه هیوندا کوپه دارم اول صبح یکم دود آبی میکنه گرم که میشه برطرف میشه چیکارباید بکنم؟

  1. علی صبور می گوید

   دود آبی اول صبح ها مربوط به‌سرسیلندر و لاستیک ساق سوپاپ ها می باشد البته برای تشخیص دقیق تر خودروی شما باید مورد بررسی قرار گیرید.

 14. حجت می گوید

  سلام مهندس هیوندا ۲۰۱۳ دارم صبح ها وقتی روشن میکنم ماشین سردهست وقتی موتور دنده نزدم هیچ مشکلی نداره ولی وقتی میزنم دنده جلو یا عقب صدای درگیری موتور با بدنه میاد ولی وقتی که گرم میشه صدایی نداره فقط وقتی که تو سرعت کم میخواد دنده کم کنه همین صدا ولی خیلی خفیف احساس میشه ایراد چی هست به نظرشما؟

  1. علی صبور می گوید

   سلام مدل و اسم خودروی هیوندای خود رو معرفی نکردید اما احتمالا صدا می تونه از دست موتور ها باشه یا از توپی سر کمک ها که وقتی سرد هستند صدا ایجاد میکند

 15. امیر می گوید

  سلام بر مهندس ممنون از حوصله و صبوری شما
  من سانتافه ۲۰۰۹ موتور ۲۷۰۰ سی سی دارم
  الان مدتی هست که در حین رانندگی و در حالت dموقع عوض کردن دنده بخصوص سر پیچ یه تکان میخوره و انگار فرمان به یه سمتی ناگهانی حرکت داده میشه
  میشه بفرمایید مشکلش چیه ؟
  بادتشکر

  1. علی صبور می گوید

   سلام ممنون از شما احتمال زیاد مشکل شما از ترانسفر و دیفرانسیل میباشد اگه در پیچ ها عقب خودرو مقداری گیج است از سیستم تعلیق یا عقبندی هم میتونه باشه باید خودرو رو از نزدیک مورد بررسی قرار داد

 16. محمد رضا می گوید

  سلام. ایا امکان هست بزرگواری کنید و قیمت و هزینه تعویض واشر سرسیلندر سانتافه نیوفیس ۲۰۱۶ را بفرمایید. ممنون

  1. علی صبور می گوید

   سلام با بالا رفتن هزینه ها نمیتوان قیمت دقیقی برای برآورد هزینه های تعمیراتی گفت اما حداقل هزینه برای فقط واشر سرسیلندر میشه ۱۲ ملیون در نظر گرفت

 17. امیر می گوید

  سلام وقت به خیر بنده توسان ۲۰۱۵ دارم روغن ریزی از کاسه نمد موتور میباشد حدودقیمت تعویض آن چقدر هست

  1. علی صبور می گوید

   سلام روغن ریزی از کاسه نمد ته میلنگ دارد یا از کاسه نمد سر میلنگ چون هزینه تعویض هر یک از اینها متفاوت می باشد.

 18. محمد می گوید

  سلام هزینه تعویض واشر سر سیلندر یک النترا ۲۰۱۵ رو لطف میکنین اعلام کنین و ایا فقط خروج اب از اگزوز همراه با دود سفید و بدون کم شدن اب راریاتور میتونه علامت واشر سر سیلندر باشه؟ ممنون

  1. علی صبور می گوید

   سلام اشتباه اول شما این بوده که از روغن کاسترول استفاده میکردید احمال زیاد داخل موتور شما جرم گرفته است بهترین کار برای موتور شما اورهال کردن آن است برای جلوگیری از خسارت بیشتر در که در تعویض اویل پمپ و واشر کامل و شستشوی کامل موتور در اولویت هستند.

ارسال یک پاسخ