جهت برقراری ارتباط با کارشناسان متخصص جهت تعمیر خودرو

تلفن‌های تماس : 02166064420 - 09127973117

آدرس : تهران خیابان آزادی ، خیابان حیدرتاش ، کارواش فربد تعمیرگاه کارفیکسر ( تهران رویال )

پمپ بنزین مزدا ۳

تعمیر انواع خودروهای ژاپنی و کره ایی در تعمیرگاه تخصصی کارفیکسر برق تخصصی و عیب یابی دقیق آن ، جلوبندی و عقب بندی ، مکانیک و موتور صفر تا صد با کمترین هزینه برای مشتریان عزیز.

تمام نکات و اصولی که در مورد پمپ بنزین مزدا ۳ لازم است بدانید در این پست برای شما توضیح داده میشود . برای اطلاعات بیشتر در مورد برق مزدا ۳ میتوانید اینجا کلید کنید

محل قرار گیری پمپ بنزین مزدا۳

محل قرار گیری فیلتر بنزین مزدا۳

محل قرار گیری کنیستر مزدا ۳

تعمیرگاه مزدا ۳

باک بنزین مزدا ۳

مهمترین نکته در مورد پمپ بنزین مزدا که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای باز کردن پمپ باید باک کاملا باز شود و دریچه ایی که در زیر صندلی عقب وجود دارد فقط برای باز کردن شلنگ ها و سوکت پمپ است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید.

محل دسترسی به شلنگ ها و سوکت پمپ بنزین مزدا۳

فیلتر بنزین مزدا ۳ بر خلاف اکثر خودرو های روز بر روی پمپ قرار ندارد و محل قرار گیری آن در زیر خودرو سمت راست عقب همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید.

محل قرار گیری فیلتر بنزین مزدا ۳

کنیستر مزدا نیز عقب در پشت باک قرار دارد که در پست های قبلی توضیحات کاملی در مورد کار کنیستر به شما عزیران ارائه شده است.

محل قرار گیری کنیستر مزدا ۳

یکی از نکات مهم در پمپ بنزین مزدا وجود یک صافی در پمپ است که در صورت کیپ بودن و کثیف بودن باعث فشار آوردن به پمپ شده در نتیجه حتما باید بعد از مدتی شسته شود.

پمپ بنزین مزدا ۳

مشاوره رایگان و خدمات در محل برای مشتریان عزیز در کارفیکسر.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.