تعمیرگاه تخصصی تویوتا

بزرگترین تعمیرگاه خودرو های لوکس

به دنبال بهترین تعمیرگاه تویوتا در تهران هستید؟ با توجه به  پیشرفت تکنولوژی ساخت خودرو در جهان و افزوده شدن. تکنولوژی های الکترونیکی و مکانیکی در فرآیند تولید خودرو. به خصوص برند تویوتا پیشنهاد تیم تخصصی carfixer به شما این است. خودروهای خود را که دارای اینگونه از پیچیدگی های تعمیراتی می باشند. به دست تعمیرکار تویوتا که در درجه اول تجربه ی بالایی دارد. و هنگام با علم و تکنولوژی می باشد بسپارید. زیرا که بدون درک دیاگرام ها و نقشه های مداری خودروهای تویوتا برای تعمیرات و امداد تویوتا. در مدل های اخیر کار ساز نیست.

 تعمیرات تخصصی انواع خودرو های تویوتا (تعمیرگاه تویوتا)

تیم تخصصی کارفیکسر با بهره گیری از افراد مجرب و کارآزموده و همچنین با استفاده از تجهیزات روز دنیا. و با در دست داشتن شاپ منوآل ها و نقشه های تخصصی خودروهای تویوتا و همچنین در اختیار داشتن. منابع تامین قطعات با قیمت واقعی و با کمترین هزینه تعمیراتی قادر به ارایه خدمات و داشتن سابقه ی طولانی. در امر تعمیرات خودرهای تویوتا قادر به ارائه ی خدمات تعمیرات موتور و عیب یابی. برق تخصصی بررسی جز به جز سیم کشی، باز و بست اصولی داشبورد و ترمیم آن، دیاگ  به روز. پیدا کردن صداهای  جلوبندی و سیستم تعلیق می باشد. که در ادامه مطلب به صورت کامل در مورد هر یک توضیحات کاملی خدمت شما ارائه می دهیم.

تعمیرات تخصصی تویوتا کمری، تویوتا کمری گرند، تویوتا لندکروز، تویوتا پرادو، تویوتا کرولا، تویوتا اف جی کروز. تویوتا یاریس، تویوتا آوریون، تویوتا راو ۴ ، تویوتا پریوس، تویوتا سی اچ آر و… در تعمیرگاه تخصصی تویوتا کارفیکسر .

 گروه تخصصی carfixer با بهره گیری از کادر مجرب و دوره دیده و با تجربه و با استفاده از ابزارآلات. روز و سابقه ی درخشان در تعمیر خودرو های کمپانی تویوتا قادر است خدمات زیر را ارائه دهد.

تعمیر موتور تویوتا و سرویس دهی کامل موتور خودرو های تویوتا

تشخیص صداهای موتور و سرسیلندر، بررسی نشتی روغن موتور و آب، بررسی سطح کیفی مایعات موتور. تعویض روغن و صافی روغن موتور تویوتا. تعمیرات اساسی موتور تویوتا و….

بر آورد تاخمین هزینه های احتمالی تعمیر موتور تویوتا

تشخیص علت یاتاقان زدن موتور تویوتا و جلوگیری از خسارت بیشتر

۳ راه کار ساده برای افزایش طول عمر موتور تویوتا :

 1. استفاده از ضد یخ مخصوص خود تویوتا که معمولا به رنگ قرمز است در ۴ فصل سال
 2. استفاده از روغن و فیلتر روغن اورجینال
 3. تنظیم موتور و اورهال کردن موتور (که در قسمت آخر این بخش توضیحات کاملی در مورد تنظیم موتور خدمت شما عرض میکنیم)
تعمیرگاه تویوتا
تعمیرگاه تویوتا

تنظیم موتور تویوتا و تعمیر موتور همه در تعمیرگاه تخصصی تویوتا

تنظیم موتور تویوتا

شامل بازدید پارامتر ها با دیاگ تخصصی تویوتا، بررسی و بازدید شمع ها، شستشوی سوزن انژکتورها با دستگاه. شستشوی دریچه گاز و تعویض صافی بنزین میباشد.

از نشانه های خرابی و درست عمل نکردن این قطعات می توان. به بد کارکردن موتور و افرایش مصرف سوخت اشاره کرد بهتر است. قبل از این که اتفاق بیافتد تنظیم موتور در سرویس های دوره انجام شود. که یکی از خدمات تعمیرگاه تخصصی تویوتا میباشد.

تعویض صافی یا فیلتر بنزین تویوتا اصلی بسیار مهم در افزایش طول عمر پمپ بنرین. و سوزن انژکتورها بوده چرا که گرفتگی در فیلتر باعث فشار آوردن. به پمپ شده وحرارت پمپ بنزین را افزایش میدهد. همچنین توصیه میشود به شکل ۱ تعمیرگاه تویوتا نیز سری بزنید.

تعویض صافی بنزین تویوتا و سرویس دهی کامل باک تویوتا

محل قرار گیری اکثر فیلتر بنزین های تویوتا بر روی پمپ بنزین درون باک بنزین است. جز برخی مدل ها مانند تویوتا لندکروز، تویوتا پرادو و تویوتا اف جی کروز. بهتر است هر ۳۰ هزار کیلومتر فیلتر بنزین تعویض شود. اگر بیشتر خودروی تویوتای شما بین شهر ها حرکت میکند. حداکثر هر ۶۰ هزار کیلومتر این کار را انجام دهید.

آیا ضروری است در هر تعمیر موتور اویل پمپ آن تعویض شود ؟

اگر دلیل یاتاقان زدن و خراب شدن میل سوپاپ ها به تشخیص تعمیرکار تویوتا ضعف روغن باشد. حتما باید اویل پمپ تویوتا تعویض شود. واگر موتور تازه تعمیر به شرط منتاژ صحیح موتور در نوبت قبلی با وجود تعویض اویل پمپ دوباره یاتاقان بزند. و موتور دارای ضعف روغن باشد حتما باید اویل پمپ تست شود و در صورت ضعیف بودن حتما تعویض شود. معمولا عدم استفاده کردن از اویل پمپ اورجینال باعث این اتفاق می شود. که در تعمیرگاه تویوتا تعمیر میگردد.

در صورت گیریس کردن ( جرم بستن موتور ) خودرو اولین عضوی که آسیب دیده. و کارایی خود را  از دست می دهد اویل پمپ می باشد. و در صورت گیریس کردن موتور اویل پمپ غیر قابل شستشو می باشد. و باید هرچه زود تر این مشکل بر طرف شود که از مراحل اولیه امداد تویوتا می باشد. در این خصوص هم بهترین گزینه تعمیرگاه تخصصی تویوتا میباشد.

در صورت شنیدن صدای غیر عادی از موتور باید چه کارهایی کرد ؟

 1. ابتدا از سطح روغن موتور خودرو باید اطمینان پیدا کنید.
 2. توجه به چراغ های اخطار پشت آمپر مخصوصا چراغ روغن موتور
 3. تا حدالامکان از پیروی مسافت طولانی با خودروی خودداری کنید. و با تعمیر کار تویوتا مشورت کنید تا از خسارات احتمالی بیشتر، پیشگیری کنید.
 4. بسته به تجربه ی راننده خودرو اگر محدوده ی صدا قابل تشخیص بود. و صدا از داخل موتور بود از روشن کردن موتور خودرو خودداری کنید. و با امداد تویوتا تماس بگیرید. اما اگر صدا از مجموعه هرزگردها ، کمپرسور کولر و دینام بود. می توان با طی مسافت کوتاهی خودرو را به تعمیرگاه تویوتا مناسب برسانید.

تعمیر گیربکس های اتوماتیک تویوتا در تعمیرگاه تویوتا

گیربکس اتومات تویوتا کمری

بررسی علل ضربه (تقه زدن) گیربکس در حالت های مختلف. بررسی عملکرد صحیح یا خطای سیستم چهار چرخ خودرو های تویوتا، بررسی سطح کیفی روغن گیربکس اتوماتیک تویوتا. تعویض روغن گیربکس با دستگاه مخصوص، تعویض صافی گیربکس. و تعمیرات اساسی گیربکس اتوماتیک تویوتا را در تعمیرگاه تخصصی تویوتا تجربه کنید.

۳ راه کار برای افزایش طول عمر گیربکس های اتوماتیک تویوتا :

 1. تعویض به موقع روغن گیربکس با توجه به نوع خودروهای تویوتا که متفاوت می باشد.
 2. تعویض صافی گیربکس که معمولا فیلتر باید به صورت اورجینال تهیه شود. و بعد از هر ۲ نوبت تعویض روغن گیربکس اتوماتیک باید ۱ بار فیلتر تعویض گردد.
 3. در توقف های بالای ۳۰ ثانیه گیربکس را در حالت خلاص ( N ) یا پارک ( P ) قرار دهید. و در حالت (D) و (R) هرگز خودرو را خاموش نکنید.

در صورت شنیدن صداهای غیرعادی از گیربکس چه کارهایی باید انجام داد؟

 1. تا حدالامکان خودرو را تکان ندهید و با خودرو بر به تعمیرگاه برسانید.
 2. برای مراجعه به تعمیرگاه با حداقل سرعت حرکت کنید و گیربکس را در حالت دستی قرار دهید و با دنده ۳ حرکت کنید.
 3. از سطح و مقدار روغن گیربکس اتوماتیک اطمینان کامل پیدا کنید. در غیر اینصورت مجاب میشوید که به تعمیرگاه تخصصی تویوتا مراجعه نمائید.

تعمیر جلوبندی و سیستم تعلیق تویوتا به همراه سرویس سیستم تعلیق

تشخیص و رفع صداهای جلوبندی و عقب بندی تویوتا ، تنظیم زوایای چرخ. بررسی نشتی بالون های خودرو، تنظیم ارتفاع خودرو، ایراد یابی سیستم کنترل پایداری خودرو و….

۳ نکته مهم در مورد جلوبندی و سیستم تعلیق تویوتا :

 1. در صورت خرابی یک قطعه از جلوبندی هرچند که خطر کمی داشته باشد. باید آن را تعمیر کنید چرا که باعث آسیب دیدن قطعات دیگر تویوتا می شود.
 2. اگر خودرو تویوتا شما فرمان پذیری خوبی ندارد و به اصطلاح فرمان گیج میزند. حتما از تنظیم زوایای چرخ های خود اطمینان حاصل پیدا کنید. چرا که باعث از بین رفتن و خراب شدن لاستیک ها میشود.
 3. درصورت شنیدن صداهای غیر عادی در حال حرکت و دست اندازها از مسافرت رفتن ومسافت های طولانی خودداری کنید. و خودرو را به جلوبندی ساز تویوتا خود نشان دهید. و اگر مجبور به حرکت بودید با حداقل سرعت حرکت کنید. و به نزدیکترین تعمیرگاه تویوتا مراجعه کنید.

آیا لازم است طبق تویوتا به طور کامل تعویض شود؟

خیر – اکثر خودروهای تویوتا بوش ها و سیبک های آن به صورت جداگانه در بازار موجود و قابل تعویض است. معمولا نمایندگی تویوتا طبق ها را کامل تعویض می کنند. که این کار اصلا به صرفه نیست و خرج اضافی برای مصرف کننده دارد. که ما از این خرج ها در تعمیرگاه تخصصی تویوتا میکاهیم.

با توجه به قیمت بالای لوازم جلوبندی در خودروهای تویوتا سوال متداول مراجعه کنندگان در مورد. قطعات جلوبندی تویوتا این است که آیا لوازم با برندهای غیر از برند تویوتا موتور که قیمت بسیار بالایی دارند. جواب گوی نیاز مشتریان هست یا خیر؟

با توجه به مصرفی بودن لوازم جلوبندی و سیستم تعلیق تویوتا در وضعیت جاده ایی نا مناسب. در کشور ما باعث استهلاک قطعات جلوبندی می شود پیشنهاد ما به مشتریان عزیز استفاده از برندهای. معتبر غیر از تویوتا موتور مانند: آیسین که ساخت کشور ژاپن است. و تویوکو و ار بی ای که ساخت کشور تایوان است استفاده کنند. توضیح اینکه لوازم اصلی جلوبندی و عقبندی تویوتا دارای کیفیت و عمر بیشتری به برندهای نامبرده هستند. ولی با توجه به نکاتی که ذکر شد و صرفه ی اقتصادی در تعمیر تویوتا مناسب تر است. از برندهای خوش نام و غیر اصلی تویوتا استفاده شود. در کل ما بهترین اقدامات را در تعمیرگاه تویوتا برای خودروی شما پیاده سازی میکنیم.

خدمات برق خودروهای تویوتا به صورت کاملا تخصصی

تعمیرگاه تویوتا

تعمیر برق و سیم کشی تویوتا

دیاگ تخصصی ، بررسی نشتی سیستم گرمایش و سرمایش خودرو. تحلیل و رفع کلیه  ی علائم هشدار دهنده پشت امپر، بررسی سیم کشی و مدارات خودرو، عیب یابی برد یونیت های خودرو و… و نکته ای مهم در تعمیرگاه تویوتا در ادامه.

نکته مهم در برق تویوتا این است که برای تعمیر مشکلات برقی خودرو زمان مشخصی نمی توان تعیین کرد. برخی عیب یابی ها ممکن چند روز طول بکشد. پس زمان و وقت داشتن مشتریان عزیز بسیار مهم است. که ما به شما عزیزان در تعمیرگاه تخصصی تویوتا این کمک ها را خواهید.

علت کار نکردن کلید های روی فرمان در خودروهای تویوتا چه می تواند باشد؟

علت کارنکردن کروز کنترل تویوتا چیست؟

برخی موارد در خود کلید یا دکمه های روی فرمان خراب است. یا درست عمل نمیکند اما در اکثر مواقع کلاک اسپرینگ یا اسپیرال فرمان خراب است. که بسته به نوع خرابی آن دارد که قابل تعمیر باشد یا خیر. و پاسخ این سوال را در تعمیرگاه تخصصی تویوتا تجربه خواهید کرد.

آیا تویوتا از نظرECU  و کامپیوتر به مشکل بر میخورد؟

بله اما بسیار کمتر نسبت به برندهای دیگر ابتدا باید سیم کشی و یونیت ها به صورت کامل مورد تست. و بررسی قرار بگیرند و آخرین مرحله تست و تعمیر ای سی یو ecu تویوتا می باشد.

 در تعمیرگاه تخصصی تویوتا میتوانید تجربیات خوبی را داشته باشید. در کل شرکت خودرو سازی قدرتمند تویوتا یک شرکت چند ملیتی خودرو سازی ژاپنی میباشد. که یکی از کمپانی های موفق دنیا در زمینه خودرو سازی محسوب میشد. و محصولات این شرکت در ایران با توجه به قدمت واردات تویوتا به داخل کشور  بسیار پرطرفدار و پر مصرف میباشند. که از مدل های پر مصرف این برند خودرو سازی میتوان تویوتا کمری (Toyota Camry ) ، تویوتا کمری گرند (Camry grande). تویوتا لند کروز ( land cruiser ) ،تویوتا پرادو ( Prado Toyota) ، تویوتا کرولا ( Corolla Toyota )، تویوتا یا (Yaris). تویوتا آوریون ( Toyota auction ) ، تویوتا راو ( rav 4 ). تویوتا پریوس ( Toyota Prius) ، تویوتا سی اچ آر ( Toyota CHR)  و..را میتوان نامبرد. که همگی در تعمیرگاه تویوتا مورد تعمیر قرار میگیرند.

هزینه نگهداری و تعمیرات خودروهای تویوتا چقدر است؟

هزینه تعمیرات و لوازم خودروهای ژاپنی به صورت میانگین ۲ برابر خودروهای کره ایی است. البته اگر لوازم به صورت اورجینال تهیه شود همچنین عمر لوازم نسبتا بیشتر از سایر برندها میباشد. تعرفه های تعمیرگاه تویوتا مقرون به صرفه ترین حالت های ممکن است.

مزیت تویوتا نسبت به برندهای رقیب مثل هیوندای و کیا در چیست؟

خودروهای ژاپنی که شاخص ترین آنها تویوتا می باشد. به دلیل عمر بالای قطعات ،سابقه ی خودروسازی بیشتر در بدنه و دوام قطعات مصرفی و طراحی بی عیب و نقص تر. از بدنه های رقیب موجود در بازار ایران پیشی گرفته اند. که این موضوع را در تعمیرگاه تخصصی تویوتا نمایان است.

با توجه به شرایط تحریم ها تهیه لوازم و قطعات خودروهای تویوتا ممکن است؟

در تعمیرگاه تویوتا بله. البته این نکته قابل ذکر می باشد متاسفانه با حضور دلال ها در غالب قطعه فروش. در بازار و بی اطلاع بودن مصرف کننده ها لوازم غیر اصلی در بسته بندی اصلی فروخته می شود. لذا حتما امر تهیه قطعات را به تعمیرگاه سپرده و در قبال آن ضمانت دریافت کنید. یا با مشاوره تعمیر کار خودرو خرید کنید.

آیا این ذهنیت که «تویوتا خراب نمیشود؟!» صحیح است؟

به دلیل سابقه درخشان حضور تویوتا در ایران این ذهنیت تقریبا غلط است. و حتما باید سرویس های دوره ایی این خودروها در زمان خودش انجام شود. تا از خسارت های احتمالی جلوگیری شود.

تعمیرات تخصصی انواع خودروهای تویوتا :

 • تعمیرگاه های تویوتا کمری
 • تعمیرگاه تویوتا کمری گرند
 • تعمیرگاه حرفه ای تویوتا لندکروز
 • تعمیرگاه تخصصی تویوتا پرادو
 • تعمیرگاه تویوتا کرولا
 • تعمیرگاه تویوتا اف جی کروز
 • تعمیرگاه حرفه ای تویوتا یاریس
 • تعمیرگاه های تخصصی تویوتا آریون
 • تعمیرگاه فوق حرفه ای تویوتا راو ۴ (RAV 4)
 • تعمیرگاه تخصصی تویوتا پریوس
 • تعمیرگاه حرفه ای تویوتا سی اچ ار (CHR)

خرید باطری هیبرید تویوتا :

در خودرو های هیبرید تویوتا می توان به پر مصرف های کمری هیبرید و تویوتا پریوس اشاره کرد که می توان گفت مدل های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ این خودروها از نظر باتری هیبرید به مشکل خوردن و باید مورد تعویض قرار بگیرند. تیم تخصصی کارفیکسر برای تعویض های این باطری ها هیبریدی راه کارهای زیادی را می تواند به شما معرفی کند برای اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت باطری هیبرید تویوتا با ما تماس بگیرید.

تعمیرگاه خودروهای هیبرید

 

امیدواریم که بتوانید بهترین خدمات را از carfixer دریافت نمائید.

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
34 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
جمشید
8 ماه قبل

درود بر شما
پریوس ۲۰۱۷ دارم . درسرپایینها که باطری فول شارژمیشود صدای موتورزیاد میشود . درصورتیکه نشانگرموتور روش نیست و برروی خاموش است ولی انگار موتور ماشین روشن است و دوربالا هم دارد . این موضوع اشکال است یا خیر؟

حاج اکبر
8 ماه قبل

سلام…خداقوت..
تویوتاکمری s5 ۱۹۹۳ دارم
خورده کاری داره انجام میشه خدمتتون بیاریم

سعید
9 ماه قبل

باعرض ادب چرا سوال بنده ثبت وجواب داده نمیشه ممنون میشوم

سعید
9 ماه قبل

با درود
خودروی من تویوتا کمری ۲۰۰۶ با ۱۶۰۰۰۰ کارکرد با استفاده از روغن اصلی هر ۸۰۰۰ کیلومتر حدو ۲.۵ ال ۳ لیتر روغن کم مینماید بدون مشکل در کمپرس بدون دود وبدون روغن ریزی میخواستم راهنمیی بفرمایید علتش را و اینکه آیا نیاز به پیگیری هست ومیتوان با دستگاه علت وا محل دقیق ین هدر رفت روغن را پیدا نمود
ممنون

سعید
8 ماه قبل
پاسخ به  علی صبور

بادرود وعرض ادب وتشکر از راهنمایی وتشکر به خاطردر اختیار گذاشتن تجربه ارزشمندتان جناب صبور
محبت میفرماید برند روغن ایرانی را معرفی بفرمایید
ودیگر اینکه آیا با روغن اصلی تویوتا وتعویض با کارکرد ۵۰۰۰ موافقت میفرمایید
ممنون

علی
2 سال‌ قبل

سلام وقت بخیر استاد من دیروز ماشینو بردم باطری سازی باطری رو چک کنه درپوش باطری داخل خود باطری افتاد بعد گفت اشکالی نداره یه درپوش دیگه گذاشت میشه راهنمایی بفرمایید مشکلی داره یانه ماشین راو۴ هست

کرمی
2 سال‌ قبل

سلام روزتون بخیر حدود هزینه زیربندی و جلوبندی کرولا ۲۰۰۶ چقد میباشد

علی
3 سال‌ قبل

سلام وقت بخیر آیا گیربکس آریون مشکل دار هست و بعد از مدتی خراب میشود ؟؟؟

عادل
3 سال‌ قبل

سلام.خیلی از راهنمایی هارو کردین.فقط خواستم یه راهنمایی کنید.لطفا.یه تویوتا ۲اف گرفتم در ظاهرماشین خوبیه وکمپرس روغن و…نداره.درجاکارمیکنه وگازمیخوره خوبه.اما وقتی حرکت میکنی یه صدا لغ لغ شروع میشه.بنظرخودم که ازموتورنیست وازگاردون جلو یاهمچین چیزیه.اما مکانیکهامیگن یاتاقانه.میشه یاتاق درجا صدانده حتی باگاز زیاد؟حالا تودنده همراه بالرزشه.اگه میشه راهنمایی کنید

محمد
3 سال‌ قبل

سلام
عرض ادب و احترام
شما تویوتا کمری ۲۰۰۲ تعمیر میکنید ؟ خدمت برسم .

محمدی
3 سال‌ قبل

سلام وقت بخیر من تویوتا هایلوکس اتومات دارم چند روزی یه صدایی مثل صدای دیود دینام میده که هرزگرد چک شد و بدون تسمه هم صدا میدهد هر کدام استاد کاران یه چیز,میگن حالا امروز یه استاد کار گیربکس اتومات بردم میگه این صدای اویل پمپ گیربکس هست ایا ایشان درست میگن

علیرضا
3 سال‌ قبل

سلام میخواستم بدون به دلیل قیمت بالای لنت جلو تویوتا راو فور میشه از لنت های دیگه که در بازار موجود استفاده کرد؟

اشکان
3 سال‌ قبل

سلام دوست عزیز موتور راو۴ به روغن موتور حساسیت داره؟ چون فکر کنم در سرویس دوره ای روغن تقلبی ریختن برام؟ و اینکه شما سرویس های دوره ای را هم انجام میدهید؟

احمد
3 سال‌ قبل

با عرض معذرت، ادامه سوال:
آیا رانندگی تا محل تعمیرگاه (حدود ۲۵۰ کیلومتر) مشکلی ایجاد نمی کند؟

احمد
3 سال‌ قبل

سلام
تویوتا راوفور ۲۰۱۷ امروز متوجه شدم از محور عقب سمت شاگرد چرب شده و قطرات روغن تمیز روی برجستگیها دیده میشه
علت چی ممکنه باشه و آیا رانندگی تا محل نزدیک ترین نمایندگ

جماا
3 سال‌ قبل

من یه تویوتا کرولا مدل ۱۹۹۰ دارم. دنبال یه مکانیک خوب توی تهران میگردم.کجا کارهای تویوتاهای کلاسیک رو انجام میدن؟

فرید
3 سال‌ قبل

ممنون از اطلاعات شما در مورد خودرو و تعمیر تویوتا سوال بنده این است که شما کارشناسی فنی خودروهای تویوتا هم انجام میدید؟ برای خرید یک خودروی تویوتا خوب به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

حمید رضا
3 سال‌ قبل

سلام من تویوتا کمری دارم و موتورش نیاز به تعمیر داره چند تا تعمیرگاه بردم و همه میگن که صدای یاتاقان اما من مرتب روغن و فیلتر روغن رو عوض میکردم میخواستم نظر شما رو بدونم و اینکه اگه یاتاقان زده باشه هزینه تعمیرش چقدر میشه؟

34
0
اگر سوالی داری میتونی اینجا بپرسیx