تعمیرگاه تخصصی هیوندای

تعمیرگاه تخصصی هیوندای در غرب تهران به همراه خدماتی نوین

به دنبال بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندای در تهران هستید؟

تیم تخصصی carfixer با بهره گیری از افراد مجرب و کارآزموده و همچنین با استفاده از بهترین تجهیزات آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. خدمات ارائه شده مرتبط با خودروهای هیوندای در مرکز تخصصی تعمیرگاه هیوندای کارفیکسر عبارتند از:

۱-تعمیر اساسی و اورهال موتور هیوندای و عیب یابی و صداهای ناشی از آن

۲-تنظیم موتور هیوندای و کاهش مصرف سوخت

۳-تعمیرات سیم کشی و برق هیوندای

۴-تعمیر جلوبندی، عقبندی و سیستم تعلیق هیوندای

۵-تعمیر گیربکس های اتوماتیک هیوندای با عیب یابی دقیق

در ادامه مطلب به صورت کامل در مورد هر یک از این خدمات توضیحات کاملی خدمت شما ارائه می دهیم.

تعمیر موتور خودرو هیوندای ، انجام سرویس های دوره ایی و اورهال موتور

بررسی علت یاتاقان زدن خودرو های هیوندای و تشخیص صدای موتور و سرسیلندر، تعمیرات اساسی موتور هیوندای ۴، ۶، ۸ سیلندر و بررسی نشتی روغن موتور و آب، تعویض و بررسی سطح کیفی مایعات موتور، تخمین هزینه های تعمیراتی خودرو هیوندای، بررسی ضعف روغن و اویل پمپ از دیگر خدماتی که در تعمیرگاه تخصصی هیوندای کارفیکسر انجام می شود. دقت داشته باشید که برای افزایش طول عمر موتور و کاهش مصرف سوخت حتما تنظیم موتور هر ۳۰ هزار کیلومتر انجام دهید.
اورهال موتور هیوندای: معمولا اورهال برای خودروهایی انجام میشود که طول عمر بالایی دارند و یا خودرو در اثر دیر به دیر عوض کردن روغن جرم گرفته است. البته در برخی موارد استفاده از روغن نامرغوب نیز باعث گیریس شدن داخل موتور می شود. در این صورت است که اورهال اساسی موتور برای جلوگیری از یاتاقان زدن و یا واشر زدن موتور انجام می شود که از هزینه بالایی که قرار است بر مالک خودرو تحمیل شود جلوگیری کند تا بتوانند با خیال راحت تر به سفر در جادها بپردازند.

تعمیرگاه هیوندای

نمونه ای از تعمیر موتور هیوندای جنسیس در تعمیرگاه کارفیکسر

 از مشکلات رایج این خودرو می توان به سی وی وی تی (cvvt) و ضعف واشر سرسیلندر اشاره کرد. در خودروی جنسیس برای تعویض سی وی تی و یا واشر سرسیلندر نیازی به باز کردن کامل موتور نیست.

خدمات تعمیر گیربکس اتوماتیک هیوندای شامل این موارد است:

در بیشتر خودروهای هیوندای از گیربکس های اتوماتیک استفاده شده و مهمترین بخش گیربکس اتوماتیک روغن آن است که باید سطح کیفیت آن بررسی شود و در صورت لوزم حتما تعویض شود معمولا اگر در جاده های شهری رفت و آمد دارید هر ۵۰ هزار کیلومتر باید آن را تعویض کنید و هر ۱۲۰ هزار کیلومتر باید فیلتر روغن گیربکس تعویض شود.

• بررسی علت ضربه (تقه) شدید در حالت های مختلف
• بررسی کارکرد یا عدم کارکرد سیستم چهار چرخ خودرو(۴WD)
• بررسی سطح کیفی روغن گیربکس
• تعویض روغن گیربکس با دستگاه مخصوص
• تعمیرات توربین گیربکس اتوماتیک هیوندای
• تعویض صافی روغن گیربکس و…

هر یک از خودرو های هیوندای ضعف خاص خود را درگیربکس دارد و دانستن آنها شرط اول تعمیرات می باشد.

تعمیر گیربکس هیوندای
تعمیر جلوبندی و عقب بندی هیوندای

تعمیر جلوبندی و عقب بندی و سیستم تعلیق خودرو هیوندای شامل این موارد است:

• تشخیص و رفع صدای جلوبندی و عقب بندی
• بررسی نشتی بالون کمک های جلو و عقب
• ایراد یابی سیستم کنترل پایداری خودرو
• تنظیم زوایای چرخ خودرو
• تنظیم ارتفاع خودروهای هیوندای

بهترین روش برای تعمیر جلوبندی و عقبندی این است که تمام قطعات و اجزای تشکیل دهنده سیستم تعلق دمونتاژ شده و یک به یک بررسی و ایراد یابی شوند تا امکان یک رانندگی ایمن و باکیفیت بالا برای رانندگان فراهم شود.

تعمیر جلوبندی هیوندای آزرا که از مشکلات آن می توان به ضعف در بوش های طبق و کمک فنر های آن اشاره کرد، در تعمیرگاه تخصصی هیوندای زیر نظر متخصصان ما انجام می شود.

خدمات برق خودروی هیوندای تعمیر سیم کشی، یونیت و سیستم های برقی

بررسی و رفع مشکلات برقی و مدارها توسط نقشه ها و دیاگرام ها توسط GDS مخصوص هیوندای در تعمیرگاه کارفیکسر که این امر باعث عیب یابی دقیق برقی می شود تا مشتریان عزیز از پرداخت هزینه بیشتر به اشتباه تعمیرکار نشوند.

خدمات برق خودرو هیوندای در کارفیکسر شامل این موارد است: 

• دیاگ تخصصی هیوندای
• بررسی و برطرف کردن علائم هشدار دهنده پشت آمپر
• بررسی مدارات و سیم کشی یونیت های هیوندای
• بررسی عملکرد صحیح سیستم گرمایش و سرمایش
• تنظیم موتور و پارامتر های آلایندگی خودروی هیوندای

تعویض فیلتر بنزین بخشی است که معمولا مالکان خودرو به آن توجه نمکنند و یا فکر میکنند که در تعویض روغنی ها آن را تعویض میکنند در صورتی که فیلتر های بنزین هیوندای معمولا شبیه به خودروهای ایرانی که در زیر خودرو می باشد نیست. بلکه بر روی پمپ بنزین وجود دارد و برای تعویض آن باید حتما پمپ بنزین باز شود.

تعمیر کلید شیشه بالابر هیوندای تعمیر کلید سانروف هیوندای

• علت کار نکردن کلید های شیشه بالابر یا سانروف خودرو هیوندای چیست؟
• چرا در برخی موارد این کلید ها کار می کند و در برخی موارد کار نمی کند؟
بسته به طول عمر و نحوه استفاده شما، می توان گفت که این کلید ها هر چند سال یک‌بار نیاز به تعمیر و سرویس دارند بهتر است شیشه ها را در حالت سوییچ باز بالا پایین نکنید و خودرو برای این کار روشن باشد تا طول عمر پلاتین کلید ها بالا رود.

البته در برخی موارد برد و یونیت این کلید ها به مشکل می خورد. که دلیل آن می تواند کمبود ولتاژ یا آمپر کشیدن باشد که عیب یابی آن باید در تعمیرگاه هیوندای انجام شود.

سؤالات متداول در مورد خودرو های هیوندای در تعمیرگاه تخصصی هیوندای

ما سعی کردیم به برخی از سؤالات متداول شما در این بخش پاسخ دهیم


کارفیکسر بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندا در غرب تهران است که می‌توانید با مراجعه به آدرس تهران خیابان آزادی خیابان حیدرتاش کارواش فربد تعمیرگاه تهران رویال (کارفیکسر) مراجعه کنید و از کارشناسان برای تعمیر هیوندای خود کمک بگیرید.


هزینه در هر مدل بسته به حساسیت قطعات متفاوت است، چون گستردگی مطلب بسیار زیاد است با تماس با کارشناسان ما در مورد خودروی خود اطلاعات مورد نیاز با توجه به نوع خودروی خود را کسب نمایید.


نمایندگی های هیوندای در ایران زیر نظر شرکت واردکننده این محصول فعالیت دارند ولی تعمیرگاه زیر نظر اتحادیه صنف تعمیرکاران خودرو فعالیت دارند.
در نمایندگی ها دیگر رفع عیب خودرو در اکثر مواقع با تعویض کلی مجموعه قطعات خراب همراه است که هزینه ی بسیار بالایی را برای مالکین در پی دارد در صورتی که در تعمیرگاه ها تا حد امکان به رفع عیب قطعه معیوب می پردازند!


اولین نکته درباره این امر مهم یعنی تأمین قطعات اورجینال این است که ملاک اصل بودن یک قطعه بر چسب و هولوگرام آن نیست. این امر مالکین محترم را در بازار آشفته کنونی به خطا انداخته است. مشاهده قطعات توسط کارشناس تعمیرگاه و بر اساس تجربه و حسن سابقه ی تأمین کننده قطعات روشی به مراتب مطمئن تر است. با وجود دلال ها و واسطه گر های زیاد در بازار قطعات این تفکر غلط را در ذهن عموم افراد ایجاد شده که اگر خود قطعه را خریداری کنند ارزان تر تمام می شود در صورتی که دلایل بالا این تفکر را مردود می کند مخصوصاً برای قطعات حساس داخل موتور.