جهت برقراری ارتباط با کارشناسان متخصص جهت تعمیر خودرو

تلفن‌های تماس : 02166064420 - 09127973117

آدرس : تهران خیابان آزادی ، خیابان حیدرتاش ، کارواش فربد تعمیرگاه کارفیکسر ( تهران رویال )

تعمیرگاه تخصصی تویوتا

به دنبال بهترین تعمیرگاه تخصصی تویوتا در تهران هستید؟ با توجه به  پیشرفت تکنولوژی ساخت خودرو در جهان و افزوده شدن تکنولوژی های الکترونیکی و مکانیکی در فرآیند تولید خودرو ، به خصوص برند تویوتا پیشنهاد تیم تخصصی کارفیکسر به شما این است خودروهای خود را که دارای اینگونه از پیچیدگی های تعمیراتی می باشند به دست تعمیرکار تویوتا که در درجه اول تجربه ی بالایی دارد و هنگام با علم و تکنولوژی می باشد بسپارید زیرا که بدون درک دیاگرام ها و نقشه های مداری خودروهای تویوتا برای تعمیرات و امداد تویوتا در مدل های اخیر کار ساز نیست.

تعمیرگاه تویوتا

تیم تخصصی کارفیکسر با بهره گیری از افراد مجرب و کارآزموده و همچنین با استفاده از تجهیزات روز دنیا و با در دست داشتن شاپ منوآل ها و نقشه های تخصصی خودروهای تویوتا و همچنین در اختیار داشتن منابع تامین قطعات با قیمت واقعی و با کمترین هزینه تعمیراتی قادر به ارایه خدمات و داشتن سابقه ی طولانی در امر تعمیرات خودرهای تویوتا قادر به ارائه ی خدمات تعمیرات موتور و عیب یابی ، برق تخصصی بررسی جز به جز سیم کشی ، باز و بست اصولی داشبورد و ترمیم آن ، دیاگ  به روز ، پیدا کردن صداهای  جلوبندی و سیستم تعلیق می باشد که در ادامه مطلب به صورت کامل در مورد هر یک توضیحات کاملی خدمت شما ارائه می دهیم.

تعمیرات تخصصی تویوتا کمری ، تویوتا کمری گرند، تویوتا لندکروز، تویوتا پرادو، تویوتا کرولا، تویوتا اف جی کروز , تویوتا یاریس، تویوتا آوریون، تویوتا راو ۴ ، تویوتا پریوس، تویوتا سی اچ آر و… در تعمیرگاه تویوتا کارفیکسر .

 گروه تخصصی کارفیکسر با بهره گیری از کادر مجرب و دوره دیده و با تجربه و با استفاده از ابزارآلات روز و سابقه ی درخشان در امر تعمیر خودرو های کمپانی تویوتا قادر به ارائه ی خدمات زیر به دوستان عزیز میباشد.

تعمیر موتور تویوتا

تعمیر موتور تویوتا

تشخیص صداهای موتور و سرسیلندر  ، بررسی نشتی روغن موتور و آب ، بررسی سطح کیفی مایعات موتور ، تعویض روغن و صافی روغن موتور تویوتا ، تعمیرات اساسی موتور تویوتا و….

بر آورد تاخمین هزینه های احتمالی تعمیر موتور تویوتا

تشخیص علت یاتاقان زدن موتور تویوتا و جلوگیری از خسارت بیشتر

۳ راه کار ساده برای افزایش طول عمر موتور تویوتا :

 1. استفاده از ضد یخ مخصوص خود تویوتا که معمولا به رنگ قرمز است در ۴ فصل سال
 2. استفاده از روغن و فیلتر روغن اورجینال
 3. تنظیم موتور و اورهال کردن موتور

آیا ضروری است در هر نوبت تعمیر موتور در خودروهای تویوتا اویل پمپ آن تعویض شود ؟

اگر دلیل یاتاقان زدن و خراب شدن میل سوپاپ ها به تشخیص تعمیرکار تویوتا ضعف روغن باشد حتما باید اویل پمپ تویوتا تعویض شود و اگر موتور تازه تعمیر به شرط منتاژ صحیح موتور در نوبت قبلی با وجود تعویض اویل پمپ دوباره یاتاقان بزند و موتور دارای ضعف روغن باشد حتما باید اویل پمپ تست شود و در صورت ضعیف بودن حتما تعویض شود. معمولا عدم استفاده کردن از اویل پمپ اورجینال باعث این اتفاق می شود.

در صورت گیریس کردن ( جرم بستن موتور ) خودرو اولین عضوی که آسیب دیده و کارایی خود را  از دست می دهد اویل پمپ می باشد و در صورت گیریس کردن موتور اویل پمپ غیر قابل شستشو می باشد و باید هرچه زود تر این مشکل بر طرف شود که از مراحل اولیه امداد تویوتا می باشد.

در صورت شنیدن صدای غیر عادی از موتور خودرهای تویوتا چه کارهایی باید انجام دهیم ؟

 1. ابتدا از سطح روغن موتور خودرو باید اطمینان پیدا کنید.
 2. توجه به چراغ های اخطار پشت آمپر مخصوصا چراغ روغن موتور
 3. تا حدالامکان از پیروی مسافت طولانی با خودروی خودداری کنید و با تعمیر کار تویوتا مشورت کنید تا از خسارات احتمالی بیشتر، پیشگیری کنید.
 4. بسته به تجربه ی راننده خودرو اگر محدوده ی صدا قابل تشخیص بود و صدا از داخل موتور بود از روشن کردن موتور خودرو خودداری کنید و با امداد تویوتا تماس بگیرید. اما اگر صدا از مجموعه هرزگردها ، کمپرسور کولر و دینام بود می توان با طی مسافت کوتاهی خودرو را به تعمیرگاه تویوتا مناسب برسانید.

تعمیرات گیربکس های اتوماتیک تویوتا

تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا

بررسی علل ضربه (تقه زدن) گیربکس در حالت های مختلف، بررسی عملکرد صحیح یا خطای سیستم چهار چرخ خودرو های تویوتا، بررسی سطح کیفی روغن گیربکس اتوماتیک تویوتا ، تعویض روغن گیربکس با دستگاه مخصوص ، تعویض صافی گیربکس، و تعمیرات اساسی گیربکس اتوماتیک تویوتا

۳ راه کار برای افزایش طول عمر گیربکس های اتوماتیک تویوتا :

 1. تعویض به موقع روغن گیربکس با توجه به نوع خودروهای تویوتا که متفاوت می باشد.
 2. تعویض صافی گیربکس که معمولا فیلتر باید به صورت اورجینال تهیه شود و بعد از هر ۲ نوبت تعویض روغن گیربکس اتوماتیک باید ۱ بار فیلتر تعویض گردد.
 3. در توقف های بالای ۳۰ ثانیه گیربکس را در حالت خلاص ( N ) یا پارک ( P ) قرار دهید و در حالت (D) و (R) هرگز خودرو را خاموش نکنید.

در صورت شنیدن صداهای غیرعادی از گیربکس چه کارهایی باید انجام داد؟

 1. تا حدالامکان خودرو را تکان ندهید و با خودرو بر به تعمیرگاه برسانید.
 2. برای مراجعه به تعمیرگاه با حداقل سرعت حرکت کنید و گیربکس را در حالت دستی قرار دهید و با دنده ۳ حرکت کنید.
 3. از سطح و مقدار روغن گیربکس اتوماتیک اطمینان کامل پیدا کنید.

تعمیر جلوبندی و سیستم تعلیق تویوتا

تعمیر سیستم تعلیق تویوتا

تشخیص و رفع صداهای جلوبندی و عقب بندی تویوتا ، تنظیم زوایای چرخ، بررسی نشتی بالون های خودرو ، تنظیم ارتفاع خودرو ، ایراد یابی سیستم کنترل پایداری خودرو و….

۳ نکته مهم در مورد جلوبندی تویوتا :

 1. در صورت خرابی یک قطعه از جلوبندی هرچند که خطر کمی داشته باشد باید آن را تعمیر کنید چرا که باعث آسیب دیدن قطعات دیگر تویوتا می شود.
 2. اگر خودرو تویوتا شما فرمان پذیری خوبی ندارد و به اصطلاح فرمان گیج میزند حتما از تنظیم زوایای چرخ های خود اطمینان حاصل پیدا کنید چرا که باعث از بین رفتن و خراب شدن لاستیک ها میشود.
 3. در صورت شنیدن صداهای غیر عادی در حال حرکت و دست اندازها از مسافرت رفتن و مسافت های طولانی خودداری کنید و خودرو را به جلوبندی ساز تویوتا خود نشان دهید و اگر مجبور به حرکت بودید با حداقل سرعت حرکت کنید و به نزدیکترین تعمیرگاه تویوتا مراجعه کنید.

آیا لازم است طبق تویوتا به طور کامل تعویض شود؟

خیر – اکثر خودروهای تویوتا بوش ها و سیبک های آن به صورت جداگانه در بازار موجود و قابل تعویض است معمولا نمایندگی تویوتا طبق ها را کامل تعویض می کنند که این کار اصلا به صرفه نیست و خرج اضافی برای مصرف کننده دارد.

با توجه به قیمت بالای لوازم جلوبندی در خودروهای تویوتا سوال متداول مراجعه کنندگان در مورد قطعات جلوبندی تویوتا این است که آیا لوازم با برندهای غیر از برند تویوتا موتور که قیمت بسیار بالایی دارند جواب گوی نیاز مشتریان هست یا خیر؟

با توجه به مصرفی بودن لوازم جلوبندی و سیستم تعلیق تویوتا در وضعیت جاده ایی نا مناسب در کشور ما باعث استهلاک قطعات جلوبندی می شود پیشنهاد ما به مشتریان عزیز استفاده از برندهای معتبر غیر از تویوتا موتور مانند : آیسین که ساخت کشور ژاپن است و تویوکو و ار بی ای که ساخت کشور تایوان است استفاده کنند. توضیح اینکه لوازم اصلی جلوبندی و عقبندی تویوتا دارای کیفیت و عمر بیشتری به برندهای نامبرده هستند ولی با توجه به نکاتی که ذکر شد و صرفه ی اقتصادی در تعمیر جلوبندی تویوتا مناسب تر است از برندهای خوش نام و غیر اصلی تویوتا استفاده شود.

خدمات برق خودروهای تویوتا 

تعمیر برق و سیم کشی تویوتا

دیاگ تخصصی ، بررسی نشتی سیستم گرمایش و سرمایش خودرو، تحلیل و رفع کلیه  ی علائم هشدار دهنده پشت امپر، بررسی سیم کشی و مدارات خودرو، عیب یابی برد یونیت های خودرو و…

نکته مهم در برق تویوتا این است که برای تعمیر مشکلات برقی خودرو زمان مشخصی نمی توان تعیین کرد برخی عیب یابی ها ممکن چند روز طول بکشد پس زمان و وقت داشتن مشتریان عزیز بسیار مهم است.

آیا تویوتا از نظر ECU و کامپیوتر به مشکل بر میخورد؟

بله اما بسیار کمتر نسبت به برندهای دیگر ابتدا باید سیم کشی و یونیت ها به صورت کامل مورد تست و بررسی قرار بگیرند و آخرین مرحله تست و تعمیر ای سی یو ecu تویوتا می باشد.

تعمیرگاه تویوتا

شرکت خودرو سازی قدرتمند تویوتا یک شرکت چند ملیتی خودرو سازی ژاپنی میباشد که یکی از کمپانی های موفق دنیا در زمینه خودرو سازی محسوب میشد و محصولات این شرکت در ایران با توجه به قدمت واردات تویوتا  به داخل کشور  بسیار پرطرفدار و پر مصرف میباشند  که از مدل های پر مصرف این برند خودرو سازی میتوان تویوتا کمری (Toyota Camry ) ، تویوتا کمری گرند (Camry grande) ، تویوتا لند کروز ( land cruiser ) ، تویوتا پرادو ( Prado Toyota) ، تویوتا کرولا ( Corolla Toyota ) ، تویوتا یاریس ( Yaris ) ، تویوتا آوریون ( Toyota auction ) ، تویوتا راو ۴ ( rav 4 ) ، تویوتا پریوس ( Toyota Prius) ، تویوتا سی اچ آر ( Toyota CHR)  و..را میتوان نامبرد.

هزینه نگهداری و تعمیرات خودروهای تویوتا چقدر است؟

هزینه تعمیرات و لوازم خودروهای ژاپنی به صورت میانگین ۲ برابر خودروهای کره ایی است البته اگر لوازم به صورت اورجینال تهیه شود همچنین عمر لوازم نسبتا بیشتر از سایر برندها میباشد.

مزیت تویوتا نسبت به برندهای رقیب مثل هیوندای و کیا در چیست؟

خودروهای ژاپنی که شاخص ترین آنها تویوتا می باشد به دلیل عمر بالای قطعات ،سابقه ی خودروسازی بیشتر در بدنه و دوام قطعات مصرفی و طراحی بی عیب و نقص تر از بدنه های رقیب موجود در بازار ایران پیشی گرفته اند.

با توجه به شرایط تحریم ها تهیه لوازم و قطعات خودروهای تویوتا ممکن است؟

بله البته این نکته قابل ذکر می باشد متاسفانه با حضور دلال ها در غالب قطعه فروش در بازار و بی اطلاع بودن مصرف کننده ها لوازم غیر اصلی در بسته بندی اصلی فروخته می شود لذا حتما امر تهیه قطعات را به تعمیرگاه سپرده و در قبال آن ضمانت دریافت کنید یا با مشاوره تعمیر کار خودرو خرید کنید.

آیا این ذهنیت که «تویوتا خراب نمیشود؟!» صحیح است؟

به دلیل سابقه درخشان حضور تویوتا در ایران این ذهنیت تقریبا غلط است و حتما باید سرویس های دوره ایی این خودروها در زمان خودش انجام شود تا از خسارت های احتمالی جلوگیری شود.

تعمیرات تخصصی انواع خودروهای تویوتا :

 • تعمیرگاه تویوتا کمری
 • تعمیرگاه تویوتا کمری گرند
 • تعمیرگاه تویوتا لندکروز
 • تعمیرگاه تویوتا پرادو
 • تعمیرگاه تویوتا کرولا
 • تعمیرگاه تویوتا اف جی کروز
 • تعمیرگاه تویوتا یاریس
 • تعمیرگاه تویوتا آریون
 • تعمیرگاه تویوتا راو ۴ (RAV 4)
 • تعمیرگاه تویوتا پریوس
 • تعمیرگاه تویوتا سی اچ ار (CHR)
۱۰ نظرات
 1. حمید رضا می گوید

  سلام من تویوتا کمری دارم و موتورش نیاز به تعمیر داره چند تا تعمیرگاه بردم و همه میگن که صدای یاتاقان اما من مرتب روغن و فیلتر روغن رو عوض میکردم میخواستم نظر شما رو بدونم و اینکه اگه یاتاقان زده باشه هزینه تعمیرش چقدر میشه؟

  1. علی صبور می گوید

   سلام ممکن است که نظر همکاران درست باشه من خودروی شما رو ندیدم و هزینه تعمیرش بستگی داره به این که مقدار خسارات وارد شده به خودروی کمری شما اگه میلنگ نیاز داشته باشه یا خیر و چون قیمت ها روز به روز در حال افزایش هستش قیمت دقیقی نمیشه نسبت به تعمیر موتور خودروی تویوتا کمری شما داد

 2. فرید می گوید

  ممنون از اطلاعات شما در مورد خودرو و تعمیر تویوتا سوال بنده این است که شما کارشناسی فنی خودروهای تویوتا هم انجام میدید؟ برای خرید یک خودروی تویوتا خوب به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

  1. علی صبور می گوید

   بله کارشناسی در تعمیرگاه تویوتا کارفیکسر انجام میشود برای خرید یک خودروی تویوتا خوب شما باید به کار کرد واقعی آن ، تعویض شدن به موقع سرویس روغن آن و همچنین قبل خرید به یک کارشناس فنی با تجربه آن را نشان دهید

 3. جماا می گوید

  من یه تویوتا کرولا مدل ۱۹۹۰ دارم. دنبال یه مکانیک خوب توی تهران میگردم.کجا کارهای تویوتاهای کلاسیک رو انجام میدن؟

  1. علی صبور می گوید

   سلام دوست من والا شما باید با همین سرچ و جستجو در مورد تعمیرگاه های تویوتا تعمیرگاه تخصصی خودتون را پیدا کنید معرفی یک تعمیرگاه تویوتا کار قدیمی برای ما ممکن است مسئولیت داشته باشه

 4. احمد می گوید

  سلام
  تویوتا راوفور ۲۰۱۷ امروز متوجه شدم از محور عقب سمت شاگرد چرب شده و قطرات روغن تمیز روی برجستگیها دیده میشه
  علت چی ممکنه باشه و آیا رانندگی تا محل نزدیک ترین نمایندگ

  1. علی صبور می گوید

   سلام
   ببینید ممکن است روغن ریزی از سیلندر ترمز باشد یا از دیفرانسیل باشد
   احتمال اینکه ترمز ماشین شما خالی کند یا دیفرانسیل خورد شود زیاد است و ممکن است خسارات جبران ناپذیری را همراه اشته باشد
   خودروی تویوتا راو ۴ خود را با خودرو بر به یک تعمیرگاه تویوتا یا نمایندگی تویوتا برسانید خیلی بهتر و کم خطر تر می باشد

 5. احمد می گوید

  با عرض معذرت، ادامه سوال:
  آیا رانندگی تا محل تعمیرگاه (حدود ۲۵۰ کیلومتر) مشکلی ایجاد نمی کند؟

  1. علی صبور می گوید

   سلام ببینید مشکل تویوتای شما مشخص نیستش خودروی تویوتا هم از نظر هزینه تعمیراتی نسبت به سایر خودروهای دیگر بسیار گرانتر است
   پس بهتر است با خودرو بر خودرو حمل شود تا از خسارت احتمالی بیشتر جلوگیری کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.