تعمیرگاه تخصصی هیوندای

تعمیرگاه تخصصی هیوندای

تعمیرگاه هیوندای|بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندای که تجربه میکنید

تعمیرگاه تخصصی هیوندای در غرب تهران به همراه خدمات نوین تر

به دنبال بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندای در تهران هستید؟ تیم تخصصی carfixer با بهره گیری از افراد مجرب و کارآزموده و همچنین با استفاده از تجهیزات روز دنیا.

و داشتن سابقه ی طولانی در امر تعمیرات خودرهای هیوندای. قادر به ارائه ی خدمات تعمیرات موتور و عیب یابی، برق تخصصی بررسی جز به جز سیم کشی.

باز و بست اصولی داشبورد و ترمیم آن ، دیاگ  به روز ، پیدا کردن صداهای  جلوبندی و سیستم تعلیق می باشد. که در ادامه مطلب به صورت کامل در مورد هر یک توضیحات کاملی خدمت شما ارائه می دهیم.

تعمیر موتور خودوری هیوندای به همراه سرویس دهی کامل موتور

سرویس دهی کامل موتور در تعمیرگاه تخصصی هیوندای انجام میشود. به علاوه تشخیص صدای موتور و سرسیلندر، تعمیرات اساسی موتور هیوندای، بررسی نشتی روغن موتور و آب.

تعویض و بررسی سطح کیفی مایعات موتور، تخمین هزینه های تعمیراتی خودرو هیوندای. بررسی ضعف روغن و اویل پمپ و… در تعمیرگاه هیوندای همه ی خدمات به شما ارائه میشود.

نمونه ایی از تعمیر موتور هیوندای جنسیس را مشاهده میکنید. که از مشکلات رایج این خودرو می توان به سی وی وی تی (cvvt) و ضعف واشر سرسیلندر اشاره کرد.

تعمیر گیربکس اتوماتیک  هیوندای و انجام سرویس های دوره ای گیربکس

قبل از هرچیز برای تعمیر گیریبوکس خودرو ی خود میتوانید به تعمیرگاه هیوندای مراجعه کنید. بررسی علت ضربه (تقه) شدید در حالت های مختلف.

بررسی کارکرد یا عدم کارکرد سیستم چهار چرخ خودرو(۴WD). بررسی سطح کیفی روغن گیربکس، تعویض روغن گیربکس با دستگاه مخصوص.

تعمیرات توربین گیربکس اتوماتیک هیوندای، تعویض صافی روغن گیربکس و… بهترین اقدام این است که تعمیرات را به تعمیرگاه تخصصی هیوندای بسپارید.

تعمیر جلوبندی و عقب بندی و سیستم تعلیق خودرو هیوندای

تشخیص و رفع صدای جلوبندی و عقب بندی، بررسی نشتی بالون کمک های جلو و عقب.

ایراد یابی سیستم کنترل پایداری خودرو، تنظیم زوایای چرخ خودروی هیوندای. تنظیم ارتفاع خودروهای هیوندای و… این خدمتی است که متخصصین ما به شما ارائه می دهند. 

کار جلوبندی هیوندای آزرا که میتوان  به ضعف در بوش های طبق و کمک فنر های آن اشاره کرد. در تعمیرگاه تخصصی هیوندای مشکلات خودروی خود را فراموش کنید.

خدمات برق خودروی هیوندای تعمیر سیم کشی، یونیت و سیستم های برقی

دیاگ تخصصی هیوندای، بررسی و برطرف کردن علائم هشدار دهنده پشت آمپر، بررسی مدارات و سیم کشی یونیت های هیوندای. برسی عملکرد صحیح سیستم گرمایش و سرمایش خودروی هیوندای، تنظیم موتور و پارامتر های الایندگی خودروی هیوندای و …

شکل ۵ خدمات تخصصی برق هیوندایدر تعمیرگاه تخصصی هیوندای شما انواع سرویس ها به خودرویتان داده میشود.

خدمات تخصصی برق هیوندایتعمیرات برق و آپشن هیوندای که در تصویر بالا مشخص است.

معمولا اسپیرال فرمان و پنل بخاری جزو عمده مشکلاتی است که در این خودرو به وجود می آید.

شیشه بالابر ها یکی از مواردی هستند که در carfixer مورد بررسی و تعمیر قرار میگیرد.

به شکل ۷ تعمیر کلید شیشه بالابر هیوندای دقت کنید. در تعمیرگاه هیوندای این موارد همگی رفع و تعمیر میشوند.

تعمیر کلید شیشه بالابر هیوندای تعمیر کلید سانروف هیوندای علت کار نکردن کلید های شیشه بالابر یا سانروف چه می تواند باشد؟

چرا در برخی این کلید ها کار میکنند و در برخی موارد کار نمیکنند؟

بسته به طول عمر خودروی هیوندای شما می تواند گفت که این کلید ها هر چند سال یکبار نیاز به تعمیر و سرویس دارند.

البته در برخی موارد برد و یونیت این کلید ها به مشکل میخورد. که دلیل آن میتواند کمبود ولتاژ یا آمپر کشیدن باشد. که باید به صورت دقیق و تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد و ما در تعمیرگاه هیوندای این کار را برای شما انجام میدهیم.

کار جلوبندی هیوندای آزرا که میتوان به ضعف در بوش های طبق و کمک فنر های آن اشاره کرد.

خدماتی که تعمیرگاه کارفیکسر در زمینه تعمیرات ارائه می دهد

دیاگ تخصصی هیوندای، بررسی و برطرف کردن علائم هشدار دهنده پشت آمپر. بررسی مدارات و سیم کشی یونیت های هیوندای، برسی عملکرد صحیح سیستم گرمایش و سرمایش خودروی هیوندای.

تنظیم موتور و پارامتر های الایندگی خودروی هیوندای و همگی سرویس میشوند…

تعمیر کلید شیشه بالابر هیوندای و رفع مشکلات شیشه بالابر در carfixer

در برخی موارد دیگر خود موتور شیشه بالابریا موتور سانروف معیوب شده. که معمولا قابل تعمیر نمی باشند و باید کیت کامل برای آنها تعویض شود.

تعمیر صندلی برقی هیوندای و سرویس صندلی در هیوندای

معمولا خرابی این صندلی ها طوری است که در یک جهت کار میکند و در یک جهت کار نمیکنید. از نظر تامین قطعه برای صندلی های برقی هیوندای باید گفت که قطعات آن در بازار موجود نمیباشد.

و باید کیت کامل تهیه کرد یا برخی از قطعات را به صورت استوک تهیه کرد. اما در برخی موارد مشکلات این صندلی ها قابل تعمیر هستند مانند تعمیر کلید ها، سیم کشی ها و موتور ها.

همچنین به شکل ۶ تعمیرات جلوبندی و عقب بندی هیوندای نیز سری بزنید. شاید این تصویر نیز بتواند به شما کمک کند. ضمن اینکه متخصصین ما جلوبندی و عقب بندی را به بهترین شکل تعمیر خواهند کرد.

تعمیر و سرویس کلید صندلی هیوندای ، تعمیر سیم کشی ها صندلی و… به علاوه دیگر خدمات تخصصی را در تعمیرگاه تخصصی هیوندای دریافت کنید.

تعویض باطری ریموت و کیلس استارت

یکی از دلایلی که درب خودرو با ریموت باز و بسته نمیشود. و به عبارتی خودرو استارت نمیخورد می تواند همین کیلس استارت باشد. که در اولین قدم باید باطری آن را تعویض کنید.

تعمیر کلید صندلی برقی هیوندای

تعمیرگاه کارفیکسر متمایز ترین تعمیرگاه هیوندای در غرب تهران خیابان آزادی میباشد. در زیر اشاره ایی به تاریخچه هیوندای و مدل های آن در ایران میشود که همگی در تعمیرگاه تخصصی هیوندای به شما ارائه میشود:

گذشته و تاریخچه هیوندای


شرکت هیوندای یک شرکت خودرو سازی چند ملیتی مستقر در کشور کره میباشد. که از سال۱۹۶۷ در این کشور شروع به فعالیت کرده و امرزوه.

به یکی از برند ای پر طرفدار بازار خودروی جهان و ایران تبدیل شده. و شروع این محبوبیت با تولید خودروی هیوندای آزرا کلید خورد که امروزه همچنان جزو خودرو های قدرتمند و با کیفیت این کمپانی محسوب میشود.

از دیگر مدل های این برند خودرد سازی در ایران میتوان هیوندای سانتافه ،هیوندای جنسیس، هیوندای توسان. هیوندای سوناتا، هیوندای ولستر، هیوندای النترا، هیوندای اکسنت و هیوندای سنتنیال را نامبرد.
که همگی این خودرو ها به صورت رسمی توسط شرکت آسان موتور وارد کشور شده و در تعمیرگاه هیوندای تعمیر میشوند. و البته وارد کننده های فرعی به موازات واردکننده ی اصلی اقدام به وارد کردن خودرو های هیوندای از کشور های حاشیه خلیج فارس کرده.

که این امر موجب پیچیدگی تعمیرات این گونه خودرو ها میباشد. لذا در صورت بروز هر گونه مشکل در زمینه های ذکر شده در بالا با کارشناسان کار فیکسر تماس حاصل فرمایید.

تا ضمن مطلع کردن شما دوستان از علت ایراد پیش آمده از خسارات بیشتر به خودرو جلوگیری کرده.

و تخمینی از هزینه ی تعمیر را به شما دوستان عزیز اعلام کنند. و در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه ایراد خودروی شما را مرتفع کنند.

در نهایت ما به شما بهترین خدمات را در تعمیرگاه هیوندای ارائه میدهیم. نگرانی هایتان را نیز رفع خواهیم کرد.

پس به ما اعتماد کنید. و خودروی ارزشمند تان را به تعمیرگاه تخصصی هیوندای بسپارید.

سوالات متداول در تعمیرگاه تخصصی هیوندای از متخصصین تعمیرگاه کارفیکسر

بهترین تعمیرگاه هیوندای در تهران کجاست؟

 

کارفیکسر بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندا در غرب تهران است که می‌توانید با مراجعه به آدرس تهران خیابان آزادی خیابان حیدرتاش کارواش فربد تعمیرگاه تهران رویال ( کارفیکسر ) مراجعه کنید و از کارشناسان برای تعمیر هیوندای خود کمک بگیرید.

تضمین هزینه های تعمیراتی خودروهای هیوندای

 

در هر مدل بسته به حساسیت قطعات متفاوت است، چون گستردگی مطلب بسیار زیاد است با تماس با کارشناسان ما در مورپ خودروی خود اطلاعات مورد نیاز با توجه به نوع خودروی خود را کسب نمایید.

مقایسه هزینه های تعمییراتی هیوندای در تعمیرگاه و نمایندگی ها؟

 

نمایندگی های هیوندای در ایران زیر نظر شرکت واذد کنند این محصول فعالیت دارند ولی تعمیرگاه زیر نظر اتحادیه صنف تعمیرکاران خودرو فعالیت دارند.

در نمایندگی ها دیگر رفع عیب خودرو در اکثر مواقع با تعویض کلی مجموعه قطعات خراب همراه است که هزینه ی بسیار بالایی را برای مالکین در پی دارد در صورتی که در تعمیرگاه ها دیگر بیشتر به رفع عیب قطعه معیوب می پردازند تا حدالامکان!

تامین قطعات اورجینال هیوندای به چه صورت امکان پذیر است؟

 

اولین نکته درباره این امر مهم یعنی تامین قطعات اورجینال این است که ملاک اصل بودن یک قطعه بر چسب و هولوگرام آن نیست این امر مالکین محترم را در بازار آشفته کنونی به خطا انداخته بلکه مشاهده قطعات توسط کارشناس تعمیرگاه و بر اساس تجربه و حسن سابقه ی تامین کننده قطعات تعمیرگاه روشی به مراتب مطمئن تر می باشد با وجود دلال ها و واسطه گر های زیاد در بازار قطعات این تفکر غلط را در ذعن عموم افراد ایجاد شده که اگر خود قطعه را خریداری کنند ارزان تر تمام میشود در صورتی که دلایل فوق الذکر این تفکر را مردود میکند مخصوصا برای قطعات حساس داخل موتور.

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
133 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
کمیل باقری
3 ماه قبل

درود
النترا ۲۰۱۵ دارم سنسور عقب رو نمایشگر روشن میشه ولی عمل نمیکنه ولی سنسورهای جلو عمل میکنن
دلیلش چی میتونه باشه ؟
سپاس

باقری
3 ماه قبل

سلام. النترای ۲۰۱۵ گرفتم . یهو صدای سنسور عقبش قطع شد . صفحه نمایش و خطوط دنده عقب نمایش داده میشه ولی صداش قطع شد!!

مریم
4 ماه قبل

سلام
آیا امکان نصب گرمکن صندلی های جلوی اکسنت ۲۰۱۴وجود داره ؟ اگه بهترین مارک و‌کیفبت رو بخواهیم هزبنه اش بطور تقریبی چقدر میشه ؟

احجد
4 ماه قبل

سلام و ممنون بابت توضیحات چرا سوناتا و النترا بعد از مدتی سردکن صندلی شون مثل اوایل خنک نمیکنه ؟ آیابه گاز‌کولر ربطی داره ؟ و اصلا گاز کولر رو باید هر چند یالشارژ کرد ؟ چون شنیدم گاز کولر تا ده سال هم می مونه و اگه ضربه نخوره با تصادف نشه نیازی به شارژ نیست اگه ممکنه جواب بدید واقعا ذهنم درگیر شده

علی
4 ماه قبل

سلام النترا ۲۰۱۵ دارم شیشه عقب با دکمه سمت راننده بالا پایین میره اما با شاسی درب عقب حرکت نمیکنه مشکل از چیه ؟ میتونه از فیوز باشه و اگه باید تعویض بشه هزینه اش حدودا چقدره ممنون میشم جواب بدید

حسن
4 ماه قبل

سلام وقت بخیر. من شهرستان هستم. در مورد النترا من چطور میتوانم از خدمات شما استفاده کنم؟

جلال
4 ماه قبل

سلام.من سوناتا۶سلیندر۲۰۰۷ دارم.صبحها که ماشینو روشن میکنم.گیربکس که تو دنده میذارم صدای خرخر میده.که بعداز یکی دو دقیقه صدا قطع میشه.هر روز صبح هم تکرار میشه.حتی بدون حرکت ماشین گیربکس تو دنده باشه صدا داره.لطفا راهنمایی بفرمایید.تشکر

مهدی
5 ماه قبل

سلام سانتافه ۳۵۰۰ سی سی دارم رفتم تعپیض روغن کردم تعویض روغنی گفت از داخل کارتل صدای حالت خر خر میاد ماشین ۲۳۰ هزار کار هست چراغ روغن هم اصلا روشن نمیشه روغنم هم ادینول هر ۵ هزار عوض میکنم باید اویل پمپ باز کنم یا ن ۵ساله من سوارم از ۹۰ هزار کار تا الان مشکلی نداشت ایا نیازه اویل پمپ باز کنم یا ن ممنون

جواد
5 ماه قبل

سلام وقت بخیر،خیلی ممنون از پاسخهایی که میدید, چون خیلی به من کمک کرد،جناب مهندس توسان ۲۰۱۰،شش سیلندر من دود می‌کنه میگن روغن سوزی پیدا کرده ،میشه حدودی هزینه تعمیرش رو بفرمایید.ممنون

نوری
5 ماه قبل

سلام و عرض ادب.من خودرو i20 مدل ۲۰۱۵ دارم.صبح ها با باز کردن سوئیچ و قبل از استارت چراغهای ماشین خود به خود خاموش و روشن میشود دیاگ زدم و تست برق ماشین هیچ خطایی نشان نمیدهد. اخیرا دو بار پیش آمده که بعد استارت از قسمت پنل جلویی ماشین سمت کولر و … صدای اتصالی و جرقه زدن می آید. البته اینم بگم که وقتی ماشینو خریدم آپشناش فول نبود و گرمکن صندلی و دکمه های روی فرمان را بعدا اضافه کردم که الان تا بوق نزنم این دکمه ها فعال نمیشن و گرمکن صندلی راننده هم کار نمیکنه. ایراد از چی میتونه باشه؟

نادر عظیمی
6 ماه قبل

سلام من یه سانتافه ۲۰۱۱ دارم ۳۵۰۰ یه مشکلی داره ماشین تو دور موتور تو تایم ۱.۵ تا ۲ تو تموم دنده ها یه لرزش به اتاق میزنه و رد میشه تو پر گاز و سرعت بالا هیچ مشکلی نداره پولوس و دسته موتور هم کاملا بازدید شده مورد خاصی نداشت ممنون میشم اگه راهنمایی کنیین این مشکل میتونه از گیربکس باشه یا ….

احمد رضا
6 ماه قبل

سلام سوناتا ۲۰۱۰ دارم موتور رو تازه تعمیر اساسی کردم الان چراغ چک و اموبلایزر پشت آمپر روشن نمیشه و برق کویل ها،پمپ بنزین،دریچه گاز نمیاد ولی استارت میخوره میشه توضیح بدید ممکنه مشکل از کجا باشه

محسن
7 ماه قبل

سلام وقت بخیر ، سوناتا nf 2009 دارم ، از ۱۰ سال پیش که خریدم همیشه گیربکس روی دنده ۳ ایراد داشت یا دیر میرفت دنده ۴ یا معکوس به ۲ نمیداد . سال پیش شروع به تقه زدن در همون دنده ۳کرد ، تعمیر کردم چند ماه خوب شد ولی مجدد تقه و زوزه معکوس ۵ به ۴ و ۴ به ۳ ایجاد شده ، واقعا خسته کردن منو ، فکر میکنید بتونید مشکل من رو حل کنید ؟

محسن
7 ماه قبل

سلام توسان ۲۰۱۴ دارم مدتی هست که وقتی چراغ کوچیهای ماشین رو روشن میکنم روی کیلومتر نشانگر سطح شیب دار به صورت قرمز رنگ روشن میشه و تا خاموشی کامل ماشین روشن میمانه ولی در روند رانندگی تاثیری نداره.چند بار دیاک زدم و نمایندگی هم بردم نتونستن کاری کنند.آیا شما پیشنهادی دارید.

حسین اختردل
9 ماه قبل

سلام وقت بخیر در مورد سانتافه۲۰۱۶ ۵۰هزارکارسوالی داشتم علامت چک روشن شد با باز کردن بست باطری رفع شده ولی بعد از چند رو متوجه شدم دور موتور حدود۳بالاتر نمیده و ریب میزنه . سرویس در نمایندگی هم حدود۲ماه قبل انجام شده است.لطفا راهنمایی بفرمایید

آخرین ویرایش9 ماه قبل توسط حسین اختردل
امیر
1 سال قبل

درود بر شما
عذرخواهم ، توسان ۲۰۰۸ دارم ، هنگام رانندگی در سربالایی از سرعت ۱۲۰ به بالا و هنگام شتاب ، ریپ میزنه ، یه کم که گاز رو برمیگردونم ، ریپ ش حذف میشه ، ویا به اصطلاح ته گاز ریپ میزنه ، صافی بنزین و پمپ بنزین رو هم عوض کردم خوب نشد ، شمع هاش رو چک کردم ، ۳ تای جلو ، بوش سوزنی بوده که سر سوزناش دیگه خورده شده و تغریبا تخت شده ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین . سپاسگزارم

سعید
1 سال قبل

سلام من i20 دارم چند وقتی هست بعضی وقتها عکس خودرو پشت آمپر ظاهر میشه آمپر دور موتور حرکت نمیکنه ولی ماشین بادور بالا درگیر هست لطفا راهنمایی کنید

مجتبی
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر بنده توسان ۲۰۰۸ دارم الان چند روز هست که درجا کار میکنه خاموش میشه ممنون میشم جواب بدید

محسن
1 سال قبل

سلام توسان ۲۰۱۳ دارم پلاستیک فید رنگ تنظیم گودی کمر در صندلی راننده شکسته ،برای تعمیر راهنمایی میفرمایید؟باتشکر

محسن
1 سال قبل

سلام امروز صبح که ماشینم رو روشن کردم صداری سی وی تی سوپاپ رو شنیدم، برای اولین بار، میخوام بدونم هزینه تعمیرش چقدر میشه؟؟ آزرا ۲۰۱۰

حمید رضا
1 سال قبل

سلام وقت بخیر ماشین آزرا ۲۰۱۰ دارم وقتی سرعت ماشینو کم میکنم یا میخام از سرعت گیر رد شم سرعتم کم میشه صدای تق تق از زیر ماشین میاد میخاستم ببینم ایراد از چیه؟؟

هانیه
1 سال قبل

سلام جنسیس کوپه دارم که گفته ماشین چندبار ریپ زد به تعمیرگاه بردم گفتم ای سییو مشکل داردان را عوض کردن و ماشین روشن نشد الان بعد از ۱ماه میگویند مشکل از سیم کشی هست میخواستم بدونم تشخیص شما چیه؟

سجاد
1 سال قبل

سلام‌وقت بخیر بنده النترا ۲۰۱۴ دارم امروز شمع رو عوض کردم و بعد از ان به شدت مصرف سوخت بالا رفت ممنون میشم راهنمایی فرمایید

فرشاد
1 سال قبل

سلام
من یک آوانت اتوماتیک دارم که در حالت آیدل دور موتور ثابت و بدون مشکل است ولی وقتی دنده اتوماتیک را درگیر میکنم انگار با یک وقفه شروع بع کندن میکند و در مسیر که در دنده ایستاده ام دور موتور ۵۰ تا بالا و پایین میشه
مسخواستم بدونم تشخیص شما چیست
من اخیرا حدود دو ماه پیش شمع ها و وایر برق را تعویض کردم هر چند به نظرم لازم نبود . با تشکر

وحيد
2 سال‌ قبل

سلام من سانتافه ٢٠١۴ دارم کولرش خنک نمیکنه

مرتضی
2 سال‌ قبل

سلام وقت بخیر ، من توسان ۲۰۱۳ دارم تا حالا چندین بار کلید شیشه بالابر سمت شاگرد و عقب را تعویض کرده ام اما هردفعه یکی دو ماه بیشتر کار نمیکنه و از کار میفته ، بنظرتون چکار کنم ، بار اول در نمایندگی بصورت کامل عوض کردم و دفعات بعدی بیرون نمایندگی تعویض و تعمیر کردم. سپاس

محمد
2 سال‌ قبل

درود
یه ورنای ۱۶۰۰دارم که چند ثانیه بعد از روشن کردن ماشین سرد، فن ها روی دور آرام روشن میشن و دیگه خاموش هم نمی شن. رله و فیوزها چک شده و سنسور آب هم با قطعه ی اصلی تعویض شده، اما مشکل پابرجاست. بتونین راهنماییم کنین ممنون میشم

حسین م
2 سال‌ قبل

سلام.من توسان ۲۰۱۰ دارم پریشب باهاش دویست و خورده ای کیلومتر رانندگی کردم . مشکلی نداشت . دیروز یک دفعه تو خیابون در حال رانندگی از تو آینه دیدم دود خییلی زیادی داره میده و چراغ چک روغنش هم روشن و خاموش میشد و بعد کامل روشن موند.زود برگشتم خونه دیدم داره از زیرش روغن میریزه . روغنشو چک کردم دیدم تقریبا هیچی روغن توش نیست . در حالیکه قبلا اصلا روغن ریزی نداشت .
مشکلش چیه ؟و هزینه تعمیرش چه قدر میشه ؟

سعید
2 سال‌ قبل

با سلام بنده هم مثل امیر خان سوناتا ۲۰۱۰ دارم وقتی ماشین سرد است از ۳ به ۲ روی سرعت ۳۰ ماشین ایست وحشت ناکی میکند ولی موتور که گرم میشود مشکلی نیست روغن گیربکس را تازه عوض کردم ؟

مهدی
2 سال‌ قبل

سلام مهندس.
سانتافه ۲۰۱۶ gdi را میشه برا بررسی و چک کردن اویل پمپ از زیر موتور و کارتل اقدام کرد؟ یا باید کل موتور باز بشه؟
از کجا میشه از لجن نگرفتن داخل موتور و اویل پمپ بدون بازکردن موتور مطمئن شد؟

قره گوزلو
2 سال‌ قبل

سلام دوستان
من ی اسپورتیج دارم
ایراد کوچیکی داشت که البته به ظاهر ایراد کوچکی بود
به این تعمیرگاه مراجعه کردم و کارشناس فنی تعمیرگاه جناب مهندس فراهانی
بسیار با دقت نظر و حسن برخورد برای خودروی من وقت گذاشتن و ایراد رو پیدا کردن و قطعه ی مورد نظر رو تعویض کردن خلاصه بگم هزینه یک دهم جاهای دیگه مثل نمایندگیا شد
ممنونم از جناب مهندس فراهانی متخصص با اخلاق و مشتری مدار و تیم تحت مدیریتشون تیم کارفیکسر
به نظرم هر شخصی هیوندا کیا داره باید جناب فراهانی و مجموعه تعمیرگاهی خوبشونو بشناسه
ممنونم

بابک
2 سال‌ قبل

عرض احترام سوناتا ۲۰۱۰ ان اف هر دوسنسور اکسیژن و کاتالیست نو عوض کردم ولی باز هم چراغ چک اشکال سنسور دوم میدهد لطفا راهنمایی فرمایید درود بر شما

Samy
2 سال‌ قبل

سلام
وقت شما بخیر
من یه النترا ۲۰۱۴ دارم که بعد از تعویض فیلتر بنزین بعضی از مواقع خصوصا هنگام گرم بودن موتور ماشین زیاد استارت میخوره و کمی دیرتر روشن میشه(استارت دیر میگیره)
این مشکل در زمانی که موتور ماشین سرد هستش اتفاق نمیفته و به راحتی روشن میشه
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

جواد
2 سال‌ قبل

سلام خیلی ممنون از مطالبی که در سایت قرار میدید چون خیلی مفیدن،من توسان ۲۰۱۰دارم که ۲۰تا کار کرده بودم گرفتم وتا الان عالی بوده ،فقط هفته پیش تو جاده یه شی تیزی رادیات رو سوراخ کرده بود و آب نگه نمی‌داشت ،تماس گرفتم امداد خودرو کردستان اومد و دوتا چرخ جلو رو گذاشت رو یدک کش،۵۰۰متر حرکت نکرده بود که ماشین من قفل کرد از همون وقت موقع دور زدن صدا میده حتی ضربه هم میزنه چون شهرستانی هستم از هرکسی پرسیدم نتونستن علتشو پیدا کنن تا اینکه با یه متخصص تو نمایندگی تلفنی صحبت کردم گفتن که بویین چرخ عقبه،خواستم اگر امکان داشته باشه شما هم راهنمایی بفرمایید،ممنون

محمد علی زارعی فر
2 سال‌ قبل

سلام خیلی ممنون از خدماتتون بسیار عالی کم هزینه و با کیفیت خدا خیرتون بده واقعا

علی حسینی زاده
2 سال‌ قبل

با سلام
هیوندای IX35 2015 دارم. کولر ماشین بعد از نیم ساعت کار کردن و خنک کردن خاموش میشه و دوباره بعد از ۵ دقیقه روشن میشه. و همین سیکل تکرار میشه. ولی چراغ A/C روشن میمونه.
بردم نمایندگی سیستم را شستشو داد. گاز و روغن کمپروسور را تعویض کرد. یک روز خوب بود ولی دوباره مشکل بالا رو داره. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

آخرین ویرایش2 سال‌ قبل توسط علی حسینی زاده
مسعود شاهینی
2 سال‌ قبل

سلام مهندس جان . النترا مدل ۲۰۱۷ موتور ۲۰۰۰ دارم هفتاد و سه تا کارکرده چند روزی هست صبح ها روشن میکنم در حالت ایستاده لرزش و صدای بم میده که بعد از گرم شدن و یا حرکت رفع میشه . تا دوباره صبح روز بعد. خوزستان هستم هوا هم گرمه جهت اطلاع. ممنونم

Omid
2 سال‌ قبل

سلام من میخوام یک النترا ۲۰۱۵ بخرم نمیتونم شماره موتور رو با شماره نوشته شده در برگ سبز چک کنم. چطور میشه این کار رو انجام بدم؟

مسعود
2 سال‌ قبل

سلام
مهندس من سوناتا شش سیلندر دارم اول که روشن میشه صدایی مثل یاتاقان میده بعد از چند ثانیه صداش میافته الان دو سالی هست این صدا را داره ولی یک کمی بیشتر شده چه مشکلی میتونه داشته باشه و هزینه تعمیر ان چقدر است مدل ۲۰۰۷ است
در ضمن کمپرسور کولرش هم گفتند باید عوض بشه چه مارکی و از کجا میتونم جنس شناسنامه دار بخرم

رسول
2 سال‌ قبل

سلام جناب مهندس وقت عالی متعالی
من ساکن کرمان
من یک وراکروز ۲۰۱۱ دارم که وقتی پدال گاز رو تا انتها فشار میدیم به جای اینکه دنده رو تو دور موتور۶ هزار یا ۶ هزار پونصد عوض کنه تو دور موتور ۴ هزار دنده عوض میکنه گیربکس و دریچه گاز سنسور هواکش میل گاردن و ecu رو چک و بعضا تعمیر و تعویض شدن ولی مشکل حل نشده
کلافه شدیم
شما نظر و راهنمایی ای در این خصوص ندارین؟!

مهدی
2 سال‌ قبل

سلام مهندس
من توسان ۲۰۱۵ دارم کولر ماشین زمانی که ماشین رو روشن می کنم کار می کنه یک دقیقه که میگذره کمپرسور از مدار خارج میشه و دیگه هوای خنک ندارم و باد گرم میده یک هفته است اینطوری شده فقط یک دقیقه اول که ماشین رو روشن می کنم باد سرد دارم

خوش کار
2 سال‌ قبل

سلام‌ فرمون برقی خودروی هیوندای من در حالت در جا وقتی به چپ و راست تکان میدهم صدا میدهد می خواستم بدونم علت چیه ؟ و اینکه قابل تعمیر هست یا خیر؟

بهروز
2 سال‌ قبل

سلام
آی ایکس ۵۵ دارم.مدت طولانی هستش که هنگام استارت وقتی موتور سرده باصطلاح cvt حدود ۳ ثانیه صدا میده وبعدش قطع میشه.
میخواستم ببینم چقدر هزینه برام داره وچه مدت تو تعمیرگاه باید ماشین بخوابه.
ممنونم از سایت بسیار پاسخگویتون🙏

علی صالحی
2 سال‌ قبل

سلام اقای مهندس من وراکوز دارم چراغ محور از سرعت حدود ا۰۰ به بالا روشن میشود باید چه کار کنم؟ممنون

مجید
2 سال‌ قبل

سلام ، سانتافه ۲۰۱۵ دارم ۸۵ هزارتا کارکرده تو دنده عقب بعضی اوقات تقه میزنه دلیلش چیه میتونه باشه ، ممنون .

محمدی
2 سال‌ قبل

سلام جناب مهندس یک سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید من یه سراتو دارم ۲۰ تا کار کرده الان به علت برنامه کاری حدود ۶ ماه نمیتونم بهش استارت بزنم اگه بست های باتریشو باز کنم کامپیوترش و چیزای دیگه به هم نمیریزه یا اسیب نمیبینه؟

محمدی
2 سال‌ قبل
پاسخ به  علی صبور

بسیار متشکر از راهنماییتون

محمد
2 سال‌ قبل

سلام عرض ادب و احترام من سوناتا ۰۷ دارم وقتی ماشین مدت بیش از ۲ ساعت خاموش بود هنگام استارت ریب می زد و بوی سوخت خام می داد با ۲ تا سرگاز رفع می شد البته همیشه نبود موتور ماشین رو تعمیر اساسی کردم بسیار بی صدا و روان کار میکنه لی مجداا این مشکل بعضی اوقات هست از چی می تونه باشه که مستقیم برم همونو تعمیر کنم با سپاس

علی
2 سال‌ قبل

سلام من النترا ۲۰۱۸ دارم حدود هزار تا کارکرده حدود ۵ ماه خوابیده بود الان چند وقته که وقتی استارت میزنم قطره های اب از اگزوز بیرون میاد وقتی هم تو حالت خلاص گاز میدم اب با فشار. از اگزوز بیرون میاد ولی چند دقیقه که کار میکنه درست میشه اما دیروز رفتم بیرون و چند کیلومتر باهاش رانندگی کردم دیگه حتی استارت هم که میزنم یه قطره هم از اگزوزش اب نمیاد میخواستم راهنمایی کنید دلیلش چب بوده و اینکه امکان داره اب رادیات کم شده باشه البته ماشین تقریبا صفره

علی
2 سال‌ قبل
پاسخ به  علی صبور

ممنون بابت راهنماییتون

Reza Elahi
3 سال‌ قبل

با سلام و درود
توسان ۲۰۱۷ دارم که دو مشکل دارد:
۱- در هنگام تغییر جهت دریچه کولر به حالت بخارگیر و خاموش و روشن شدن ماشین با صدا این کار انجام می شود
۲- در هنگام عبور از مسیرهای ناهموار صدایی از داخل قاب فرمان می آیید.فرمان هیچ لرزشی ندارد
کارکرد ۶۵
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

محمد
2 سال‌ قبل
پاسخ به  Reza Elahi

سلام و عرض ادب
بنده سوناتا ۰۷ دارم از مدتی قبل ماشین مدتی خاموش بود با استارت مجدد ریب می زد و بوی خام می داد شمع تعویض کردم دریچه گازو تمیز کردم و در آخر تعمیر اساسی موتور کردم ولی این عیب رفع نشد البته همیشگی نیست و موتور خیلی بی صدا و روان کار می کنه و دیاگ هم. می رنیم هیچ ایرادی نشون نمیده محبت کنید راهنمایی بفرمایید ممنون می شم

محمد
3 سال‌ قبل

سلام هزینه تعویض واشر سر سیلندر یک النترا ۲۰۱۵ رو لطف میکنین اعلام کنین و ایا فقط خروج اب از اگزوز همراه با دود سفید و بدون کم شدن اب راریاتور میتونه علامت واشر سر سیلندر باشه؟ ممنون

133
0
اگر سوالی داری میتونی اینجا بپرسیx