تعمیرگاه تویوتا | تعمیر تویوتا | تعمیرگاه تخصصی تویوتا

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تعمیرگاه تویوتا | تعمیرگاه تخصصی تویوتا | تعمیرگاه کارفیکسر| carfixer

عنوانتعمیرات جلوبندی تویوتا
نویسندهفاطمه کرمانی
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات۸۹۶
مدت زمان مطالعه۸ دقیقه

 

فهرست عناوین:

مقدمه ای کوتاه از سابقه خودروهای تویوتا در ایران

چند مورد از علائم خرابی شایع در قطعات تویوتا

علائم خرابی درست کار نکردن کمک  در خودورهای تویوتا

علائم خرابی درست کار نکردن بلبرینگ چرخ ها  در خودورهای تویوتا

علائم خرابی درست کار نکردن لاستیک چاکدار در خودورهای تویوتا

علائم خرابی قرقری فرمان و سیبک فرمان در خودورهای تویوتا

علائم خرابی طبق ها و درست کار نکردن انها درخودورهای تویوتا

انجام تعمیرات تخصصی جلوبندی خودروی  تویوتا

 

فهرست اشکال:

شکل ۱تعمیرگاه تویوتا

شکل ۲ علائم درست کار نکردن کمک خودروهای تویوتا

شکل ۳ جلوبندی تویوتا

شکل ۴ تعمیرگاه تخصصی تویوتا

شکل ۵ قطعات جلوبندی تویوتا

 

مقدمه ای کوتاه از سابقه خودروهای تویوتا در ایران  

برند خودوری تویوتا یکی از برندهای معروف و پر طرف دار در صنعت ماشین سازی است. داشتن طراحی بی همتا و جذاب این ماشین ها باعث افزایش طرفداران این خودرو شده است. استفاده از برترین کیفیت قطعات روز دنیا در ساخت این ماشین ها انها را از تعمیرگاه تویوتا تا حدودی بی نیاز کرده است.

ایرانیان نیز از طرفداران دائم تویوتا بوده و از شهرت زیادی در بین ایرانیان برخوردار است. در صورت خراب شدن این ماشین ها  باید از تعمیرگاه تخصصی تویوتا استفاده کرد. تویوتا دارای انواع مدل مختلف پریوس، راوفور، لندکروز، کمری و پرادو می باشد.

به دلیل تخصصی بودن تعمیرات این ماشین ها انها را به هر تعمیرکاری نسپارید. انجام تعمیر  و عیب یابی جلوبندی آریون به تخصص و فن خود نیازمند است. در تعمیرگاه ما هر ماشینی ابتدا عیب یابی و سپس تعمیر می شود.

بکارگیری از  قطعات اصل با برندهای معروف ژاپنی در تعمیرات تویوتا از دیگر مزایای ماست.

ما کلیه تعمیرات و عیب یابی خودور شامل سیستم تعلیق شامل جلوبندی و عقب بندی ماشین های تویوتا با روشی اصولی و ریشه ای انجام میدهیم. 

از دیگر خدمات تعمیرگاه تخصصی تویوتا  ما بررسی تمام قطعات جلوبندی تویوتا و نحوه کار کردن آن  می باشد. این خدمات شامل ، بوش هاش شکلاتی، طبق، بوش های طبق، سیبک طبق، فنر، کمک ها، توپی سرکمک می شود. تعمیرات کالیپر ترمز، سیلندر ترمز، جعبه فرمان، بازویی فرمان، لاستیک چاکدار، موجگیر، سیبک فرمان، بلبرینگ چرخ از دیگر خدمات میباشد.

ما در اینجا توضیحی مختصر در مورد شایع ترین خرابی ها در تویوتا برای شما بازگو می کنیم.  در شکل ۱تعمیرگاه تویوتا میتوان نمونه ای از جلو بندی تویوتا را مشاهده کرد.   

 

شکل ۱تعمیرگاه تویوتا

چند مورد از علائم خرابی شایع در قطعات تویوتا (تعمیرگاه تویوتا)

علائم خرابی درست کار نکردن کمک  در خودورهای تویوتا

یکی از علائم خراب بودن کمک این است که خودرو در حال رانندگی نرمی همیشگی را ندارد.  هنگام عبور از دست انداز های ساندویجی صدایی از ان بلند می شود. داشتن صدا در دست انداز های کم عمق ممکن است به خاطر بلبرینگ و توپی سر کمک هم باشد.  عیب یابی کمک در تعمیرگاه تخصصی تویوتا با داشتن نیروهای خبره در تعمیر انجام میشود.  تعمیر تخصصی تویوتا در تعمیرگاه کارفیکسر با متخصص ترین نیروها در اصفهان. با داشتن تجربه در عیب یابی تویوتا در تعمیرگاه تویوتا معتبر نیاز به تعویض قطعات خودرو ندارید. Carfixer بهترین تعمیرگاه تویوتا در اصفهان است که به شما خدمت رسانی میکند.

شکل ۲ علائم درست کار نکردن کمک خودروهای تویوتا

علائم خرابی درست کار نکردن بلبرینگ چرخ ها  در خودورهای تویوتا

داشتن صدایی شبیه زوزه د سرعت های بالا به علت بلبرینگ چرخ ها می باشد. خرابی بلبرینگ چرخ ها باعث صدمه دیدن سرپلوسها و فشار روی ان می شود.بلبرینگ چرخ ها و خرابی آنها باعث ایجاد صدای زوزه در سرعت های بالا میشود و باعث فشار و خرابی سر پلوس ها بر روی آنها میشود. تعمیرگاه تخصصی تویوتا عیب یابی حرفه ای روی انواع خودور را انجام میدهد.

علائم خرابی درست کار نکردن لاستیک چاکدار در خودورهای تویوتا

داشتن صدایی شبیه گیژ گیژ چیزی شبیه لاستیک بر روی آهن به علت خرابی لاستیک چاکدار است. این صدا ها بیشتر در جاده های خاکی و دست انداز ها بیشتر شنیده میشود.

شکل ۳ جلوبندی تویوتا

علائم خرابی قرقری فرمان و سیبک فرمان در خودورهای تویوتا (تعمیرگاه تویوتا)

کنترل فرمان در رانندگی از اهمیت زیادی برخوردار است. لرزش فرمان و احساس کنترل نداشتن فرمان از خراب بودن قرقری فرمان و سیبک فرمان است. تعمیرات انواع مول های تویوتا همچون  تعمیر جلوبندی کمری، تعمیر جلوبندی آریون، تعمیر تویوتا پرادو در تعمیرگاه تویوتا. به شکل ۲ تعمیرگاه تخصصی تویوتا توجه فرمایید.

شکل ۴ تعمیرگاه تخصصی تویوتا

علائم خرابی طبق ها و درست کار نکردن انها درخودورهای تویوتا

خرابی طبق ها باعث ساییدن شدن لاستیک ها و میزان نبودن فرمان می شود. اگر هنگام چرخاندن فرمان صدایی از ان امد علت خرابی سیبک طبق هاست.

شکل ۵ قطعات جلوبندی تویوتا

انجام تعمیرات تخصصی جلوبندی خودروی  تویوتا  در تعمیرگاه تویوتا

  تعمیر تخصصی جلو بندی ماشین یکی از نکات مهم در نگهداری بهتر ماشین است. ماشین های تویوتا نیاز به تعمیرگاه تخصصی تویوتا حرفه ای و کار بلد دارد. بلند شدن صداهای دلخراش  از ماشین و لرزش آن حین رانندگی نشانه ای از بردن ان به تعمیرگاه است. نرم بودن زیاد از حد فرمان در رانندگی نشانه ای از خراب بودن جلو بندی ماشین است. Carfixer تعمیرات انواع ماشین را انجام میدهد.

با توجه به داشتن رابطه مستقیم تعلیق تویوتا  یا هندلینگ  با جلوبندی خودرو داشتن کیفیت این قطعه خیلی مهم است. هر چقدر جنس ان بهتر باشد رانندگی راحت تر و بهتری خواهید داشت. وجود فشار زیاد بر روی سیستم تعلیق در حین رانندگی سرویس کردن ان هر چند وقت یکبار در تعمیرگاه تویوتا نیاز است.  بهتر است آن را به تعمیرگاه تخصصی تویوتا  با اعتماد مثل تعمیرگاه کارفیکسر بسپارید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات کاربران

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
اگر سوالی داری میتونی اینجا بپرسیx