جهت برقراری ارتباط با کارشناسان متخصص جهت تعمیر خودرو

تلفن‌های تماس : 02166064420 - 09127973117

آدرس : تهران خیابان آزادی ، خیابان حیدرتاش ، کارواش فربد تعمیرگاه کارفیکسر ( تهران رویال )

تعمیرگاه تخصصی کیا

راه های ارتباطی با متخصصین

۰۹۱۲۷۹۷۳۱۱۷

واحد تعمیرات

خودروهای کیا

 

فهرست مطالب

تعمیرگاه تخصصی کیا در غرب تهران و متخصصین حرفه ای

تعمیرات موتور خودروی کیا به همراه انواع قسمت های سرویس دهی

تعمیرات گیربکس های اتوماتیک کیا و سرویس دهی ها

تعمیرات جلوبندی و سیستم تعلیق خودروی کیا و سرویس دهی

خدمات و تعمیرات برق خودرو کیا و تنظیم سیستم های برقی

برق تخصصی و عیب یابی دقیق در سیم کشی در تعمیرگاه کیا

سوالات متداول در مورد خودرو های کیا در تعمیرگاه تخصصی خودروهای کیا

 

فهرست اشکال

شکل ۱ تعمیر موتور کیا

شکل ۲ تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک کیا

شکل ۳ تعمیر جلوبندی و عقبندی کیا

شکل ۴ تعمیرگاه کیا موتور

شکل ۵ تعمیرگاه تخصصی کیا

 

به دنبال بهترین تعمیرگاه تخصصی کیا هستید؟ در تعمیرگاه کارفیکسر یکی از بهترین تعمیرگاه کیا است که به شما کمک می‌کند. تا تمامی مشکلات فنی خودرو خود را رفع کنید. و درسریع‌ترین زمان کار تعمیر خودرو کیا را انجام می‌دهد. محصولات شرکت کره ای کیا موتورز (Kia Motors) که درایران مورد استفاده شما دوستان عزیز میباشد. عمدتا : کیا اسپورتیج، کیا سورنتو، کیا اپتیما ،کیا کادنزا،کیا کارنیوال، کیا سراتو. کیا اپیروس ، کیا موهاوی و کیا پیکانتو میباشند. که هر کدام از مدل های مذکور دارای چندین مدل فرعی میباشند. که  تیم تخصصی carfixer  با استفاده از افراد با تجربه و دوره دیده. و همچنین تجهیزات روز دنیا قادر به ارائه ی خدماتی که شامل موارد زیر است. در خدمت دوستان عزیز میباشد .

تعمیرگاه تخصصی کیا در غرب تهران و متخصصین حرفه ای

مجموعه کارفیکسر از سال ۱۳۹۰ در زمینه ماشین‌های کره‌ای و ژاپنی با بهترین کارشناسان. و افراد دوره دیده در زمینه تعمیرات خودرو کیا در غرب تهران آغاز کرد. این مجموعه با تکیه بر دانش فنی و برترین تجهیزات تخصصی تعمیر مخصوص خودرو کیا توانسته. پاسخ خوبی به افرادی که به دنبال تعمیرگاه تخصصی کیا هستند بدهد. شما جهت ارتباط با تعمیرگاه کارفیکسر می‌توانید با شماره زیر در ارتباط باشید. در ادامه میتوانید شکل ۱ تعمیر موتور کیا را مشاهده خواهید کرد. این تصویر بخشی از خدمات تعمیرگاه کیا را به شما نمایش خواهد داد.

تعمیرات موتور خودروی کیا به همراه انواع قسمت های سرویس دهی

سرویس روغن و تنظیم موتور، تشخیص صدای موتور و سرسیلندر. عیب یابی و بررسی  نشتی آب و روغن موتور، بررسی ضعف روغن و اویل پمپ موتور و . . .

تعمیرات گیربکس های اتوماتیک کیا و سرویس دهی ها

سرویس گیربکس، بررسی علت ضربه زدن (تقه) گیربکس، بررسی کارکرد یا عدم کارکرد. سیستم چهارچرخ خودرو (۴wd) ،بررسی سطح کیفی روغن و صافی (فیلتر) گیربکس و تعویض روغن آن با دستگاه. بررسی افت فشار روغن توربین، بررسی شیر برقی (سلونوئید)، مدارات ساعتی گیربکس و . . . و همه ی اینها در تعمیرگاه تخصصی کیا به مشتریان عزیز ارائه میگردد. و این بخشی از ارزش های carfixer است.

با مشاهده شکل ۲ تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک کیا میتوانید قسمتی از گیربکس را ببینید.

تعمیرات جلوبندی و سیستم تعلیق خودروی کیا و سرویس دهی

تشخیص صداهای جلوبندی و عقبندی خودرو، عیب یابی جعبه فرمان، تنظیم زوایای چرخ. تنظیم و عیب یابی بالون های تنظیم ارتفاع خودرو، عیب یابی سیستم کنترل پایداری خودرو  و . . . شکل ۳ تعمیر جلوبندی و عقبندی کیا را به شما نشان خواهد داد.

شکل ۲ تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک کیا

شکل ۳ تعمیر جلوبندی و عقبندی کیا

خدمات و تعمیرات برق خودرو کیا و تنظیم سیستم های برقی

دیاگ تخصصی، بررسی یونیت های خودرو، دلایل روشن شدن چراغ های هشدار دهنده پشت آمپر. ایراد یابی سیستم گرمایش و سرمایش خودرو کالیبراسیون یونیت های کنترل کننده خودرو و . . .ما بهترین تعمیرگاه تخصصی کیا هستیم که به شما خدمت رسانی خواهیم کرد. با مشاهده شکل ۴ تعمیرگاه کیا موتور میتوانید متوجه این موضوع شوید. همچنین شکل ۵ تعمیرگاه تخصصی کیا نیز میتواند تصویر خوبی برای به نمایش گزاشتن تخصص های ما باشد.

شکل ۵ تعمیرگاه تخصصی کیا

شکل ۴ تعمیرگاه کیا موتور

برق تخصصی و عیب یابی دقیق در سیم کشی در تعمیرگاه کیا

شرکت کیا موتور یک شرکت خودرو سازی کره ای میباشد. که از سال ۱۹۸۶شروع به تولید خودرو نموده. و امروزه به یکی از برند های پرفروش دنیا تبدیل شده. که در مورد ارتباط شرکت کره ای هیوندای و کیا این نکته قابل ذکر است. که شرکت هیوندا یکی از سهام داران شرکت کیا میباشد. و محصولات کیا توسط شرکت اطلس خودرو وارد ایران میشود. که مدل های  معروف این برند در ایران کیا اپتیما -کیا اسپورتیج – کیا سورنتو- کیا پیکانتو-کیا کادنزا- کیا اپیروس -کیا سراتو-کیا کارنیوال – و … میباشد. و اما در بحث خدمات و تعمیرات خودرو های مذکور لازم به ذکر است.

که هر مدل نامبرده دارای چندین مدل میباشد. که هر مدل از جهت فنی و مشکلات اپیدمیک ساختاری خودرو متفاوت از یکدیگر میباشد. به طور مثال خودرو سورنتو بی ال ۲۰۰۷-۲۰۰۹. به طور کلی متفاوت از خودرو سورنتو ایکس ام ۲۰۱۰-۲۰۱۴میباشد. که باتوجه به ورودی های موازی از کشور های حوزه خلیج فارس با وارد کننده اصلی و تفاوت های فنی. که بر اساس شرایط آب و هوایی کشور مقصد در شرکت مادر طرح ریزی شده مشکلات فنی و پیچیدگی های تعمیرات خودرو را دو چندان میکند.

تیم تخصصی carfixer  در تعمیرگاه تخصصی کیا با بکارگیری از افراد دوره دیده و متخصص و با استفاده از تجهیزات و ابزار آلات روز دنیا. و با داشتن سابقه ی درخشان در جلب رضایت مشتریان عزیز و برطرف کردن مشکل در زمینه موتور -گیربکس-جلوبندی. و سیستم تعلیق و برق خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه در خدمت عزیزانی است. که از این برند خودرو استفاده میکنند. در خصوص هر گونه مشکل و ایراد فنی ابتدا با کارشناسان تعمیرگاه کارفیکسر تماس حاصل فرمایید. تا در کوتاه ترین زمان ممکن توصیه های لازم و اقدامات لازم جهت پیشگیری از بروز هرگونه خرابی. و ایراد در قسمت های گوناگون خودروی شما جلوگیری به عمل آید .و همه ی اینها در تعمیرگاه کیا قابل دستیابی خواهد بود.

سوالات متداول در مورد خودرو های کیا در تعمیرگاه تخصصی کیا

ما سعی کردیم به برخی از سوالات متداول شما در این بخش پاسخ دهیم

در تعمیرگاه کیا کارفیکسر شما چه خدماتی ارائه می‌دهید ؟

کارفیکسر تمامی خدمات تعمیر کیا را ارائه می‌دهد از جمله :
تعمیرات موتور خودروی کیا
تعمیرات گیربکس های اتوماتیک کیا
تعمیرات جلوبندی و سیستم تعلیق خودروی کیا
خدمات و تعمیرات برق خودرو کیا

و…

 

برای تعین وقت کارشناس تعمیرگاه کیا کارفیکسر چه کار باید انجام دهم ؟

شما برای تعیین وقت کارشناسی کافیست با شماره تماس ۰۲۱۶۶۰۶۴۴۲۰ تماس بگیرید تا اطلاعاتی کامل درباره مشکل خودرو شما و نحوه تعمیر آن ارائه شود.

 

عمده مشکلات خودرو کیا چیست ؟

هرکدام از مدل‌های خودرو کیا با توجه شرایط فنی و نوع مدل خود ضعف‌ها و مشکلاتی دارد که نیاز به بررسی تخصصی دارد و نمی‌توان گفت تمام مدل‌های این مجموعه دارای مشکل یکسانی است.

 

برآورده هزینه تعمیرات خودرو کیا به چه صورت است ؟

هزینه تعمیر خودرو کیا نسبت به خودروهای ژاپنی کمتر است و خودرو کیا نسبت به هیوندای موتوری با متریال بهتری دارد. اما اگر برای برآورده هزینه تعمیر خودرو کیا قصد دارید اقدام کنید با شماره ۰۹۱۲۹۶۷۸۸۱۷ تماس بگیرید تا کارشناسان ما هزینه تعمیر خودرو کیا را به شما اعلام کنند.

۱۴ نظرات
 1. رامین می گوید

  سلام کیا ریو هاچ بک دارم ماشین همه چیزش اوکی هستش ولی بعضی اوقات اصلا گاز نمی خوره بنظرتون چی می تونه باشه

  1. علی صبور می گوید

   سلام گاز نخوردن ماشین میتونه چند دلیل داشته باشه که معمولا در خانواده کیا میتونه از ضعیف بودن پمپ بنزین باشه ، کیپ بودن صافی بنزین و مشکلاتی مانند کنیستر داشته باشه اما تمام این کارا وقتی انجام میشه که از تنظیم موتور خودروی کیا خود اطمینان داشته باشید

 2. محمد می گوید

  با سلام من کیا اپتیما دارم یه صدایی از سر سیلندرش هنگام گاز داد میاد نمایندگی کیا موتورز بردم گفتن حدود ۲۰ ملیون خرخ داره و صدای سی وی تی هستش اولا میخواستم بدونم که چه مشکلی پیش میاد اگه تعمیر نکنم و دوما در تعمیرگاه کیا این هزینه کمتر از نمایندگی در میاد یا خیر؟

  1. علی صبور می گوید

   سلام بله در تعمیرگاه های مجاز هزینه شما بسیار کمتر میشود به شرط اینکه به تعمیرگاه قابل اعتمادی مراجعه کنید. صدای سرسیلندر ممکن است از میل سوپاپ ها ، شیم بندی ، سی وی وی تی و زنجیر تایم باشه ، تا حدالامکان با خودروی خود حرکت نکنید تا خسارت بیشتری به خودروی شما وارد نشود

 3. مجید اشتیانی می گوید

  سلام من کیا سراتو دارم از داخل ماشین صدای آب میاد فکر میکنم از رادیاتور بخاری باشه شنیدم در خودروهای کیا سراتو این مشکل زیاد پیش میاد درسته؟

  1. علی صبور می گوید

   در هر خودرویی ممکن است پیش بیاد اما این صدای آب که از داخل شنیده میشود نشونه این است که مدار مایع خنک کن خودروی شما هوا دارد یا این هوای از طریق واشر سرسیلندر وارد مدار آب میشود یا وجود مشکلات دیگر که باید هر یک مورد بررسی قرار بگیرند

 4. امین جوادی می گوید

  سلام وقت بخیر من سواری کیا سراتو دارم ماشین که روشن میکنم علاوه بر صدای موتور یه صدای خیلی کم دیگه هم میاد خیلی ضعیفه و من حساس شدم زمان حرکت اصلا صدا نمیاد البته ۳ روز پیش هم دادم موتورشویی
  میخواستم ببینم چیز مهمی هست

  1. علی صبور می گوید

   سلام قربان شما بله ممکن که صدا صدای پیستون های موتور باشه که ابتدای استهلاک آنهاست یا اینکه صدا از سرسیلندر باشد باید حتما تشخیص داده بشه چه صدایی است که بشه گفت مهم هستش یا خیر

 5. مهران می گوید

  سلام
  ایپورتیج ۲۰۱۰ دارم بهنگام چرخش فرمان صدای ویزز از پمپ هیدرولیک میاد، قابل تعمیر هست یا باید پمپ هیدرولیک تعویض بشه؟

  1. علی صبور می گوید

   سلام اولین کار و بصرفه ترین کار این است که روغن هیرولیک فرمان را تعویض کنید بهتر است که کل مدار هیدرولیک خود را با روغن شستشو دهید اگر درست نشد پمپ هیدرولیک باز میشه و بررسی میشود اگر خسارت وارد شده به پمپ زیاد نباشه قابل تعمیر هستش

 6. مهدی طاهری می گوید

  با سلام
  شیشه سمت راننده ی کیا اپتیمای من بصورت ناگهانی بالا میره و دیگه کلیدبالابر عمل نمیکنه و شیشه پایین نمیاد. کلیدهای شیشه بالابر هم کاملا سالم هستن

  1. علی صبور می گوید

   سلام به احتمال زیاد کلید از نظر ظاهری سالم باشد اما در داخل پلاتین های کلید شیشه بالابر به مشکل خورده باشند و اتصالی کرده باشند بهترین کار این است که فیوز مربوط به شیشه بالابر را از داخل کابین قطع کنید تا به موتور شیشه بالابر فشار نیاورد تا از سوختن آن جلوگیری کنید و سپس در تعمیرگاه اقدام به تعمیر آن کنید

 7. سون پلاس می گوید

  سلام وقت بخیر من یک سورنتو دارم امپر بنزین اش همیشه پایین هست بردم یک جا درست نشد گفتن باید بری نمایندگی الان نمیدونم چکار کنم

  1. علی صبور می گوید

   سلام مشکلی نداره در تعمیرگاه ما این مشکل قابل رفع هستش مهمولا در نمایندگی کیا تعمیرات انجام نمیشود و تعویض میکنند.

ارسال یک پاسخ