جهت برقراری ارتباط با کارشناسان متخصص جهت تعمیر خودرو

تلفن‌های تماس : 02166064420 - 09127973117

آدرس : تهران خیابان آزادی ، خیابان حیدرتاش ، کارواش فربد تعمیرگاه کارفیکسر ( تهران رویال )

تعمیرگاه سوناتا هیبرید

قابل توجه مالکین محترم طی تماس ها و مشاهدات کارشناسان ما در هنگام خرابی خودروهای هیبریدی دیده شده مالکین خودرو برای عیب یابی اولیه بدون حضور کارشناسان خودرو اقدام به چک کردن سیستم برقی خودررو هیبرید میکنند و نسبت به خطرات جبران ناپذیر جانی  آن آگاهی ندارند.

تعمیرات تخصصی سوناتا هیبرید

دلایل روشن شدن چراغ یا اخطار چک سیستم هیبرید چیست؟

توضیحاتی در مورد کد خطای p1b77

p1b77 code fault

inverter capacitor prechaarging fault

دلایل روشن نشدن سوناتا هیبرید چیست؟

تعمیرات تخصصی سوناتا هیبرید

معمولا تمام مشکلاتی که مربوط به سیستم هیبرید خودرو است باعث روشن شدن پیغام اخطار چک سیستم هیبرید می شود خرابی باطری هیبرید ، خرابی در سیم کشی ، فیوز و رله حتی برخی موارد گیربکس سوناتا هیبرید باعث روشن شدن چراغ چک هیبرید می شود.

خطای ذکر شده باید از سلامت باطری هیبرید اطمینان حاصل پیدا کنید چرا که باطری خراب باعث خراب شدن مدارها و رله های هیبریدی میشود.

چک کردن فیوز اصلی باطری هیبرید که در عکس زیر مشاهده میکنید و تست مقاومت آن بسیار مهم است و ضعیف شدن آن باعث اخطار چک سیستم هیبرید میشود.

تعمیرات تخصصی سوناتا هیبرید

هشدار

به هیچ عنوان بدون خارج کردن این فیوز از مدار هیبرید آن را چک نکنید بسیار خطرناک است.

چک کردن رله های باطری هیبریدی و علت آن که چرا این رله ها خراب شده است مهم است که باید سیم کشی مدار هیبرید و باطری حتما چک شود.

تعمیرات تخصصی سوناتا هیبرید

نکته مهم حتما باید بعد از تعمیرات خودروهای هیبریدی از نحوه شارژ شدن باطری هیبریدی اطمینان حاصل پیدا کنید و با دیاگ چک و پارامترها را بررسی کنید.

تیم تخصصی کارفیکسر با استفاده از شاپ منوال و نقشه های خودروهای هیبریدی هیوندای قادر به تعمیرات خودروهای هیبریدی به صورت تخصصی می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.