تعمیرگاه تخصصی لکسوس

تعمیرگاه لکسوس: به دنبال بهترین تعمیرگاه لکسوس در تهران هستید؟ تیم تخصصی تعمیرگاه کارفیکسر با بهره گیری از افراد مجرب و کارآزموده و همچنین با استفاده از تجهیزات روز دنیا. و داشتن سابقه ی طولانی در امر تعمیرات خودرهای لکسوس قادر. به ارائه ی خدمات تعمیرات موتور و عیب یابی، برق تخصصی بررسی جز به جز سیم کشی. باز و بست اصولی داشبورد و ترمیم آن، دیاگ  به روز. پیدا کردن صداهای  جلوبندی و سیستم تعلیق خودروهای لکسوس می باشد. که در ادامه مطلب به صورت کامل در مورد هر یک توضیحات کاملی در تعمیرگاه لکسوس خدمت شما ارائه می دهیم.

تعمیرگاه لکسوس انجام انواع خدمات برای خودرو های لکسوس

لکسوس برند لوکس تویوتا یک شرکت ژاپنی الاصل میباشد. که در ایالات متحده برای اولین بار شروع به کار کرده و خودرو های لوکس. تحت برند لکسوس توسط این کمپانی به بازار عرضه میشود. امروزه در بازار ایران مدل های پر مصرف این برند خودروسازی لکسوس آر ایکس ۳۵۰. لکسوس آی اس ۳۰۰، لکسوس ال اس ۴۶۰، لکسوس ای اس ۳۵۰، لکسوس ال ایکس ۵۷۰. لکسوس ان ایکس۳۷۰، لکسوس ای اس۳۰۰ و… میباشد که تیم تخصصی carfixer با بهره گیری. از افراد با تجربه و دوره دیده و با استفاده از ابزار آلات روز دنیا در زمینه های زیر. در تعمیرگاه تخصصی لکسوس قادر به ارائه ی خدمات به دوستان عزیز میباشد.

 تعمیر موتور لکسوس و سرویس کامل موتور لکسوس

تشخیص صدای موتور، تنظیم موتور، بازدید و بررسی نشتی روغن موتور و آب، تعویض کلیه ی مایعات موتور و بررسی. سطح کیفی آنها، بررسی ضعف روغن و ایراد یابی اویل پمپ. تنظیم موتور و شستشوی مدارات سوخت رسان و… در تعمیرگاه لکسوس این موارد بررسی میشوند.

سه راه کار برای افزایش طول عمر موتور لکسوس :

 1. تعویض به موقع روغن و فیلتر روغن که باید هر ۵ هزار کیلومتر تعویض گردد
 2. استفاده از روغن های ۵w30 و ۵w40 در چهار فصل سال
 3. بازدید و تعویض مایع خنک کن موتور (ضد یخ مخصوص لکسوس) که به رنگ قرمز است. و حداقل سالی یکبار باید تعویض شود تا خاصیت ضد یخ ، ضد جوش ،ضد رسوب آن حفظ شود. و این اقدام را ما در تعمیرگاه تخصصی لکسوس با افتخار برای شما انجام میدهیم.

در صورت شنیدن صدای غیر عادی موتور لکسوس چه باید کرد؟

 1. در اولین فرصت خودرو را خاموش کرده و آن را با خودرو بر به تعمیرگاه برسانید.
 2. در شرایط اضطراری با حداقل سرعت حرکت کنید و به نزدیکترین تعمیرگاه مراجعه کنید.
 3. برای راهنمایی دقیق تر با کارشناسان ما امداد لکسوس تماس بگیرید. آنها در تعمیرگاه لکسوس و جاده ها شما را راهنمایی میکنند.

برآورد هزینه تعمیر موتور لکسوس:

هزینه ی آن بستگی به میزان خصارت وارد شده موتور دارد. که پس از بازشدن کامل موتور لکسوس هزینه تعمیر آن مشخص میشود.

تعمیرات گیربکس های اتوماتیک لکسوس در تعمیرگاه تخصصی لکسوس

بررسی علل ضربه (تقه) زدن گیربکس در حالت های مختلف، بررسی سطح کیفی روغن گیربکس. سرویس گیربکس، تعویض روغن گیربکس با دستگاه مخصوص و تعویض صافی گیربکس. بررسی کارکرد یا عدم کارکرد صحیح سیستم چهار چرخ خودرو و… در ادامه تصویری را از تعمیرگاه تخصصی لکسوس مشاهده خواهید نمود.

۴ راه کار برای افزایش طول عمر گیربکس های اتوماتیک لکسوس:

 1. تعویض به موقع روغن گیربکس اتوماتیک لکسوس
 2. تعویض فیلتر یا صافی گیربکس اتوماتیک لکسوس
 3. برای تعویض دنده از (R) به (D) ایست کامل کنید. در غیر این صورت باید به تعمیرگاه لکسوس مراجعه کنید.
 4. برای فعال کردن سیستم چهارچرخ یا ۴WD ایست کامل کرده خودرو را در (N) قرار دهید. و پس از فعال کردن شروع به حرکت کنید.

۲ نکته مهم در مورد تعمیر و نگهداری دیفرانسیل لکسوس :

 1. نوع روغن دیفرانسیل در خودروهای لکسوس عموما با روغن گیربکس اتومات لکسوس فرق میکند. (معمولا ۸۰ هزار کیلومتر تعویض می گردد و از واسکازین استفاده میشود)
 2. دیفرانسیل لکسوس شامل کرانویل، پینیون، مجموعه دنده های هوزینگ می باشد. که تعمیر هر یک از آنها بستگی به نوع خرابی آن قطعه دارد. دیفرانسیل های لکسوس را ما در تعمیرگاه تخصصی لکسوس مورد ارزیابی قرار میدهیم.

سیستم تعلیق و جلوبندی لکسوس و سرویس سیستم تعلیق و عقب بندی

تشخیص صداهای جلوبندی و عقب بندی خودرو، بررسی نشتی بالون های عقب و جلوی لکسوس. تنظیم ارتفاع خودرو، تنظیم زوایای چرخ، ایرادیابی سیستم کنترل پایداری خودرو و …سیستم تعلیق یکی از مراجعه بسیار ما در تعمیرگاه لکسوس میباشد.

جلوبندی لکسوس شامل : کمک، فنر، توپی سرکمک، بلبرینگ کف گرد توپی سر کمک، طبق، سیبک طبق. سیبک فرمان، قرقری فرمان (بازویی فرمان)، موجگیر، لاستیک چاکدار موجگیر. میل موجگیر، جعبه فرمان، سگدست و بلبرینگ چرخ می باشد. که هر کدام از این قطعات کارایی خود را ار دست بدهند باعث آسیب دیدن قطعات دیگر میشود. و هزینه تعمیر آن افزایش پیدا میکند پس به محض شنیدن صدای غیر عادی از جلوبندی و عقبندی. خودروی لکسوس خود به تعمیرگاه مراجعه کنید.

نکته مهم در مورد لاستیک سایی لکسوس و راهکار های مناسب این مشکل:

 1. ما در تعمیرگاه تخصصی لکسوس از تنظیم بودن زوایای چرخ جلو و عقب اطمینان حاصل میکنیم.
 2. تنظیم بودن باد لاستیک ها
 3. بازدید و سلامت جلوبندی و عقبندی

تعمیر و علت صدا در جعبه فرمان لکسوس چیست؟

 1. تلسکوپی فرمان
 2. خرابی در چهارشاخ فرمان
 3. خرابی در شانه ایی فرمان
 4. خرابی بوش داخل جعبه فرمان
 5. خرابی در بازویی یا سیبک فرمان

بستگی به نوع خرابی دارد که جعبه فرمان قابل تعمیر باشد یا خیر. که در Carfixer این موضوع به راحتی روشن میشود.

برآورد هرینه تعمیر جلوبندی و عقبندی لکسوس چقدر است؟

در خصوص هزینه با ورود به تعمیرگاه تخصصی لکسوس دیگر نگرانی ای نخواهید داشت. بستگی دارد که در جلوبندی و سیستم تعلیق خودوی شما چه قطعاتی خراب و از بین رفته باشد. که بعد از باز شدن جلوبندی و عقبندی مشخص میشود. در تعمیرگاه لکسوس از قطعات جلوبندی اورجینال استفاده کنید. یا قطعات معتبر غیر اورجینال ژاپنی قیمت تعمیر آن متفاوت است. که برای بر آورد دقیق هزینه آن میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آیا کلید های شیشه بالا بر و صندلی برقی لکسوس قابل تعمیر هستند؟

معمولا کلید های آینه ، شیشه بالابر، صندلی برقی و سانروف در لکسوس با سرویس کردن تعمیر میشوند. اما برخی از مشکلات مانند شکستن کلیدها، رنگ رفتگی روی کلیدها قابل تعمیر و ترمیم نیستن وباید کامل تعویض شود.

آیا اسپیرال فرمان در خودرو های لکسوس قابل تعمیر است؟

در برخی از مواقع قطعی ایربگ، بوق، کروزکنترل، کلیدهای روی فرمان مربوط به اسپیرال فرمان است. که بستگی به نوع خرابی دارد که قابل تعمیر باشد. این را در تعمیرگاه تخصصی لکسوس ما با دقت بررسی میکنیم.

شرکت خودرو سازی لکسوس یک برند لوکس تحت مدیریت شرکت تویوتا میباشد. که وظیفه ی طراحی و ساخت خودرو های لوکس کمپانی لکسوس را بر عهده دارد. که درسال ۱۹۸۹ اولین شرکت تحت عنوان این برند در ایلات متحده آمریکا. تحت مدیریت شرکت تویوتا راه اندازی شده و تا کنون توانسته. رقیب خوبی برای خودرو های آلمانی محسوب شود. و در بازار ایران مدل های پر کابرد این برند خودرو سازی عبارتند از لکسوس آر ایکس ۳۵۰، لکسوس آی اس ۳۰۰. لکسوس ای اس ۳۵۰، لکسوس ال ایکس ۵۷۰، لکسوس ان ایکس ۳۷۰. لکسوس ای اس ۳۵۰، لکسوس ای اس ۳۵۰ و … تعمیرگاه لکسوس برای شما تمامی این خودرو ها را تعمیر و سرویس میکند.

که همگی مدل های محبوب و پر استفاده میباشند. و در مورد تعمیرات این خودرو ها این نکته قابل ذکر میباشد. که با توجه به تفاوت در هر مدل به لحاظ سال ساخت و سفارش کشور مقصد. تفاوت های جزیی در هر مدل ایجاد شده که این امر سختی تعمیرات این خودرو را دوچندان میکند.

انتخاب یک تعمیرگاه تخصصی لکسوس یک امر بسیار مهم و حائز اهمیت است

تیم تخصصی تعمیرگاه کارفیکسر با در نظر گرفتن مشکلات اپیدمیک ساختاری موجود. در برخی از مدل های نامبرده و با داشتن تجربه ی  درخشان در امر تعمیرات محصولات این برند. خودرو سازی و با بهره گیری از کارشناسان دوره دیده و مجرب و همچنین بهره گیری از ابزار آلات. تخصصی روز دنیا قادر به ارائه ی خدمات درقسمت موتور لکسوس، گیربکس های اتوماتیک لکسوس. جلوبندی و سیستم تعلیق خودرو لکسوس، و کلیه ی خدمات برقی و الکترونیکی خودرو لکسوس درکنار شما. دوستان عزیز هست در صوت بروز هر گونه مشکل در هر قسمت خودرو با کارشناسان carfixer تماس حاصل فرمایید.

تا در اسرع وقت نسبت به ماهیت  وعلت به وجود آمدن ایراد در خودروشما را اگاه سازند. این تعهدی اتس که تعمیرگاه تخصصی لکسوس به شما خواهد داد. و همچنین راهنمایی در امر تعمیرات و تخمین هزینه ی تعمیرات خودرو. شما عزیزان از دیگر خدمات مشاوره های تلفنی گروه تخصصی تعمیرگاه کارفیکسر میباشد. امیدواریم که بهترین خدمات را به شما در تعمیرگاه لکسوس ارائه کنیم.

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
مهدی
3 سال‌ قبل

سلام ممنون از مطالب مهم شما سوال من اینه آیا گیربکس اتوماتیک لکسوس از نظر عمر و مقاومت خوب هستند؟

ادمین
3 سال‌ قبل
پاسخ به  مهدی

سلام بله معمولا لکسوس گیربکس های اتوماتیک مقاوم تری نسبت به سایر برند ها دارد اما باید یک سری راه کار و ترفند برای افزایش طول عمر گیربکس اتوماتیک انجام دهید که در سایت توضیح داده شده است

2
0
اگر سوالی داری میتونی اینجا بپرسیx